7 Ağustos 2019 Çarşamba Günü Ekonomi Haberleri

7 Ağustos 2019 Çarşamba Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Sayısal Loto çekildi (1) Sayısal Loto oyununun 1242. hafta çekilişi yapıldı.
Şans Topu çekildi (1) Şans Topu oyununun 947. hafta çekilişi yapıldı.
İngiliz gıda ve içecek sektöründen esneklik talebi İngiltere'de gıda ve içecek üreticileriyle tedarikçilerinin çatı kuruluşu İngiliz Yiyecek İçecek Federasyonu (FDF), anlaşmasız Brexit ihtima..
Avrupa borsaları İtalya dışında yükselişle kapandı Avrupa borsaları İtalya hariç günü yükselişle tamamladı.
Borsa günü yüzde 1.5 düşüşle tamamladı
Borsa günü yüzde 1.5 düşüşle tamamladı
Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 1,53 değer kaybıyla 98.056,47 puandan tamamladı.
Borsada değer kazanan hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde değer kazanan 16 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (BIST 100..
Borsada en çok değer kaybeden hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsa şirketlerinin piyasa değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 864 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada günlük işlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada şehir endekslerinin değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada endekslerin değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada işlem hacmi sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada günlük işlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
PİYASALAR – BİST100 yüzde 1.53 düştü, dolar 5.47 lirada Güne yüzde 0.45 artışla 100 bin 29 puanda başlayan Borsa İstanbul Endeksi (BİST100), gün içinde en düşük 97 bin 723 puanı ve en yüksek ..
Piyasalarda gün sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 1.527,35 puan azalışla 98.056,47 puandan kapandı.
AYTOda Mesleki Yeterlilik Belgesi sınavları devam ediyor
AYTO'da Mesleki Yeterlilik Belgesi sınavları devam ediyor
TOBB MEYBEM ile Aydın Ticaret Odası tarafından organize edilen "Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu Mesleki Yeterlilik Sınavı" AYTO Akademi eğitim salonunda gerçekleştirildi.
Bakan Albayrak'tan ASO ve ATO ziyareti değerlendirmesi Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Ekonomi politikalarımız çerçevesinde iş dünyamızın görüşlerini almaya, karar alma süreçlerinde ..
Borsa günü düşüşle tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 1,53 değer kaybıyla 98.056,47 puandan tamamladı.
Sigortalı fındık işçileri hasada başladı Ordu Büyükşehir Belediyesince hayata geçirilen "Fındık Toplamaya Büyükşehir Eli Dokunuyor" projesi kapsamında sigortalı fındık işçileri, ürünü toplama..
KÜRESEL VERİ PANORAMASI Küresel piyasaların yakından izlediği Çarşamba günü açıklanan verilerden seçmeler şöyle: AVRUPAAlmanya: Haziran ayında sanayi üretimi aylık bazda yüzde eksi 0.4 olan b..
Adanada otel işçilerinin grevi sona erdi
Adana'da otel işçilerinin grevi sona erdi
Adana'da Hak-İş'e bağlı Otel Lokanta ve Eğlence Yerleri İşçiler Sendikası'nın (OLEYİS) Adana HiltonSA Oteli arasında sürdürülen toplu iş sözleşmesi görüşmelerinin tıkanması ile oteldeki işçilerin başlattığı grev sonra...
Hazine nakit gerçekleşmeleri Hazine nakit dengesi, temmuz ayında 4 milyar 76 milyon lira fazla verdi.
Altın fiyatı Nisan 2013'ten bu yana ilk kez 1,500 doların üzerinde ABD tahvil getirileri ve hisse senedi satışlarındaki düşüşün ardından altın fiyatı Nisan 2013'ten bu yana ilk kez 1,500 dola..
Atinada Yunanistan, GKRY, İsrail ve ABD arasında enerji zirvesi
Atina'da Yunanistan, GKRY, İsrail ve ABD arasında enerji zirvesi
Yunanistan Çevre ve Enerji Bakanı Hacidakis, ilk kez Yunanistan, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi, İsrail ve ABD arasında düzenlenen Enerji Bakanları Zirvesi'nde açıklamalarda bulundu.
Muğla'da kruvaziyer turizmi Malta bayraklı "Horizon" adlı kruvaziyer, Akdeniz turu kapsamında Marmaris Limanı'na yanaştı.
ABD hisse senedi piyasaları düşüşle açıldı ABD Başkanı Donald Trump'ın ABD Merkez Bankası'na yaptığı faiz indirimi çağrısının ardından Wall Street'te Salı günü görülen artış, Çarşamba günü aç..
Varank, Türkiye Uzay Ajansı Başkanı Yıldırım'ı kabul etti Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Teknoloji Odaklı Sanayi Hamlesi Programı" kapsamında stratejik yatırım teşviği kullandıra..
Kapalıçarşı'da altın Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 1,69 artışla 265,20 liradan tamamladı.
AB Proje Koordinatörü, Diyarbakırdaki projeleri yerinde inceledi
AB Proje Koordinatörü, Diyarbakır'daki projeleri yerinde inceledi
Tarım ve Kırsal Destekleme Kurumu (TKDK) İl Koordinatörlüğü ve Avrupa Birliği Bilgi Merkez Koordinatörlüğü'nün Diyarbakır'da destekledikleri projeler yerinde incelendi.
Dijital Dönüşüm Merkezi'ne KOBİ başvuruları sürüyor Dijital Dönüşüm Merkezi'ne KOBİ başvuruları, 30 Eylül'e devam edecek.
Altının kilogramı 263 bin 350 liraya yükseldi Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMKTP) standart altının kilogramı 263 bin 350 liraya yükseldi.
Altın Nisan 2013'ten bu yana ilk kez 1,500 doların üzerine yükseldi (2) ABD piyasaları açılışında tahvil ve hisse senedi satışlarında görülen düşüşün altın, 2013'ten bu yana ilk kez olmak üze..
Erzurum Ticaret Borsası Erzurum Ticaret Borsasında (ETB) büyükbaş hayvan etinin kilogramı ortalama 29,97 liradan satıldı.
Benzine indirim geldi Benzinin litre fiyatına geceyarısından itibaren geçerli olmak üzere 28 kuruş indirim geldi.
» 1 2 3 4 5 6