7 Ağustos 2019 Çarşamba Günü Politika Haberleri

7 Ağustos 2019 Çarşamba Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ukrayna Cumhurbaşkanı Zelenskiy Beştepede (2)
Ukrayna Cumhurbaşkanı Zelenskiy Beştepe'de (2)
İŞ BİRLİĞİ MUTABAKATI İMZALANDICumhurbaşkanı Erdoğan ve konuk Cumhurbaşkanı Zelenskiy, baş başa ve heyetler arası görüşmelerin ardından ortak basın toplantısı düzenledi.
Tahran-Ankara tren seferleri başladı Tahran-Ankara tren seferleri Türkiye'nin Tahran Büyükelçisi Prof. Dr. Derya Örs ve İranlı yetkililerin katılımıyla Tahran'da düzenlenen törenle başlatıldı..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Amerikalılar ile harekat merkezi kurulması kararı verildi" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suriye'de güvenli bölge kurulmasına ilişkin, "Amerikalılar ile birlikte ..
Erdoğan: "(ABD askeri heyetiyle görüşme) Burada aslolan Fırat'ın doğusunda bu adımın atılmasıydı,... Erdoğan: "(ABD askeri heyetiyle görüşme) Burada aslolan Fırat'ın doğusunda bu adımın atılm..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Suriye'de barış koridoru) Bu harekat merkezini kurmak suretiyle buradaki... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Suriye'de barış koridoru) Bu harekat merkezini kurmak suretiyle b..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(ABD askeri heyeti ile) Üç günlük bir görüşme periyodu oldu ve bu... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(ABD askeri heyeti ile) Üç günlük bir görüşme periyodu oldu ve bu görüşmel..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Suriye'de barış koridoru) Amerikalılarla birlikte bir harekat merkezi... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Suriye'de barış koridoru) Amerikalılarla birlikte bir harekat merkez..
Erdoğan: "Soydaşlarımızın tarihi anavatanları Kırım'daki varlıklarının devamı, kimliklerinin ve... Erdoğan: "Soydaşlarımızın tarihi anavatanları Kırım'daki varlıklarının devamı, kimliklerinin..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye, Kırım'ın yasa dışı ilhakını tanımamıştır ve tanımayacaktır." Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Türkiye, Kırım'ın yasa dışı ilhakını tanımamıştır ve tanımayacaktır.
Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi Toplantısı Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi, Ağustos ayı ikinci oturumu yapıldı.
İYİ Parti'de yeni yönetim modeli İYİ Parti Kalkınma Politikaları Başkanı İsmail Tatlıoğlu, "Artık Başkanlık Divanı, Genel Başkan yardımcılarından değil, her biri konusuna vakıf başkanlıklarda..
Bakan Gül: Meclisin ilk gündem maddesi, Yargı Reformu Strateji Belgesi olacak ADALET Bakanı Abdülhamit Gül, "Ekim ayında Meclis açıldığında ilk gündem maddesi, Yargı Reformu Strateji Belgesi'..
Kırgızistan güvenlik güçlerinden eski Cumhurbaşkanı'nın evine operasyon Kırgızistan güvenlik güçlerinin eski Cumhurbaşkanı Almazbek Atambayev'in evine operasyon düzenlendiği öğrenildi.
Pakistan'dan kritik Hindistan kararı Pakistan hükümeti Hindistan ile yaşadıkları Keşmir krizi nedeniyle Hindistan'ın İslamabat Büyükelçisini geri göndererek iki ülke arasındaki ticari anlaşma..
İYİ Parti yönetimi belli oldu İYİ Parti'de 4'üncü Olağanüstü Kongrenin ardından parti yönetimi belirlendi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiyi resmi törenle karşıladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy'i resmi törenle karşıladı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'ye ziyaret gerçekleştiren Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy'i resmi törenle karşıladı.
Başkan Ölçek'ten Gökhan'a kınama AK Parti Çanakkale Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'ın Kazdağları ile alakalı konuşmasındaki sözlerini kınadı.
"Biz erken seçim falan istemiyoruz" CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, "Biz erken seçim falan istemiyoruz ama seçim yapmayı bu halkın önüne getirme iradesi gösterirlerse bunlardan çek..
Milletvekili Dülger Rektör Karacoşkunla bir araya geldi
Milletvekili Dülger Rektör Karacoşkun'la bir araya geldi
AK Parti Kilis milletvekili Mustafa Hilmi Dülger, 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun'la çalışma ziyaretinde bir araya geldi.
MSB: Güvenli bölgenin 'barış koridoru' olması için mutabık kalındı MİLLİ Savunma Bakanlığı, Suriye'nin kuzeyinde ABD ile koordineli bir şekilde tesis edilmesi planlanan 'güvenli bölgeye' yöne..
Tunus Savunma Bakanı Zubeydi önce adaylığını açıkladı, sonra istifa etti Tunus Savunma Bakanı Abdulkerim ez-Zubeydi, cumhurbaşkanlığı seçimi için adaylığını açıkladıktan sonra görevinden isti..
Ağbaba'dan Malatya SMMMO'ya ziyaret CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Malatya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasını (SMMMO) ziyaret etti.
Yunusemredeki kablo hırsızlığı iddiaları asılsız çıktı
Yunusemre'deki kablo hırsızlığı iddiaları asılsız çıktı
Yunusemre Belediyesi Ağustos ayı Meclis Toplantısı, Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi başkanlığında yapıldı.
CHP'li Tekin'den tüm köprü ve otoyollardan ücretsiz geçiş teklifi CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, ulusal ve resmi bayramlarda, yap-işlet-devret projeleri de dahil tüm köprü ve otoyoll..
"Dış politikada şahsiyetli davranmak şiarımız olmalıdır" Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Türkiye'nin dış politikada güçlü olmasının önemli olduğunu belirterek, "Etkili bir d..
Emine Erdoğan, kadın büyükelçiler ve büyükelçi eşleriyle bir araya geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, kadın büyükelçilere ve büyükelçi eşlerine verdiği yemekte yap..
'Meclis toplantıları keyfi şekilde kapatıldı'
"Meclis toplantıları keyfi şekilde kapatıldı"
AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, "Her fırsatta vurgulanan 'Ankara'yı beraber yöneteceğiz' söylemleri unutularak, muhalefet partilerinin belediye meclisine getirdiği birçok önerge, okunmadan direkt reddedildi.
Başkan Dağdelen: 'AK Parti sözünün arkasında duran bir partidir'
Başkan Dağdelen: "AK Parti sözünün arkasında duran bir partidir"
Hacılar beldesinde vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen, "AK Parti sadece vaat veren sadece konuşan bir parti değildir.
Destici: ABD önce terör örgütüne verdiği desteği kesecek BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Dün Sayın Cumhurbaşkanı'nın Fırat'ın doğusuna harekatla ilgili yaptığı açık..
Dışişleri Bakanlığı: İsrail'in gayrimeşru politikasını şiddetle kınıyoruz DIŞİŞLERİ Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, İsrail'in Batı Şeria'daki yeni konut inşası kararıyla ilgili, "İsrail, 1..
Dışişleri, İsrail'in Batı Şeria'da 2 bin 300 yeni konut inşasına onay vermesini kınadı Dışişleri Bakanlığı, İsrail'in Batı Şeria'daki çeşitli yasa dışı yerleşimlerde 2 bin 300'den fazla yeni ..
Destici: ABD önce terör örgütüne verdiği desteği kesecek
Destici: ABD önce terör örgütüne verdiği desteği kesecek
BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Dün Sayın Cumhurbaşkanı'nın Fırat'ın doğusuna harekatla ilgili yaptığı açıklamalar doğrultusunda buna karşı Amerika Birleşik Devletleri Savunma Bakanının yaptığı...
Bakan Soylu: 7 ayda 146 terörist, ikna yoluyla teslim oldu
Bakan Soylu: 7 ayda 146 terörist, ikna yoluyla teslim oldu
İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, terör örgütü PKK'nın dağ kadrosunun çözüldüğünü belirterek, bu yılın ilk 7 ayında 146 teröristin ikna yoluyla güvenlik güçlerine teslim olduğunu açıkladı.
Erdoğan, MİT Başkanı Fidanı kabul etti
Erdoğan, MİT Başkanı Fidan'ı kabul etti
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Milli İstihbarat Teşkilatı(MİT) Başkanı Hakan Fidan'ı kabul etti.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez: "Ortak tasa, orta kıvanç, ortak gelecek bizi birleştiriyor" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Doğu Akdeniz artık milli mesele haline gel..
Bağımsız Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz Açıklaması Bağımsız Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz, Kaz Dağları'ndaki altın arama faaliyetlerine ilişkin "100 kilogramlık altının 2 kilogramı T..
» 1 2