8 Temmuz 2018 Pazar Günü Ekonomi Haberleri

8 Temmuz 2018 Pazar Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kozmetik İçeriği Nasıl Okunur ? Acaba nemlendiricimin içinde ne var? Zararlı kimyasallar hangileri? Bunlar zararlıysa neden kullanıyorlar?
Tekirdağ'daki Tren Kazası Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığınca Tekirdağ'daki tren kazasının aşırı yağış nedeniyle menfez ile ray arasındaki toprağın boşalması nedeniyle meydana ge..
Japonyadaki Sel Felaketinde Ölü Sayısı 81e Yükseldi
Japonya'daki Sel Felaketinde Ölü Sayısı 81'e Yükseldi
Japonya'daki sel felaketinde ölü sayısı 81'e yükseldi.
Limak Enerji, Epdk Verilerine Göre İlk 3'te LİMAK Enerji Uludağ Elektrik, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) verilerine göre, 2017 yılında perakende satış faaliyetinde bulunan 142 şirket..
Tayland'da Mağarada Mahsur Kalan Çocuklar Kurtarılıyor Tayland'da mağarada mahsur kalan 12 çocuk ve antrenörlerini kurtarmak için başlatılan operasyon kapsamında, ilk bilgilere göre en az dör..
TSKdan Münbiçte 11inci Devriye
TSK'dan Münbiç'te 11'inci Devriye
Türk Silahlı Kuvvetleri unsurlarınca Fırat Kalkanı Harekat alanı ile Münbiç arasındaki hatta 11 inci devriye görevi yerine getirildi.
Yumurta İhracatı 12 Yılda 20 Kat Arttı Türkiye'nin yumurta ihracatı 2006-2017 döneminde 20 kat artarak 19 milyon dolardan 380 milyon dolara ulaştı.
Albaraka Türkten Pana Yapı Açıklaması
Albaraka Türk'ten 'Pana Yapı' Açıklaması
Banka olarak Pana Yapı mağdurlarına destek verildiğini belirten Albaraka Türk, sosyal medyada yer alan iddiaların gerçeği yansıtmadığını bildirdi.
Çorumdan İhracat Rekoru
Çorum'dan İhracat Rekoru
Çorum’da 2018 yılının ilk 6 ayında 193 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirildi.
Junioshow'u Binlerce Kişi Ziyaret Etti Bursa Uluslararası Bebe-Çocuk Hazır Giyim ve Çocuk İhtiyaçları Fuarı (Junioshow) sona erdi.
Yeditepe Üniversitesi'nde Mezuniyet Coşkusu Yeditepe Üniversitesi, 29 Haziran-7 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirdiği mezuniyet törenlerinde 13 fakülte ve enstitüden 3 bin 464 mezununu yeni ya..
Esder'den "Kadın Esnaf Oranı" Değerlendirmesi Esnaf ve Sanatkarlar Derneği (ESDER) Genel Başkanı Mahmut Çelikus, Türkiye'de kadın esnaf sayısının son 5 yılda arttığına dikkati çekerek, "Kadın..
Spot Piyasada Elektrik Fiyatları Spot piyasada bir megavatsaat elektriğin fiyatı yarın için en yüksek 231,27 lira, en düşük 145,34 lira olarak belirlendi.
Trabzonlular, "Motorcu Dostu Trafik" Projesiyle Bir Araya Gelecek Aytemiz, trafikte karşılıklı anlayışa dayalı kurumsal sosyal sorumluluk projesi "Motorcu Dostu Trafik"in Türkiye'yi kapsayan ..
Limak Enerji İlk 3'te Limak Enerji Uludağ Elektrik, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) verilerine göre, 2017 yılında perakende satış faaliyetinde bulunan 142 şirket arasında 3’üncülüğe y..
IMFden Tunusa 249 Milyon Dolar Daha
IMF'den Tunus'a 249 Milyon Dolar Daha
IMF, Tunus'a dört yıllık programı çerçevesindeki 2,9 milyar dolarlık kredinin 249 milyon dolarlık dördüncü taksitini onayladı.
Yeni Havalimanına Taşınma İçin İkinci Faz Eğitimlere Başlandı İstanbul Yeni Havalimanı'nda ORAT (Operasyona Hazırlık ve Havalimanı Transferi) süreci hızlandı.
Ticari Savaşlarının Kazananı Olmaz" Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, ABD'nin Çin'den ithal ettiği bazı ürünlere yüzde 25 ek gümrük vergisi getirmesine ilişkin, ticaret..
TOKİ Yılın İlk Yarısında 20 Bin 973 Konutu İhale Etti Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, yılın ilk yarısında 63 ihalede 20 bin 973 konutun ihalesini gerçekleştirdikle..
Konya'dan Çin ve Rusya'ya Kiraz İhracatı Türkiye'de kiraz hasadının en geç yapıldığı yerlerden Torosların eteklerindeki Konya'nın Hadim ve Taşkent ilçelerindeki ürünlerin büyük kısmı, Çin, Ru..
» 1 2