12 Ağustos 2019 Pazartesi Günü Dünya Haberleri

12 Ağustos 2019 Pazartesi Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türkiye AB'ye en fazla tekstil ürünü satan 3'üncü ülke Eurostat’ın son verilerine göre AB ülkelerinin 2018 yılında en çok tekstil ürünü ithal ettiği 3'üncü ülke Türkiye oldu. Türkiye geçtiğim..
Çin vuran Lekima Tayfunu'nda bilanço ağırlaşıyor: En az 44 ölü Çin'in doğusundaki Cıciang eyaletini etkisi altına alan tayfun nedeniyle en az 44 kişi hayatını kaybetti, 16 kişiden ise haber a..
4 yıl sonra ilk kez Tahran treni Ankara'ya ulaştı, karşılıklı seferler 14 Ağustos'ta başlayacak İran'ın başkenti Tahran ile Ankara arasında hizmet veren tren hattı 4 yıllık aradan sonra yenid..
Gösteri uçuşunda halat koptu, 2 asker yere çakıldı Kolombiya'da gösteri uçuşu sırasında helikoptere bağlı halat kopunca, 2 asker bayrakla birlikte yüzlerce metreden yere çakıldı.
Londra'da dehşete düşüren anlar... Bir kadın, iki aracın arasına sıkıştı İngiltere'nin başkenti Londra'daki Buckingham Sarayı'nın yakınlarındaki kazada bir kadın iki otomobilin arasına sıkışt..
Balıkçı teknesi yandı: Denize atlayan mürettebat böyle kurtarıldı Hindistan'da bir balıkçı teknesinde çıkan yangın kısa sürede büyüdü.
Jeffrey Epstein'in ölümünde soru işaretleri, komplo teorileri ve davaların geleceği Aralarında reşit olmayan kız çocuklarının da bulunduğu çok sayıda kişiye cinsel tacizde bulunmak ve seks am..
Adalet Bakanlığına cezaevindeki anneler için elektronik kelepçe çağrısı Cezaevindeki annelerin elektronik kelepçe ile ev hapsine alınması talebiyle Adaet Bakanlığına hitaben imza kampanyası b..
ABD'de bir ayı girdiği evden duvarı yıkarak kaçtı Colorado eyaletinde meydana gelen olayda ayı, girdiği eve polis memurunun gelmesi üzerine, evden duvarı yıkarak kaçtı.
Hindistan'da sel felaketi: En az 147 ölü, yüz binlerce tahliye Hindistan'daki sel felaketinde ölü sayısı en az 147'ye yükselirken ülkede dünya mirası alanlarının bir kısmı sular altında kaldı..
Cammu Keşmir Kurban Bayramı'na sıkı askeri önlemler altında giriyor Hindistan, yönetimi altındaki Cammu Keşmir eyaletinde Kurban Bayram için hafiflettiği askeri önlemleri Pazar öğlen saatleri..
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: Fırat'ın doğusundan YPG ve PKK'yı temizleyeceğiz Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Fırat'ın doğusuna yönelik operasyona ilişkin, "Nasıl Afrin'den temizlend..
Rusya'dan Google'a protesto uyarısı: Yasa dışı gösterilerin reklamını yapma Rus iletişim denetleme ve düzenleme kurumu Roscomnadzor Google'dan YouTube üzerinden yasa dışı toplu eylemlerin rek..