8 Ağustos 2019 Perşembe Günü Dünya Haberleri

8 Ağustos 2019 Perşembe Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Suriyelilerin 'sınır dışılarında iki hafta': Açlık, ölüm, zorla belge imzalatma ve alıkonulma Birlikte Yaşamak İstiyoruz İnisiyatifi, kayıt dışı Suriyeli mültecilerin sınır dışı edilmesine il..
BM İnsani Yardım Koordinatörü: İdlib'de ateşkesin sona ermesi Türkiye ve Avrupa için bir tehdit Birleşmiş Milletler Suriye İnsani Yardım Koordinatörü Panos Moumtzis, Suriye'nin kuzeybatısında..
Fransız çift plastiğe alternatif çavdar samanından pipet üretiyor Fransız çift plastiğe alternatif olarak çavdar samanından pipet üretiyor. İlk hasatında bir milyon pipet üreten çift, plastiğ..
Bir haftada Dolar karşısında en çok değer kazanan para birimi Türk Lirası oldu Bir haftada Dolar karşısında en çok kazanan para Türk Lirası oldu
Türkiye'de nüfusuna göre en fazla ve en az araç hangi illerde var? Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), ülkedeki kayıtlı araç sayısına ilişkin son verileri yayınladı. Buna göre 23 milyondan fazl..
Uluslararası Kedi Günü ne anlama geliyor? 8 Ağustos, 2002'den beri her yıl Uluslararası Kedi Günü olarak kutlanıyor. Uluslararası Kedi Günü nedir ve neden var?
Akıncı'dan 'Türkiye' mesajı: Varlığı, en büyük güvencemiz KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Ada'da temaslarda bulunan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ı kabul..
Akıncıdan Türkiye mesajı: Varlığı, en büyük güvencemiz
Akıncı'dan 'Türkiye' mesajı: Varlığı, en büyük güvencemiz
KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Ada'da temaslarda bulunan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ı kabul etti etti.
6 yıl sonra serbest kalan Filistinli genç ile annesinin duygulandıran buluşması İsrail, Kudüs'te gözaltına alınan Filistinli İsmail Ramiz'i 6 yıl sonra serbest bıraktı.
Türkler yurt içi 10 seyahatin 7'sinde akraba veya arkadaşta konaklıyor TÜİK verilerine göre Türkiye’de vatandaşlar tatillerde büyük ölçüde akraba veya arkadaşta konaklamayı tercih ediyor. Bu ..
ABD'de küçük uçak düştü: 3 ölü ABD'de küçük bir uçak, havaalanından kalkışından 2 dakika sonra düştü.
Akar, yenilenen Şehit Yüzbaşı Cengiz Topel Anıtı'nın açılışına katıldı 8 AĞUTOS 1964 tarihinde Kıbrıs Harekatı sırasında Eskişehir'den Kıbrıs'a, dörtlü kol komutanı olarak gönderilen Şehit Yü..
Haber sitesi Bianet'e erişim engelinin sehven verildiği ortaya çıktı Ankara 3'üncü Sulh Ceza Hakimliği tarafından internet üzerinden yayın yapan haber sitesi Bianet için getirilen erişim yasa..
İran: İsrail'in ABD'nin Basra Körfezi koalisyonunda yer alması kışkırtıcı İran, ABD öncülüğünde Hürmüz Boğazı ve Basra Körfezi'nde oluşturulması öngörülen uluslararası donanma gücüne İsrail'i..
Üç çocuğu ile Suriye'ye gidip Ahrar El Şam'a katılan kadına Fransa'dan 8 yıl hapis cezası Fransız mahkemesi üç çocuğu ile birlikte 2017 yılında Suriye'ye gidip Ahrar El Şam grubu yanında 9 ay..
Rusya'da askeri üste patlama: 2 ölü, 15 yaralı Rusya'da askeri bir üste patlama meydana geldi.
» 1 2