15 Ağustos 2019 Perşembe Günü Politika Haberleri

15 Ağustos 2019 Perşembe Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ilhan Omar: "Netanyahu, 'İslam düşmanlığında' Trump ile aynı seviyeye geldi" İsrail'in ABD'li iki kadın Müslüman Kongre üyesi Rashida Tlaib ve Ilhan Omar'ın İsrail'e olan ziyaretini yasaklama..
İsrail'den ABD'li iki Müslüman Kadın Kongre üyesine ziyaret yasağı İsrail Dışişleri Bakan Yardımcısı Tzipi Hotovely, ABD'li iki Müslüman kadın kongre üyesinin Kudüs'ün doğusuna girmelerinin y..
Türkiye'den İsrail'e tepki DIŞİŞLERİ Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, İsrail'in Mescid-i Aksa'daki statükoyu değiştirme girişimlerine tepki gösterilerek, "İsrail Kamu Güvenliği Bakanı..
Dışişleri'nden Mescid-i Aksa açıklaması Dışişleri Bakanlığı, "İsrail Kamu Güvenliği Bakanı'nın Mescid-i Aksa'daki statükonun değiştirilmesine ilişkin ifadelerini bütünüyle reddediyoruz.
MHP Grup Başkanvekili Bülbül: 'Fıratın doğusundaki PKK/PYD unsurlarının temizlenmesi Türkiye...
MHP Grup Başkanvekili Bülbül: "Fırat'ın doğusundaki PKK/PYD unsurlarının temizlenmesi Türkiye...
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili Levent Bülbül, "Türkiye adına olmazsa olmaz bir meseledir, Fırat'ın doğusundaki PKK/PYD unsurlarının temizlenmesi Türkiye açısından zorunluluktur.
Cebelitarık Yönetimi İran gemisini serbest bıraktı Cebelitarık Özel Yönetimi'nin İran'a ait Grace 1 adlı gemiyi serbest bıraktığı öğrenildi.
Çavuşoğlu: YPG ve PKKlılar bölgeden çıkarılmalı (2)
Çavuşoğlu: YPG ve PKK'lılar bölgeden çıkarılmalı (2)
'TERÖRÜN HER TÜRLÜSÜNE KARŞIYIZ'Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Nijer Dışişleri Bakanı Kalla Ankourau arasında, iş birliği ve vize serbestisine ilişkin birçok alanda, iş birliğini kapsayan mutabakat imzalandı.
CHP'den "toplu iş sözleşmesi" değerlendirmesi CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve Türk-İş yönetimi arasında yaklaşık 200 bin kamu işçisini..
Bakan Çavuşoğlu: "Biz terörün her türlüsüne karşıyız ve her türlüsüyle mücadele etme konusunda... Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Biz terörün her türlüsüne karşıyız ve her türlüsüyle müca..
Çatakta AK Parti 18. yaşını kutladı
Çatak'ta AK Parti 18. yaşını kutladı
VAN (İHA) – AK Parti'nin kuruluşunun 18. yıldönümü AK Parti Çatak İlçe Başkanlığında düzenlenen program ile kutlandı.
TBMM Başkanvekili Celal Adan'ın kabulleri TBMM Başkanvekili Celal Adan, Sierra Leone Dışişleri ve Uluslararası İşbirliği Bakanı Nabeela Tunis ve Nijer Dışişleri, İşbirliği, Afrika Entegrasyon..
Başkan Kılınç, AK Partinin 18. Kuruluş Yıldönümünü kutladı
Başkan Kılınç, AK Parti'nin 18. Kuruluş Yıldönümünü kutladı
Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, AK Parti'nin 18. kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Başkan Birol Şahin Kaynaşlının geleceğini hazırlıyor
Başkan Birol Şahin Kaynaşlı'nın geleceğini hazırlıyor
Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, göreve geldikten sonra belediyenin borçlarını temizlemek için tasarruf tedbirleri uygularken ilçenin gelişmesi içinde yoğun şekilde çalışmaya devam ediyor.
ABDden İran tankerinin serbest bırakılmaması için son dakika başvurusu
ABD'den İran tankerinin serbest bırakılmaması için son dakika başvurusu
ABD Adalet Bakanlığı, Cebelitarık yetkililerine son dakika başvurusu yaparak İran'a ait Grace 1 petrol tankerinin serbest bırakılmamasını istedi.
Modiden Keşmir açıklaması: 'Siyasi geleceğim umurumda değil'
Modi'den Keşmir açıklaması: "Siyasi geleceğim umurumda değil"
Hindistan Başbakanı Narendra Modi, Cemmu Keşmir'in özel statüsünün kaldırılmasına ilişkin "Siyasi geleceğim umurumda değil. Benim için ülkenin geleceği önce gelir" dedi.
Aydın, 'Kamu kurumu görevlileri, siyasetçi gibi davranamaz'
Aydın, "Kamu kurumu görevlileri, siyasetçi gibi davranamaz"
MHP Kastamonu İl Başkanı Yüksel Aydın, bazı kamu kurumu görevlilerinin kendilerini siyasetçi gibi görüp bu şekilde hareket etmesinden rahatsızlık duyduklarını söyledi.
İşçi Partisinden, Johnsonu başbakanlıktan indirme ve Brexiti erteleme vaadi
İşçi Partisinden, Johnson'u başbakanlıktan indirme ve Brexit'i erteleme vaadi
İngiltere'nin muhalefetteki İşçi Partisi Lideri Jeremy Corbyn, milletvekillerinden Boris Johnson'a güvensizlik oyu verilmesini desteklemelerini isteyerek, anlaşmasız bir Brexit'i önlemek için Jeremy Corbyn liderliğindeki...
CHP'den "işsizlik rakamları"na ilişkin açıklama CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Türkiye İstatistik Kurumunca (TÜİK) açıklanan Mayıs 2019 iş gücü istatistiklerine ili..
Çavuşoğlu: YPG ve PKKlılar bölgeden çıkarılmalı
Çavuşoğlu: YPG ve PKK'lılar bölgeden çıkarılmalı
DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Suriye sınırında ABD ile tesis edilmesi planlanan güvenli bölgeye ilişkin, "Burada amaç, güvenli bölge oluşturulmasıdır.
Cebelitarık'ta tutulan İran tankerinin mürettebatı serbest bırakıldı Cebelitarık Boğazı'ndan geçişi sırasında 4 Temmuz'da İngiltere'nin el koyduğu İran'a ait Grace 1'in mürettebatı serbest bı..
Bakan Çavuşoğlu: "Amerika'nın oyalama taktiği burada geçerli olmayacaktır" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Fırat'ın doğusundaki bölge terör yuvası durumundadır.
Çin'den Cemmu ve Keşmir konusunda Pakistan'da destek Çin, Cemmu ve Keşmir konusunda Pakistan'a destek vererek konunun Birleşmiş Milletler (BM) Güvenli Konseyi'nde bu hafta görüşmesini istedi.
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Güvenli bölge oluşturmak için Amerika'nın oyalama taktiği... Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Güvenli bölge oluşturmak için Amerika'nın oyalama taktiği ..
Başkan Sandıkçı:  'Partimizin yürüdüğü yol, onurlu ve aydınlık bir yoldur'
Başkan Sandıkçı: "Partimizin yürüdüğü yol, onurlu ve aydınlık bir yoldur"
Samsun Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı "AK Parti 18 yıl önce milletimizin bağrından doğmuş, dua ve inançla bugünlere gelmiş bir erdemlilik hareketidir" dedi.
ABD Temsilciler Meclisi'nin Müslüman üyesinin olası İsrail ziyareti hakkında ABD Kudüs... ABD Temsilciler Meclisi üyesi olan Filistin kökenli Müslüman Rashida Tlaib'in İsrail'e ziyaret düzenl..