1 Haziran 2019 Cumartesi Günü Kültür-Sanat Haberleri

1 Haziran 2019 Cumartesi Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
ÖĞ-DER Kısa Film Senaryo Yarışması'nın ödülleri sahiplerini buldu Şuurlu Öğretmenler Derneğince (ÖĞ-DER) bu yıl "anne" temasıyla düzenlenen "8'inci Kısa Film Senaryo Yarışması"nda dereceye gi..
Turizm merkezlerinde bayram yoğunluğu Ramazan Bayramı tatili nedeniyle Güney Ege'nin ünlü turizm merkezi Bodrum ve Marmaris sahillerinde ve yollarda, trafik yoğunluğu yaşanıyor.
"Dünya döndükçe" tarihi binada tasavvuf öğretisini yaşatıyorlar Osmanlı'ya payitahtlık yapmış Bursa'da, ramazan ayında tarihi Karabaş-i Veli Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen programlara ka..
Kadir Gecesi Kızılay Muradiye Şubesi, Kadir Gecesi'nde 800 kişiye sahur kahvaltısı ve çorba ikram etti.
Silopi'de Kadir Gecesi Silopi ilçesinde camilere akın eden vatandaşlar, mübarek Kadir Gecesini namaz, mevlit ve dualarla idrak etti.
Hollanda'da 7. Kırmızı Lale Film Festivali ödül töreni Hollanda'da bu yıl 7'incisi düzenlenen Kırmızı Lale Film Festivali'nde (RTFF), Mahmut Fazıl Coşkun'un yönettiği "Anons", "En İyi Film" ö..
Muğla'da "Uluslararası Resim ve Heykel Tasarım Sergisi" açıldı Muğla'nın Fethiye ilçesinde "Uluslararası Resim ve Heykel Tasarım Sergisi" sanatseverlerle buluştu.