4 Ağustos 2019 Pazar Günü Politika Haberleri

4 Ağustos 2019 Pazar Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Suvarlı beldesinde seçmen sandık başında (2) RESMİ OLMAYAN SONUÇLARA GÖRE AK PARTİ'Lİ AĞIR BAŞKAN SEÇİLDİAdıyaman'ın Besni ilçesine bağlı, Suvarlı beldesinde 31 Mart Mahalli İdareler Genel Se..
AK Parti Bursa İl Başkanlığı Teşkilat Yemeği Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Faizler düşüyor.
Erdoğan: Fırat'ın doğusuna gireceğiz, Rusya ve ABD ile paylaştık (4) 'MHP İLE GÜÇ BİRLİĞİ YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bursa Şehir Hastanesi'nde hastaları ziyare..
Erdoğan: "Biz sabredersek, çalışırsak, üretirsek, dik durursak, hepsinden önemlisi sürekli 'öldük,... Erdoğan: "Biz sabredersek, çalışırsak, üretirsek, dik durursak, hepsinden önemlisi sürekl..
Erdoğan: "Faizler düşüyor. Erdoğan: "Faizler düşüyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "MHP ile güç birliğine devam edeceğiz. Cumhurbaşkanı Erdoğan: "MHP ile güç birliğine devam edeceğiz.
Erdoğan: Fıratın doğusuna gireceğiz, Rusya ve ABD ile paylaştık (3)
Erdoğan: Fırat'ın doğusuna gireceğiz, Rusya ve ABD ile paylaştık (3)
ŞEHİR HASTANESİ'NDE TEDAVİ GÖRENLERİ ZİYARET ETTİCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, toplu açılış töreninin ardından Bursa Şehir Hastanesi'ni gezdi.
Suvarlı beldesinde seçmen sandık başında (2)
Suvarlı beldesinde seçmen sandık başında (2)
RESMİ OLMAYAN SONUÇLARA GÖRE AK PARTİ'Lİ AĞIR BAŞKAN SEÇİLDİAdıyaman'ın Besni ilçesine bağlı, Suvarlı beldesinde 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'ni kazanan İYİ Parti Adayı Mikail Ağır'ın mazbatasının iptalinin...
Bursa Şehir Hastanesi ve İstanbul-İzmir Otoyolu Ortak Açılış Töreni Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Afrin'e, Cerablus'a, El-Bab'a girdik.
Bursa Şehir Hastanesi ve İstanbul-İzmir Otoyolu Ortak Açılış Töreni Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yap-işlet-devret modeline ilişkin "CHP Genel Başkanı göremiyor diye bu modelin ..
Erdoğan: Fıratın doğusuna gireceğiz, Rusya ve ABD ile paylaştık (2)
Erdoğan: Fırat'ın doğusuna gireceğiz, Rusya ve ABD ile paylaştık (2)
İZMİR OTOYOLU'NUN BALIKESİR BÖLÜMÜNÜ BİNALİ YILDIRIM AÇTIİstanbul- İzmir Otoyolu'nun Balıkesir bölümünün açılışını ise TBMM eski Başkanı, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım gerçekleştirdi.
Bursa Şehir Hastanesi ve İstanbul-İzmir Otoyolu Ortak Açılış Töreni Eski TBMM Başkanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, "(Yol medeniyet) diyoruz, boşuna söylenmiş laf değil. 'Gi..
Erdoğan: Fıratın doğusuna gireceğiz, Rusya ve ABD ile paylaştık
Erdoğan: Fırat'ın doğusuna gireceğiz, Rusya ve ABD ile paylaştık
İzmir Otoyolu'nun 192 kilometrelik son bölümü ve 1355 yataklı Bursa Şehir Hastanesi'nin açılış töreninde yaptığı konuşmada, "Afrin'e girdik, Cerablus'a, El Bab'a girdik.
Bursa Şehir Hastanesi ve İstanbul-İzmir Otoyolu Ortak Açılış Töreni Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "6 bin 100 kilometreden devraldığımız bölünmüş yol uzunluğumuzu bugün 26 bin 76..
Özbekistan Dışişleri Bakanı Kamilov Türkiye'ye geliyor Dışişleri Bakanlığı, Özbekistan Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Abdulaziz Kamilov'un 4-6 Ağustos 2019 tarihlerinde Türkiye'ye ziyarette bul..
Bursa Şehir Hastanesinin resmi açılışını Erdoğan yaptı
Bursa Şehir Hastanesi'nin resmi açılışını Erdoğan yaptı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bin 355 yataklı Bursa Şehir Hastanesini hizmete açtı.
Bakan Soylu, Hatay'da 'Sınır Güvenliği Toplantısı'na katıldı BAŞKANLARLA BİR ARAYA GELDİİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Antakya ilçesindeki bir otelde belediye başkanlarının katılımıyla basın..
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Fırat'ın doğusuna gireceğiz. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Fırat'ın doğusuna gireceğiz.
Erdoğan: "Tüm vatandaşlarıma çağrıda bulunuyorum, herkes artık ekonomimizle ilgili spekülasyonlara... Erdoğan: "Tüm vatandaşlarıma çağrıda bulunuyorum, herkes artık ekonomimizle ilgili spekül..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu) Geçmişi utanç verici duruşlarla dolu böyle... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu) Geçmişi utanç verici duruşlarla..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Merkez Bankası faizleri indirdi, daha da inecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Merkez Bankası faizleri indirdi, daha da inecek.
Erdoğan: "Afrin'e, Cerablus'a, El-Bab'a girdik. Erdoğan: "Afrin'e, Cerablus'a, El-Bab'a girdik.
Erdoğan: "(Yap-işlet-devret modeli) CHP Genel Başkanı göremiyor diye bu modelin ülkemizin... Erdoğan: "(Yap-işlet-devret modeli) CHP Genel Başkanı göremiyor diye bu modelin ülkemizin kalkınma..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Şehir hastaneleri) Burada önemli olan devletin kendi bütçesinden... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Şehir hastaneleri) Burada önemli olan devletin kendi bütçesinden yapmasın..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Şehir hastaneleri) Böylesine dev projeler için alternatif finansman... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Şehir hastaneleri) Böylesine dev projeler için alternatif finansman mo..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "6 bin 100 kilometreden devraldığımız bölünmüş yol uzunluğumuzu bugün 26 bin... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "6 bin 100 kilometreden devraldığımız bölünmüş yol uzunluğumuzu b..
KKTC Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Özersay'dan 'Kapalı Maraş' uyarısı KKTC Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ile Kıbrıs Rum l..
Bakan Soylu Hatayda AK Partili belediye başkanlarıyla bir araya geldi
Bakan Soylu Hatay'da AK Parti'li belediye başkanlarıyla bir araya geldi
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hatay'da AK Parti'li belediye başkanları ile toplantı gerçekleştirdi.
"Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Türkiye genelinde CHP ve HDP'li belediyelerde 2 binden fazla kişinin siyasi görüşü ne..
» 1 2