8 Temmuz 2018 Pazar Günü Politika Haberleri

8 Temmuz 2018 Pazar Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Baraj Yapımında İskana İlişkin Düzenleme "Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü Tarafından Yapılmakta ve Yapılacak Olan Baraj ile Baraj Mücavir Alanında Kalan Taşınmazların Kısmen veya Tamam..
Tekirdağ'daki Tren Kazası HDP Merkez Yürütme Kurulunca Tekirdağ'daki tren kazasında yaralananların ve ailelerinin ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla vatandaşlara ve partinin bölgedeki teşki..
TBMM Başkanlığından Tren Kazasıyla İlgili Açıklama Geçici TBMM Başkanı Durmuş Yılmaz, Tekirdağ’daki tren kazası hakkında, "Elim kazada hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet dili..
Tekirdağ'daki Tren Kazası Geçici TBMM Başkanı Durmuş Yılmaz, Tekirdağ'daki tren kazasında hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralananlara acil şifa dileğinde bulundu.
Tekirdağ'daki Tren Kazası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tekirdağ'daki tren kazasına ilişkin, "Kazanın hemen ardından devletimiz, ilgili tüm birimlerini ve tüm imkanlarını seferber etmiş..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tekirdağ'daki Tren Kazasının Hemen Ardından Devletin İlgili Tüm Birimlerinin... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tekirdağ'daki tren kazasının hemen ardından devletin ilgili tüm b..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tren Kazası ile İlgili Taziye Mesajı Yayımladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çorlu’da meydana gelen tren kazasına ilişkin taziye mesajı yayımladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yolcu Trenindeki Bazı Vagonların Raydan Çıkması Neticesinde Meydana Gelen... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yolcu trenindeki bazı vagonların raydan çıkması neticesinde meydan..
Tekirdağ'daki Tren Kazası AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, "Elim tren kazasında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır, yaralılara..
Tekirdağ'daki Tren Kazası Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, "Tekirdağ'da meydana gelen tren kazasında hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabı..
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Tren Kazasının Meydana Geldiği Bölgede İncelemelerde Bulunmak Üzere... Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, tren kazasının meydana geldiği bölgede incelemelerde bulunma..
Japonya, ABD ve Güney Kore'den Kuzey Kore'ye Güvenlik Garantisi Japonya Dışişleri Bakanı Taro Kono ABD, Japonya ve Güney Kore’nin Kuzey Kore’ye güvenlik konusunda garanti vermeye hazır oldukl..
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tren Kazası ile İlgili Bilgi Aldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Uzunköprü-İstanbul seferini yapan yolcu treninin bazı vagonlarının raydan çıkması neticesinde yaşa..
CHP'li Özel: Yemin Töreninde Ayağa Kalkmayacağız -1 CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yarın Mecliste düzenlenecek olan yemin törenine katılacaklarını bel..
CHP'li Özel: Yemin Töreninde Ayağa Kalkmayacağız -2 CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yarın Mecliste düzenlenecek olan yemin törenine katılacaklarını bel..
Ohal Komisyonuna Başvurular 5 Eylül'de Sone Erecek 701 sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile hakkında işlem yapılanlar, Olağanüstü Hal (OHAL) İşlemleri İnceleme Komisyonuna 5 Eylül'e kada..
CHPli Özel: Yemin Töreninde Ayağa Kalkmayacağız
CHP'li Özel: Yemin Töreninde Ayağa Kalkmayacağız
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yarın Mecliste düzenlenecek olan yemin törenine katılacaklarını belirterek, "Burası yasama meclisidir ve bugüne kadar yürütmenin başı karşısında hiç...
CHP'nin TBMM Yönetimi Belli Oldu Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) TBMM yönetimi belli oldu.
Yıldırım, Rafini ile Görüştü Başbakan Binali Yıldırım, Nijer Başbakanı Brigi Rafini ile görüştü.
CHP Grup Başkanvekili Özel: "Meclis Başkanı Adayımız Çarşamba Günü Belirlenecek ve İlan Edilecek" Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Meclis Başkanı adayımız Çarşamba..
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel Açıklaması CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yarın TBMM Genel Kurulunda yapacağı yemin törenine katılacaklarını, ancak s..
Evinizin Her Köşesine 7 Gün Boyunca Tuz Koyun, Bunun Olması İmkansız Geçmişten günümüze hem sofraların hem de batıl inançların merkezinde olan tuz neden bu kadar önemli biliyor musunuz? Günüm..
Başbakan Yıldırım, Nijer Başbakanı ile Görüştü
Başbakan Yıldırım, Nijer Başbakanı ile Görüştü
Başbakan Binali Yıldırım, Nijer Başbakanı Brıgı Rafini ile Başbakanlık Resmi Konutu’nda görüştü.
CHP Grup Yönetimi Belirlendi Meclis Başkanlık Divanı'nda CHP'ye düşen TBMM Başkanvekilliği için Ankara Milletvekili Levent Gök'ün ismi belirlendi, Grup başkanvekilliklerine İstanbul Milletvek..
İyi Parti TBMM Grup Toplantısı İYİ Parti Meclis Grubunda, grup başkanlığına Abdul Ahat Andican, grup başkanvekilliklerine de Lütfü Türkkan ile Yavuz Ağıralioğlu seçildi.
İyi Parti Meclis Grubu İlk Defa Toplandı İYİ Parti Meclis Grubu TBMM’de ilk toplantısını yaptı.
CHP Meclis Başkanvekili Ankara Milletvekili Levent Gök, Grup Başkanvekilleri Sakarya Milletvekili... IHAAW162053-SIY/08-07-2018 - CHP Meclis Başkanvekili Ankara milletvekili Levent Gök, Grup ..
İyi Parti'nin TBMM Yönetimi Belli Oldu İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara milletvekili Koray Aydın, “Meclis Grup Başkanı Abdul Ahat Andican, Grup Başkanvekilleri Lütfü Türkkan ve Yav..
İyi Parti'de Grup Başkanı Abdülvahap Andican Oldu İYİ Parti'nin Türkiye Büyük Millet Meclisi'ndeki (TBMM) ilk grup toplantısı basına kapalı olarak gerçekleştirildi.
Yemin Ettikten Sonra Bahçelinin Elini Öptü
Yemin Ettikten Sonra Bahçeli'nin Elini Öptü
MHP Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan, Meclis’te yemin ettikten sonra MHP Genel başkanı Devlet Bahçeli’nin elini öptüMilletvekili Muhittin Taşdoğan,TBMM’de yemin ettikten sonra kürsüden inerek, MHP Lideri...
İyi Parti'de Meclis Grup Başkanı Ahad Andican Olarak Belirlenirken, Lütfü Türkkan ve Yavuz... IHAAW152949-SIY/08-07-2018 - İYİ Parti’de Meclis Grup Başkanı Ahad Andican olarak belirlenirken, ..
İyi Partide Grup Başkanı Abdülvahap Andican Oldu
İyi Parti'de Grup Başkanı Abdülvahap Andican Oldu
İYİ Parti'nin Türkiye Büyük Millet Meclisi'ndeki (TBMM) ilk grup toplantısı basına kapalı olarak gerçekleştirildi.
Bilim Dünyasından "15 Temmuz Anma Haftası" Etkinliklerine Destek "15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Haftası" etkinlikleri kapsamında yapılan, AVRASYA Doğal Beslenme ve Sağlıklı Yaş..
Yıldırım, Rafini ile Görüşecek Başbakan Binali Yıldırım, Nijer Başbakanı Brigi Rafini ile görüşecek.
Milletimizin Verdiği Her Görev Başımızın Tacıdır" AK Parti Grup Başkanvekilliği görevine seçilen Denizli Milletvekili Cahit Özkan, "Milletimizin verdiği her görev başımızın tacıdır, bize veri..
Destici: "(Khk) Titiz Bir Çalışma Sonucu Olduğunu Düşünüyorum" Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Olağanüstü hal (OHAL) kapsamında bugün çıkarılan kanun hükmünde kararn..
Taşımalı Eğitim Yönetmeliğinde Değişiklik Milli Eğitim Bakanlığı Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Yönetmeliği'ndeki, mülga Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği'ne atıfta bulunulan maddeler gü..
Ikby Başbakanı Barzani Yarın Türkiye'ye Gelecek Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başbakanı Neçirvan Barzani, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın daveti üzerine yarın Türkiye’ye gelecek.
CHP TBMM Grubu Toplandı CHP TBMM Grubu, Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplandı.
Neçirvan Barzani, Ankara'daki Törene Katılacak IRAK Kürt Bölgesel Yönetimi Başbakanı Neçirvan Barzani'nin, yarın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenecek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'n..
Khknin Titiz Bir Çalışmanın Sonucu Olduğunu Düşünüyorum'
Khk'nin Titiz Bir Çalışmanın Sonucu Olduğunu Düşünüyorum"
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Olağanüstü hal (OHAL) kapsamında bugün çıkarılan kanun hükmünde kararnamenin (KHK), devlet, millet ve ülke öncelenerek, titiz bir çalışmayla hazırlandığını...
BBP Üyeleri, İdam Talebiyle İstanbuldan Ankaraya Yürüdü
BBP Üyeleri, İdam Talebiyle İstanbul'dan Ankara'ya Yürüdü
İSTANBUL'un Tuzla ilçesinde çocuk istismarı ve cinayetlerine idam getirilmesini talep eden Büyük Birlik Partisi (BBP) üyesi 5 kişi, konuya dikkat çekmek amacıyla Ankara'ya yürüdü.
Son Hükümet Sözcüsü Bozdağ Oldu Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, parlamenter sistemin son hükümet sözcüsü olarak tarihe geçti.
Başkan Uysal, 'Türkiye Yeni Dönemde Yoluna Daha Güçle Şekilde Devam Edecek'
Başkan Uysal, "Türkiye Yeni Dönemde Yoluna Daha Güçle Şekilde Devam Edecek"
Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, 9 Temmuz Pazartesi günü Türkiye’de yeni bir dönemin başlayacağını söyleyerek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yeni görevinde başarılar...
» 1 2