6 Ağustos 2019 Salı Günü Politika Haberleri

6 Ağustos 2019 Salı Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu 11. Büyükelçiler Konferansı'na katıldı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Ekonominin gücü Batı'dan Doğu'ya doğru gidiyor ve Asya, artık bir güç merkezi olmaya başl..
Venezuela, ABD'yi Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'ne şikayet etti Venezuela, karasularına izinsiz giren casus uçaklar nedeniyle ABD'yi, Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'ne (BMGK) şik..
Bakan Kurum: Salda Gölünde doğal güzellikleri ön plana çıkaracağız
Bakan Kurum: Salda Gölü'nde doğal güzellikleri ön plana çıkaracağız
ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Salda Gölü ve çevresinin özel çevre koruma bölgesi ilan edildiğini belirterek, "Bununla alakalı Millet Bahçesi projemizi de o alanda gerçekleştireceğiz ki Salda Gölü kenarında,...
11. Büyükelçiler Konferansı Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Sıfır Atık Mavi Projesi'ne ilişkin, "Bu projeyle denizlerimizin, akarsularımızın, göllerimizin hem yüzeylerini hem de kıyıl..
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı, parti başkanlarıyla bir araya geldi KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Rum lideri ile yapacağı görüşme öncesi siyasi parti genel başkanlarıyla bir araya geldi.
'Fındık Alanında Stratejik İşbirliği Deklarasyonu' imzalandı (2) FINDIK HASAT ŞENLİĞİNE KATILDITarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Ordu'da fındık hasat şenliğine katılarak, Toprak Mahsull..
Çelik: Türkiye kendi adımını kendi atacak kudrete, kapasiteye ve kararlılığa sahiptir
Çelik: Türkiye kendi adımını kendi atacak kudrete, kapasiteye ve kararlılığa sahiptir
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Türkiye'nin önüne sürekli olarak uzatmalar, oyalamalar, Türkiye'nin ulusal güvenlik kaygıları için alınması gereken ihtiyaçları sündürme dönük tavırlar söz konusu oluyorsa, Türkiye kuşkusuz...
Bakan Pakdemirli: 'Kıyı balıkçılarına destek artacak'
Bakan Pakdemirli: "Kıyı balıkçılarına destek artacak"
Tarım ve Orman Bakan Bekir Pakdemirli, kıyı balıkçılarına 2 yıl önce vermeye başladıkları desteklemeleri 2019 yılında arttırarak devam edeceklerini söyledi.
Metin Gündoğdu: 'Bölge hastanesi mutlaka yapılacak'
Metin Gündoğdu: "Bölge hastanesi mutlaka yapılacak"
AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Ordu'ya 900 yataklı bölge hastanesinin mutlaka kazandırılacağını söyledi.
BM Medeniyetler İttifakı Yüksek Temsilcisi Moratinos Türkiye'ye geliyor Birleşmiş Milletler (BM) Medeniyetler İttifakı Yüksek Temsilcisi Miguel Moratinos, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nu..
AK Parti MYK Toplantısı AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Teksas saldırganı ile Yeni Zelanda saldırganının ideolojisi arasında güçlü bağın ortaya çıkması, bizi bu konularda daha ciddi kafa yormay..
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Kaz Dağları açıklaması AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Kaz Dağları ya da Türkiye'nin herhangi bir yerindeki çevre meselesiyle ilgili olarak yüksek bir hassasiyete sah..
AK Parti Sözcüsü Çelik: "(Kaz Dağları) Burada kesilen ağaçların yerine tamamı miktarınca fidan... AK Parti Sözcüsü Çelik: "(Kaz Dağları) Burada kesilen ağaçların yerine tamamı miktarınca fida..
Yenilenen seçimi kazanan Gülfer Ağır mazbatasını aldı
Yenilenen seçimi kazanan Gülfer Ağır mazbatasını aldı
Adıyaman'ın Besni ilçesine bağlı Suvarlı beldesinde yenilenen seçimi kazanan AK Parti Adayı Gülfer Ağır, mazbatasını aldı.
Fındık Alanında Stratejik İşbirliği Deklarasyonu imzalandı (2)
'Fındık Alanında Stratejik İşbirliği Deklarasyonu' imzalandı (2)
FINDIK HASAT ŞENLİĞİNE KATILDITarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Ordu'da fındık hasat şenliğine katılarak, Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) tarafından satın alınacak fındıklara ödemenin 15-20 gün içerisinde...
Çelik: "Teksas saldırganı ile Yeni Zelanda saldırganının ideolojisi arasında güçlü bağın ortaya... Çelik: "Teksas saldırganı ile Yeni Zelanda saldırganının ideolojisi arasında güçlü bağın ort..
Milletvekili Ağar, 'Kimse cumhurbaşkanımıza benim üzerimden hücum fırsatçılığı yapmasın'
Milletvekili Ağar, "Kimse cumhurbaşkanımıza benim üzerimden hücum fırsatçılığı yapmasın"
AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, "Konuşmanın bir kısmını alarak kimse, şahsım için iman cellatlığı, cumhurbaşkanımıza da benim üzerimden hücum fırsatçılığı yapmasın" dedi.
AK Parti Uğurludağ teşkilatında Ömer Kiday dönemi
AK Parti Uğurludağ teşkilatında Ömer Kiday dönemi
AK Parti Çorum Uğurludağ İlçe Başkanlığı görevine Ömer Kiday getirildi.
Çelik: "(Suriye'de) Türkiye mazlumlara şemsiye olacak, bölge ve dünya barışına katkıda bulunacak... Çelik: "(Suriye'de) Türkiye mazlumlara şemsiye olacak, bölge ve dünya barışına katkıda bulu..
11. Büyükelçiler Konferansı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Türkiye'de 2018 yılında tedavi olan toplam uluslararası hasta sayısı 500 bini aşmıştır.
İnegölden Başkent Çıkarması
İnegöl'den Başkent Çıkarması
Ak Parti Bursa Milletvekili Av. Vildan Yılmaz Gürel, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, Ak Parti İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Ersan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Bilican Ankara'da bakanlar ve bürokratlar ile...
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Özbek Bakan Kamilovu kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Özbek Bakan Kamilov'u kabul etti
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Özbekistan Dışişleri Bakanı Abdulaziz Kamilov'u kabul etti.
Bakanlık: Ne ICAO ne de IATA'nın İstanbul Havalimanı ile ilgili denetimi yok ULAŞTIRMA ve Altyapı Bakanlığı, "Ne Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü (ICAO) ne de Uluslararası Hava Taşımacılığ..
AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep... AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Rece..
Eski Tunus Cumhurbaşkanı Merzuki yeniden cumhurbaşkanı adayı Eski Tunus Cumhurbaşkanı Munsif el-Merzuki, 15 Eylül'de yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday olacağını açıkladı.
Tunus'un eski cumhurbaşkanı Marzuki, seçimde aday olacak Tunus'un eki Cumhurbaşkanı Munsif Marzuki, cumhurbaşkanlığı seçiminde aday olacağını açıkladı.
Şevkin: 'Şehrimizin menfaati için siyasi kaygılarımızı bir kenara bırakmalıyız'
Şevkin: "Şehrimizin menfaati için siyasi kaygılarımızı bir kenara bırakmalıyız"
CHP Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin, "Biz Adana için elimizi taşın altına koymaya her zaman hazırız. Adana bileşenleri olarak şehrimizin menfaati için siyasi kaygılarımızı bir kenara bırakmalıyız" dedi.
"Demokrasiye hep beraber sahip olmamız lazım" Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Demokrasiye hep beraber sahip olmamız lazım. Eğer adanmışlığımız olursa liderimizin etrafında toparlanır..
İmran Khan: "Cammu Keşmir anlaşmazlığı kötüleşirse tüm dünya acı çekecek" Pakistan Başbakanı İmran Khan, Cammu Keşmir anlaşmazlığı kötüleşirse tüm dünyanın acı çekeceğini ve olası bir Hindist..
'Fındık Alanında Stratejik İşbirliği Deklarasyonu' imzalandı ORDU'da Türkiye Cumhuriyeti Tarım ve Orman Bakanlığı, Azerbaycan Cumhuriyeti Tarım Bakanlığı ve Gürcistan Çevre Koruma ve Tarım Ba..
Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy, Türkiye'ye geliyor Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetine icabetle, 7-8 Ağustos 2019 tarihlerinde Türkiye'..
Erdoğan: Suriyenin kuzeyindeki terör bataklığını kurutmak, öncelikli meselemiz
Erdoğan: Suriye'nin kuzeyindeki terör bataklığını kurutmak, öncelikli meselemiz
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Suriye'nin kuzeyindeki terör bataklığını kurutmak, ülkemizin en öncelikli meselesidir.
Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy Türkiye'ye gelecek Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetine icabetle 7-8 Ağustos'ta Türkiye'yi ziyaret edecek..
Cumhurbaşkanı Akıncı, Enerji Bakanı Dönmez'i kabul etti KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, KKTC'de temaslarda bulunan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez'i kabul etti.
Hindistan Keşmir'de iletişimi kesti Hindistan'da Cemmu Keşmir'in özerkliğini kaldıran yasa tasarısının kabul edilmesinin ardından şehirde tüm iletişim kesildi ve sıkı güvenlik önlemleri alınd..
Enerji Bakanı Dönmez: "Rum tarafı, ortak komite teklifini bir daha düşünmeli" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, KKTC Başbakanı Ersin Tatar ile gerçekleştirdiği görüşmede, "En son..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: " İhracatımız cumhuriyet tarihinin en yüksek noktasına ulaştı" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Son 17 yılda diplomatlarımızın özverili çalışmaları ülkemizin önünde..
Erdoğan, büyükelçilere hitap etti Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "S-400'lerin NATO'ya ve F-35'lere zarar vereceğine dair hiçbir somut veri yoktur.
Fındık Alanında Stratejik İşbirliği Deklarasyonu imzalandı
'Fındık Alanında Stratejik İşbirliği Deklarasyonu' imzalandı
ORDU'da Türkiye Cumhuriyeti Tarım ve Orman Bakanlığı, Azerbaycan Cumhuriyeti Tarım Bakanlığı ve Gürcistan Çevre Koruma ve Tarım Bakanlığı arasında 'Fındık Alanında Stratejik İşbirliği Deklarasyonu' imzalandı.
Erdoğan, büyükelçilere hitap etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suriye'de son dönemde yaşanan gelişmelere ilişkin, "Gerektiğinde diyalogla, gerektiğinde yumuşak güç unsurlarıyla, gerekt..
CHP'dan Kaz Dağları'ndaki altın arama çalışmalarına tepki CHP Genel Başkan Yardımcısı Orhan Sarıbal, Kaz Dağları'ndaki altın arama çalışmalarına tepki göstererek, "Yapılan açıklamalara göre, ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Çok yakında farklı bir aşamaya geçireceğiz" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Suriye'nin kuzeyindeki terör bataklığını kurutmak ülkemizin en öncelikli meselesidir.
» 1 2