10 Haziran 2019 Pazartesi Günü Dünya Haberleri

10 Haziran 2019 Pazartesi Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
New York'ta helikopter kazası: 1 ölü -2 – ABD'nin New York şehrinde helikopter binanın çatısına inişi sırasında kaza yaptı.
Yavru tilkileri köpeklere yem eden avcıya hapis – İngilitere'de tilki avcısı olan Paul Oliver'ın, Mayıs 2016'da gizlice çekilen görüntülerinde, yakaladığı tilki yavrularını köpeklerine yem et..
New York'ta helikopter kazası: 1 ölü – ABD'nin New York şehrinde helikopter binanın çatısına inişi sırasında kaza yaptı.
New York'ta helikopter kazası: En az 1 kişi hayatını kaybetti Amerika Birleşik Devletleri'nin New York kentinde bir helikopter, gökdelen üzerine indiği sırada kaza yaptı. Olayda en az bir kiş..
New York: Gökdelene 'zorunlu iniş yaparken çarpan' helitopterin pilotu öldü ABD'nin New York kentinde, bir gökdelenin çatısına düşen helikopterdeki pilotun öldüğü belirtildi.
NASA'dan mesaj: Jüpiter bu gece Dünya'ya en yakın konumunda, çıplak gözle görebilirsiniz Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA), Güneş Sistemi'nin en büyük gezegeni Jüpiter'in 10 Ha..
Otizmli çocuğa şiddete, 1 hafta hapis – Singapur'da çocuk oyun merkezinde bir adam, kendisiyle oynamak isteyen 5 yaşında otizmli bir çocuğa tekme atarken görüntülendi.
Çin'de şiddetli yağışlar sel ve toprak kaymalarına neden oldu 7 ölü ? Çin'de şiddetli yağışlar birçok eyalette sele ve toprak kaymalarına neden oldu.
AVM'yi su bastı, müzisyenler Titanik filminin müziğini çaldı ? Meksika'da bir alışveriş merkezini su bastığı sırada, alışveriş merkezinin ortasına kurulan sahnede bulunan müzisyenler, Titanik..
İtalya'da gaz patlaması: Belediye başkanı ve 8 kişi yaralandı ? İtalya'da yol çalışması yapan işçilerin gaz borusunu kırmaları sonucu patlama meydana geldi.
KKTC Başbakanı Tatar Rumların kararı barışa hizmet etmiyor KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakanı Ersin Tatar, Rum Yönetimi'nin, Doğu Akdeniz'de sondaj çalışmaları yapan Fatih gemisin..
IKBY Başkanı Neçirvan Barzani yemin etti Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı olarak seçilen Neçirvan Barzani, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun da katıldığı törende yemin ederek gö..
Mali'de köye silahlı saldırı: 95 ölü Afrika ülkesi Mali'de Bandiagara bölgesinde Sobanekou isimli köye düzenlenen silahlı saldırıda ölü sayısının 95'e yükseldiği belirtiliyor.
KKTC Başbakanı Tatar: Rumların kararı barışa hizmet etmiyor
KKTC Başbakanı Tatar: Rumların kararı barışa hizmet etmiyor
KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakanı Ersin Tatar, Rum Yönetimi'nin, Doğu Akdeniz'de sondaj çalışmaları yapan Fatih gemisinin personeli ve Türkiye Petrolleri Anonim Şirketi (TPAO) ile işbirliği yapan şirketlerin...
KKTC Enerji Bakanı: Rumlar sonucuna katlanır
KKTC Enerji Bakanı: Rumlar sonucuna katlanır
KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Ekonomi ve Enerji Bakanı Hasan Taçoy, Rum Yönetimi'nin Fatih sondaj gemisinin personeli ile ilgili aldırdığı uluslararası tutuklama kararını, 'kabul edilemez' olarak değerlendirdi.
» 1 2