11 Ağustos 2019 Pazar Günü Politika Haberleri

11 Ağustos 2019 Pazar Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve dünya liderleri karşılıklı bayram tebriğinde bulundu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kurban Bayramı nedeniyle dünya liderleri ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi..
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: 'Fıratın doğusunda ABDnin oyalamasına izin vermeyeceğiz'
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Fırat'ın doğusunda ABD'nin oyalamasına izin vermeyeceğiz"
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Nasıl Afrin'den Cerablus'tan temizlediysek, Fırat'ın doğusundan da YPG PKK'yı temizleyeceğiz.
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, muhalefete ilişkin, "Hiçbir yerde hizmet yapmıyorlar, böyle bir... Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, muhalefete ilişkin, "Hiçbir yerde hizmet yapmıyorlar, ..
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Fırat'ın doğusu ile ilgili süreçte adımlarımızı attık. ya... Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Fırat'ın doğusu ile ilgili süreçte adımlarımızı attık. ya ..
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Ekonomi ile ilgili felaket tellallığı yapıyorlardı, zamanında... Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Ekonomi ile ilgili felaket tellallığı yapıyorlardı, za..
Başkan Hürriyetten Çankaya turu
Başkan Hürriyet'ten Çankaya turu
İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Ankara Çankaya Belediyesini ziyaret ederek yapılan çalışmaları yerinde inceledi.
KKTC Başbakanı Tatar: "Crans Montana'nın devamı olacak süreçten ortaya bir şey çıkmaz" KKTC Başbakan Ersin Tatar, "Crans Montana'nın devamı olacak süreçten ortaya bir şey çıkmaz" dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğandan, Mehmetçike bayram mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan, Mehmetçik'e bayram mesajı
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kurban Bayramı dolayısıyla Yüksekova ilçesindeki Şehit Bebek Bedirhan Mustafa Karakaya Üs Bölgesi'ni ziyaret etti.
Destici, Muhsin Yazıcıoğlu'nun mezarını ziyaret etti BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, bayram namazını Tacettin Dergahı'nda kıldıktan sonra partisinin kurucu genel baş..
Dışişleri Bakanlığı'ndan Bingazi açıklaması DIŞİŞLERİ Bakanlığı, Libya'nın doğusunda Bingazi kentinde bomba yüklü araçla gerçekleştirilen saldırıyı kınadı.
"Ülkemizin dirliği, güvenliği, kardeşliği en büyük zenginliği" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, " Ülkemizin dirliği, güvenliği, kardeşliği en büyük zenginliği, her şeyin üstünd..
Destici, bayram namazını Taceddin Sultan Camisi'nde kıldı Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Doğu Türkistan'dan Keşmir'e, Myanmar'dan Filistin'e, Kafkaslar'dan Afrika'..
Destici, Muhsin Yazıcıoğlu'nun mezarını ziyaret etti BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, bayram namazını Tacettin Dergahı'nda kıldıktan sonra partisinin kurucu genel baş..
Bakan Soylu'dan Kurban Bayramı mesajı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda, "1 Ocak-4 Ağustos arasında, geçen yılın aynı dönemine göre trafik kazalar..
Bahçeli'den 'erken seçim' açıklaması Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türkiye'de erken seçime ihtiyaç yoktur.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Cumhurbaşkanının programı nasıldır, ne gibi düşüncelerle hareket... MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Cumhurbaşkanının programı nasıldır, ne gibi düşüncele..
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelikten trafik uyarısı
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten trafik uyarısı
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, her bayramda yaşanan trafik kazalarının kendilerini üzdüğünü belirterek, "Trafik polislerinin, jandarma trafik ekiplerinin işaretlerine tam olarak uyalım" dedi.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türkiye'de erken seçime ihtiyaç yoktur. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türkiye'de erken seçime ihtiyaç yoktur.
Bakan Soylu: Emniyet kemeri konusunda yüzde 99 duyarlılık yakaladık İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, 'Kemerin ses getirsin' kampanyasında yoğun bir ilginin olduğunu ifade ederek, "Hem bir fark..
Bakan Soylu: Emniyet kemeri konusunda yüzde 99 duyarlılık yakaladık (2) BİLECİK'TE UYGULAMAYA KATILDIİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Bilecik'in Bozüyük ilçesindeki trafik denetimlerine katıld..