1 Haziran 2019 Cumartesi Günü Dünya Haberleri

1 Haziran 2019 Cumartesi Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Danimarkada Diyanet Vakfına bağlı camide yangın
Danimarka'da Diyanet Vakfı'na bağlı camide yangın
Danimarka'nın başkenti Kopenhag'da, Hedehusene bölgesinde bulunan Türk Diyanet Vakfı'na (DTDV) bağlı Fetih Camii'nde yangın çıktı.
ABD'nin 'sahte Suudi Prensi'ne 18 yıl hapis cezası verildi Florida eyaletinde yaklaşık 30 yıldır Suudi Arabistan Prensi olduğunu söyleyerek dolandırıcılık yapan Anthony Gignac adlı kişi yakal..
Rusya'da mühimmat fabrikasında büyük patlama (3) YARALI SAYISI 22; 2 KİŞİ ARANIYORRusya'da bir mühimmat fabrikasında meydana gelen patlamada yaralı sayısının 22 olduğu; 2 kişinin ise kayıp ol..
Rum Dışişleri Bakanı: Türkiyeyi ABde istiyoruz
Rum Dışişleri Bakanı: Türkiye'yi AB'de istiyoruz
RUM Dışişleri Bakanı Nikos Hristodulidis, ülke olarak Türkiye'nin Avrupa Birliği'ne üyeliğini desteklediklerini söyledi.
Kadın çalışanı beyzbol sopasıyla bayıltıp dükkânı soydu – Meksika'da bir hırsız, spor ekipmanları satan bir dükkanı, kadın çalışanın kafasına beyzbol sopasıyla vurup, baygınlık geçirmesine ne..
Rusya'da mühimmat fabrikasında büyük patlama (2) RUS BASINI EN AZ 15 KİŞİNİN YARALANDIĞINI DUYURDURus basını patlamada en 15 kişinin yaralandığını; yaralıların hastanelerde tedavi altına alın..
Rusya'da mühimmat fabrikasında büyük patlama Rusya'da bir mühimmat fabrikasında patlama meydana geldi.
Mutfağa gittiğinde bu timsahla karşılaştı – ABD'de de bir timsah, pencereden bir evin mutfağına girerek, ev sahibinin panik yaşamasına neden oldu.
Erdoğan Mekke'de yapılan İslam İşbirliği Teşkilatı zirvesine katılmadı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suudi Arabistan'da düzenlenen devlet ve hükümet başkanlarının katıldığı 14. İslam İşbirliği Teşki..
Almanyada Müslümanlar Kadir Gecesinde camilere akın etti
Almanya'da Müslümanlar Kadir Gecesi'nde camilere akın etti
Almanya'nın Köln şehrinde Diyanet İşleri Türk İslam Birliği'ne (DİTİB) bağlı Köln merkez cami 'Kadir Gecesi özel' programı düzenledi.
ABD'deki silahlı saldırıda ölü sayısı 12'ye yükseldi – ABD'de silahlı bir saldırgan belediye binası yakınında bir devlet dairesinde ateş açtı.
ABD'de Virginia Beach Belediyesi binasına silahlı saldırı: 12 ölü, 4 yaralı ABD'nin Virginia Beach kentindeki belediye binasına silahlı saldırı düzenlendi; 12 kişi yaşamını yitirdi, 4 kişi ya..
ABD'deki silahlı saldırıda ölü sayısı 12'ye yükseldi – ABD'de silahlı bir saldırgan belediye binası yakınında bir devlet dairesinde ateş açtı.
» 1 2