9 Temmuz 2018 Pazartesi Günü Kültür-Sanat Haberleri

9 Temmuz 2018 Pazartesi Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
14. Uluslararası Geleneksel Sanatçılar Buluşması Başladı Pendik Belediyesi tarafından bu yıl 14'üncüsü düzenlenen, Uluslararası Geleneksel Sanatçılar Buluşması, "çini" temasıyla başladı.
15. Yalova Uluslararası Kafkas Dans ve Müzik Festivali Yalova Kuzey Kafkas Derneğinin bu yıl 15'incisini düzenlediği Yalova Uluslararası Kafkas Dans ve Müzik Festivali kortej yürüyüşüyle başl..
Meksika ile Türkiye Arasındaki Dostluk Antlaşmasının 90. Yıl Dönümü Meksika ile Türkiye arasındaki Dostluk Antlaşmasının 90. yıl dönümü dolayısıyla başkentte "Beyond the Appearant - (Görünürü..
Kaymakam Tekin, Shm Müdürü Çeliki Ziyaret Etti
Kaymakam Tekin, Shm Müdürü Çelik'i Ziyaret Etti
Midyat Kaymakamı Hüseyin Tekin, Sosyal Hizmet Merkezi (SHM) Müdürü Abdulcelil Çelik'i ziyaret etti.
Ünlü Türk Cerrah Dr. Mehmet Öz'den Müze Övgüsü ABD'de yaşayan ünlü Türk cerrah Dr. Mehmet Öz, Şanlıurfa Müze Kompleksi'nde incelemelerde bulundu.
Bakırköy Güzel Sanatlar Lisesi'ne Başvurular Yarın Başlayacak Türkiye'nin ilk Türk halk müziği temalı okulu olan Bakırköy Güzel Sanatlar Lisesi'ne başvurular yarın başlayacak.
Ünlü Türk Cerrah Dr. Mehmet Öz Göbeklitepe'de ABD'de yaşayan ünlü Türk cerrah Dr. Mehmet Öz, UNESCO Dünya Miras Listesi'ne alınan Şanlıurfa'daki Göbeklitepe'yi ziyaret etti.
Ayvalık "Yaz Konserleri" ile Şenlenecek Balıkesir'in Ayvalık ilçesi, birçok ünlü şarkıcıya ev sahipliği yapacak.
Antik Çağ Kadınlarının Saç Modelleri Canlandırılacak Antalya'daki müzelerde sergilenen antik çağdan kalma 20 kadın heykelinin saç modeli, gerçek saçlardan yapılma peruklara uyarlanacak.
Yüksekte" Geçen Mesailer Kule vinç işçileri ve operatörleri, sıra dışı meslekleri nedeniyle mesailerini metrelerce yükseklikte yapıyor.
Mitolojik Giresun Adası'na Turist İlgisi Doğu Karadeniz'in üzerinde insanların yaşayabildiği tek adası olan Giresun Adası, mitolojik hikayeleri ve içerisindeki tarihi kalıntılarıyla ziyaretçi..
59. Uluslararası Akşehir Nasreddin Hoca Şenliği Konya'nın Akşehir ilçesinde devam eden 59. Uluslararası Akşehir Nasreddin Hoca Şenliği kapsamında, yerli ve yabancı folklor ekipleri, Akşehir N..
Kuşadası Gençlik Festivalinde 5 Günde 53 Konser
Kuşadası Gençlik Festivali'nde 5 Günde 53 Konser
KUŞADASI Gençlik Festivali, 3'üncü yılında 5 günde 53 konsere ev sahipliği yapacak.
Almanya'da "Mozart, Mendelssohn Bartholdy ve Dede Efendi" Konseri Almanya'nın Köln kentinde Goethe'nin Doğu-Batı Divanı ışığında, "Mozart, Mendelssohn Bartholdy ve Dede Efendi" konseri düzenl..