9 Ağustos 2019 Cuma Günü Dünya Haberleri

9 Ağustos 2019 Cuma Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Banka hesabına yanlışlıkla yatan 177 bin euro ile kaçan kişiye 10 ay hapis cezası Fransa'da banka hesabına yanlışlıkla yatan 177 bin euro ile kayıplara karışan şahıs 10 ay hapis cezasına çarp..
Nijerya'da kaçırılan 10 Türk gemici serbest bırakıldı Nijerya'nın Gine Körfezi açıklarında kaçırılan 10 Türk gemici serbest bırakıldı.
Hükümet krizindeki İtalya'yı ne bekliyor? Aşırı sağ tek başına iktidara gelebilir mi? İtalya'da hükümet ortağı Lig Partisi'nin lideri ve İçişleri Bakanı Matteo Salvini'nin, hükümet ortağı 5 Y..
Rusya'da mühimmat deposunda patlama 8 yaralı (GÖRÜNTÜLERLE) Rusya'nın Açinsk bölgesindeki bir mühimmat deposunda meydana gelen patlamada 5 kişinin yaralandığı belirtildi.
Nagazaki'ye atılan atom bombasından 74 yıl sonra Japonya'dan 'nükleer silahsızlanma' çağrısı Japonya'nın Nagazaki kentinde 70 bin insanın ölümüne neden olan nükleer saldırının 74. yılında anm..
Rusya'da mühimmat deposunda patlama: 5 yaralı Rusya'nın Açinsk bölgesindeki bir mühimmat deposunda meydana gelen patlamada 5 kişinin yaralandığı belirtildi.
Akıncı: Rumlar hidrokarbon konusunda olumsuz tavrını sürdürüyor KIBRIS'TA Rum yönetimi lideri Nikos Anastasiadis ile bir araya gelen Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mustafa..
Japonya'da hastanede bıçaklı saldırı: 4 yaralı Japonya'da bıçaklı bir saldırgan, hastanede çevreye saldırdı.
İranlı General: Yakın gelecekte ABD'nin çöküşüne şahit olacağız İranlı General Ahmet Rıza Purdestan, ABD'nin git gide zayıfladığını; yakın gelecekte ABD'nin çöküşüne şahit olunacağını söyledi..
Meksika'yı hortum vurdu Meksika'nın Zacatecas eyaletini vuran hortum kameralara yansıdı.
KKTCden Rumlara Maraş çağrısı: İsteyen mülklerine yerleşebilecek, isteyen satabilecek
KKTC'den Rumlara 'Maraş' çağrısı: İsteyen mülklerine yerleşebilecek, isteyen satabilecek
TÜRK tarafının yönetiminde açılması için çalışma başlatılan Kapalı Maraş ile ilgili açıklama yapan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakanı Ersin Tatar, Kıbrıs Rum tarafına, "İsteyen mülklerine yerleşebilecek,...
Akıncı: Rumlar hidrokarbon konusunda olumsuz tavrını sürdürüyor
Akıncı: Rumlar hidrokarbon konusunda olumsuz tavrını sürdürüyor
KIBRIS'TA Rum yönetimi lideri Nikos Anastasiadis ile bir araya gelen Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, görüşme ile ilgili açıklama yaptı.
Rus Devlet Başkanı Vladimir Putin iktidarda 20. yılını doldurdu; görevde en uzun kalan 2. lider oldu İktidardaki 20 yılı geri bırakan 1952 doğumlu Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, şimdide..
Juventusa Napoli maçıyla ilgili kararı sonrası ırkçılık suçlaması
Juventus'a Napoli maçıyla ilgili kararı sonrası 'ırkçılık' suçlaması
İtalya'da Seria A'da son 8 yılın şampiyonu Juventus, 31 Ağustos'ta Torino'da Napoli'yle oynayacağı maç için, Campania bölgesinde doğanlara bilet satmama kararı aldı.
» 1 2