8 Ağustos 2019 Perşembe Günü Politika Haberleri

8 Ağustos 2019 Perşembe Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "(Denizli'deki deprem) Talep edilen 400 çadırın yüzde 80'i kuruldu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "(Denizli'deki deprem) Talep edilen 400 çadırın yüzde 80'i ..
Trabzonda 'Ekonomiye Değer Katanlar Ödül Töreni'
Trabzon'da "Ekonomiye Değer Katanlar Ödül Töreni"
TRABZON (İHA) – "Ekonomiye Değer Katanlar Ödül Töreni" Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun katılımıyla Trabzon'da gerçekleşti.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "(Denizli'deki deprem) Şu anda yaklaşık talep edilen 400'e yakın... İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "(Denizli'deki deprem) Şu anda yaklaşık talep edilen 400'e ..
Pakistan Başbakanı Khan: "Savaş istemiyoruz, Hindistan tahrik ederse uygun cevabı veririz" Pakistan Başbakanı İmran Khan, Hindistan ile yaşadıkları Keşmir sorununa ilişkin, "Savaş istemiyoruz..
İçişleri Bakanı Soylu deprem bölgesinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, deprem bölgesinde incelemelerde bulunmak için Denizli'ye geldi.
Özbekistan Dışişleri Bakanı, Taliban yetkilileriyle görüştü
Özbekistan Dışişleri Bakanı, Taliban yetkilileriyle görüştü
Özbekistan'a gelen Molla Abdulgani Baradar'ın öncülüğündeki Taliban heyeti, Özbekistan Dişişleri Bakanı Abdulaziz Kamilov ile bir araya geldi.
Milli Savunma Bakanı Akar, KKTC Meclis Başkanı Uluçay ile görüştü
Milli Savunma Bakanı Akar, KKTC Meclis Başkanı Uluçay ile görüştü
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay tarafından kabul edildi.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'na Japonya devlet nişanı tevdi edildi Japonya'nın en yüksek devlet nişanı olan "Yükselen Güneş Nişanı Yüce Kordonu", Japonya'nın Ankara Büyükelçisi Akio Miyajimo ta..
Milli Savunma Bakanı Akar: 'Kıbrıs bizim için çok önemli, hayati bir konu'
Milli Savunma Bakanı Akar: "Kıbrıs bizim için çok önemli, hayati bir konu"
KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve beraberindeki heyeti kabul etti.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Güvenli bölge mutabakatı iyi bir başlangıç" Dışileri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, kurulması planlanan güvenli bölge mutabakatına dair, "Mutabakatı çok iyi bir başlang..
TBMM Başkanı Şentop'un kabulü TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Yunus Emre Enstitüsü (YEE) Başkanı Prof. Dr. Şeref Ateş ve beraberindeki İngiliz parlamenterlerle görüştü.
AK Parti Kurucu Üyesi Mehmet Özlek vefat etti AK Parti Kurucu Üyesi ve 22. Dönem Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Özlek vefat etti.
Fuat Oktay: Özel yatırımlara yönelik çerçeve mevzuat çalışması yapılacak
Fuat Oktay: Özel yatırımlara yönelik çerçeve mevzuat çalışması yapılacak
CUMHURBAŞKANI Yardımcısı Fuat Oktay, "Yatırımcılara bürokratik öngörülebilirliği ve hukuki güvenceyi güçlendirmek amacıyla, Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisimiz ve Strateji ve Bütçe Başkanlığımız koordinasyonunda 'Özel...
Başkan Alkayıştan Kurban Bayramı mesajı
Başkan Alkayış'tan Kurban Bayramı mesajı
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, Kurban Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı.
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Türkiye'yi yeni ve çok daha büyük bir şahlanış dönemine taşımanın... Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Türkiye'yi yeni ve çok daha büyük bir şahlanış dönemine ..
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Önümüzdeki seçimsiz süreci kesintisiz bir icraat dönemi ve... Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Önümüzdeki seçimsiz süreci kesintisiz bir icraat dönemi ve ekon..
Oktay: "35 eylemi hayata geçirme kararı aldık. Oktay: "35 eylemi hayata geçirme kararı aldık.
Oktay: "Yüksek teknolojili yatırımların geliştirilmesi amacıyla firmalara finansman desteği... Oktay: "Yüksek teknolojili yatırımların geliştirilmesi amacıyla firmalara finansman desteği sağl..
Pakistanda Hint filmlerine yasak getirildi
Pakistan'da Hint filmlerine yasak getirildi
Pakistan Başbakanlık Bilgi ve Yayıncılık Özel Asistanı Firdous Ashiq Awan, ülkedeki sinemalarda Hint filmlerinin gösteriminin yasaklandığını bildirdi.
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli Açıklaması
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli Açıklaması
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, düzenlenen basın toplantısıyla gündemi değerlendirdi.
"ABD müttefik ahlakıyla çelişmemeli" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Suriye sınırında kurulacak güvenli bölgeye ilişkin, "30-35 kilometre derinliğinde kurulacak bir güvenli bölge, yalnızca ..
Fuat Oktay, Denizli Valisi'nden depreme ilişkin bilgi aldı CUMHURBAŞKANI Yardımcısı Fuat Oktay, Denizli'de meydana gelen depreme ilişkin, Denizli Valisi Hasan Karahan ile telefonda görüştü.
Başkan Ayhandan 1 Nisan-31 Temmuz süreci değerlendirmesi
Başkan Ayhan'dan 1 Nisan-31 Temmuz süreci değerlendirmesi
Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan, düzenlenen basın toplantısıyla 1 Nisan-31 Temmuz tarihleri arasında yapılan hizmetler ve bundan sonra yapılması gereken adımları dile getirildi.
Pakistan, Hindistanla tren seferlerini durdurdu
Pakistan, Hindistan'la tren seferlerini durdurdu
Pakistan Demiryolları Bakanı Sheikh Rashid Ahmed, ülkesinin Hindistan'la tren seferlerini durdurduğunu açıkladı.
Çavuşoğlu: "Bu çalışmanın Münbiç Yol Haritası'na dönüşmesine müsaade etmeyeceğiz." Çavuşoğlu: "Bu çalışmanın Münbiç Yol Haritası'na dönüşmesine müsaade etmeyeceğiz.
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: "Bundan sonra atılacak adımlar ve detayları ile ilgili Müşterek... Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: "Bundan sonra atılacak adımlar ve detayları ile ilgili..
Akar: "Ege, Doğu Akdeniz ve Kıbrıs'ta barış ve istikrardan yanayız" KKTC'de Erenköy Direnişi ve Erenköy Şehitlerini Anma Töreni'nde konuşan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Bugüne kadar Tür..
Başkan Erdemden iddialara cevap
Başkan Erdem'den iddialara cevap
Hasanağa Mahallesi'nde kaçak yapı yaptığı iddialarına cevap veren Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, söz konusu yapının kendisine ait olmadığını belirtti.
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "(Suriye) 30-35 km. derinlikte kurulacak bir güvenli bölge, yalnızca... MHP Genel Başkanı Bahçeli: "(Suriye) 30-35 km. derinlikte kurulacak bir güvenli bölge, yalnı..
CHP Ankara Milletvekili Murat Emir Açıklaması CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, Medipol Üniversitesine usulsüz arsa tahsisi yapıldığını iddia ederek, "Sağlık Bakanı Fahrettin Koca istifa et..
Torun'dan Kurban Bayramı mesajı CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, "Yoksulluğun olmadığı, herkesin güven ve huzur içinde bir arada yaşadığı bir ülkeyi birlikte kuracağız. Yoksulluğu ort..
Başkan Koştu: 'Bergamanın siluetini değiştireceğiz'
Başkan Koştu: "Bergama'nın siluetini değiştireceğiz"
Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, hazırlayacakları turizm master planı ile turizmin gelişeceğini ve yeni restorasyon çalışmaları ile kentin çok farklı bir görünüme kavuşacağının ve Bergama'nın siluetinin değişeceğini...
TBMM Başkanı Şentop personelle bayramlaştı TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Meclis personeliyle bayramlaştı.
CHP'de bayramlaşma bayramın ikinci günü yapılacak CHP'nin siyasi partilerle ve örgütle bayramlaşması Kurban Bayramı'nın ikinci günü olan 12 Ağustos Pazartesi günü yapılacak.
» 1 2