4 Ağustos 2019 Pazar Günü Kültür-Sanat Haberleri

4 Ağustos 2019 Pazar Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yalova'da "15. Kızılcık Şenliği" Yalova'nın Çınarcık ilçesine bağlı Şenköy'de "15. Kızılcık Şenliği" düzenlendi.
Yörük ve Türkmen dernekleri Denizli'de buluştu Denizli'nin Buldan ilçesinde bu yıl dördüncüsü düzenlenen Yörük Türkmen Toyu'nda 126 Yörük ve Türkmen derneğinin üyeleri bir araya geldi.
Trabzon'da horon festivali coşkusu TRABZON'da düzenlenen 'Uluslararası Trabzon Horon Festivali' etkinlikleri sürüyor.
13. Geleneksel Sermayecik Köyü Çilek Festivali Yalova'nın Altınova ilçesinde 13. Geleneksel Sermayecik Köyü Çilek Festivali düzenlendi.
Trabzonda horon festivali coşkusu
Trabzon'da horon festivali coşkusu
TRABZON'da düzenlenen 'Uluslararası Trabzon Horon Festivali' etkinlikleri sürüyor.
Ordu Kurul Kalesi'ndeki kazı çalışmaları 10. yılında Ordu'daki 2 bin 300 yıllık Kurul Kalesi'nde 2010'dan beri yürütülen kazı çalışmalarına yeniden başlandı.
"İhtiyarlar Taburu" Suriyelilerin yardımına koşacak Kore Savaşı'nda verdikleri cesur mücadeleyi anımsamalarının ardından, Suriye'deki iç savaşa duyarsız kalmayan 5 gazinin çıktıkları zorlu yo..
Çoban Sinan'ın ressamlığa uzanan başarısı Antalya'da hayvancılıkla geçimlerini sağlayan Yörük ailenin çocuğu Sinan Demir, tüm imkansızlıklara ve ailesinin çoban olmasını istemesine rağmen azm..
22. Uluslararası Bahadın Kültür Festivali yapıldı Yozgat'ın Sorgun ilçesi Bahadın Belde Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen Uluslararası Kültür Festivali'nin 22'ncisi gerçekleştirildi.
İncesu Mağarasında şifa arıyorlar
İncesu Mağarası'nda şifa arıyorlar
KARAMAN'da 1356 metre uzunluğundaki İncesu Mağarası'nın, astım, bronşit ve kalp yetmezliği hastalığına iyi geldiği belirtiliyor.
Pasha Dance Theaterdan Son Balo
Pasha Dance Theater'dan 'Son Balo'
Türk kültür mirasını geniş kitlelere tanıtan Pasha Dance Theater, Expo Performans Merkezi'nde izleyiciyle buluştu.
Yılana av olan alabalığın mücadelesi görüntülendi Erzurum'un İspir ilçesindeki bir derede, yılana av olan kırmızı benekli alabalığın hayatta kalma mücadelesi ilginç görüntüler oluşturdu.
Abonelerimizin dikkatine;Türkiye'de yaşayan, aile kurmuş ya da çeşitli sektörlerde çalışan... Abonelerimizin dikkatine; Türkiye'de yaşayan, aile kurmuş ya da çeşitli sektörlerde çalışan yaban..