14 Ağustos 2019 Çarşamba Günü Yaşam Haberleri

14 Ağustos 2019 Çarşamba Günü Yaşam Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kurban Bayramı Tepabaşında huzur içinde geçti
Kurban Bayramı Tepabaşı'nda huzur içinde geçti
Tepebaşı Belediyesi, Kurban Bayramı'nda vatandaşların kurbanlarını sorunsuz ve huzur içinde kesebilmeleri için yoğun mesai yaptı.
Göbeklitepeye araç desteği
Göbeklitepe'ye araç desteği
Haliliye Belediyesi, Kurban Bayramı tatili boyunca şehre gelen yerli ve yabancı turistlerin Göbeklitepe'yi rahat ziyaret edebilme adına ücretsiz ring araç desteği sundu.
Piknikçilere yangın uyarısı
Piknikçilere yangın uyarısı
Kütahya'nın Emet İlçe Orman Müdürlüğü ekipler, Yeniceköy Tahtalı İsmail Altınay Mesire Alanı'nda piknik yapan vatandaşlarla bayramlaşarak yangın uyarısında bulundu.
Kuş vatandaşlarla bayramlaştı
Kuş vatandaşlarla bayramlaştı
Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Eyyübiye Belediyesi tarafından organize edilen bayramlaşma programında, vatandaşlarla bir araya gelip, bayramlarını kutladı.
Sıcaktan bunalan havuzda serinledi
Sıcaktan bunalan havuzda serinledi
Bilecik'in Pazaryeri ilçesinde sıcaktan bunalan vatandaşlar serinlemek için soluğu Pazaryeri Belediyesi'nin açmış olduğu yüzme havuzunda aldı.
Orduda sivil savunma planları güncellendi
Ordu'da sivil savunma planları güncellendi
Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığına bağlı Sivil Savunma Uzmanlığı tarafından tüm yerleşkelerde olası afet ve acil durumlarda uygulanacak sivil savunma planları güncellenerek personellere eğitim...
Odunpazarı Belediyesi kurban kesim alanlarından tam not aldı
Odunpazarı Belediyesi kurban kesim alanlarından tam not aldı
Odunpazarı Belediyesi tarafından vatandaşların Kurban Bayramı'nda kurbanlarını sorunsuz kesebilmesi için hazırlanan ücretsiz kesim yeri vatandaştan tam not aldı.
Fındık mantarına gurbetçi rağbeti
Fındık mantarına 'gurbetçi' rağbeti
Ordu'da yöresel bir lezzet olan tirmit mantarına Kurban Bayramı için il dışından gelen gurbetçileri oldukça fazla rağbet gösteriyor.
Pazaryerinde dayanışma şenliği
Pazaryeri'nde dayanışma şenliği
Bilecik'in Pazaryeri ilçesine bağlı Küçükelmalı Mahallesinde Küçükelmalı Köyü Pilav Günü ve Dayanışma Şenliği etkinliği düzenlendi.