6 Temmuz 2018 Cuma Günü Politika Haberleri

6 Temmuz 2018 Cuma Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Cumhurbaşkanı Seçimi Kanunu'nda Değişiklik Yapılması Hakkındaki Khk ile Cumhurbaşkanı,... Cumhurbaşkanı Seçimi Kanunu'nda Değişiklik Yapılması Hakkındaki KHK ile Cumhurbaşkanı, Yardımcıları, ..
Cumhurbaşkanlığı Seçimi Kanununda Değişiklik Yapılmasını İçeren 699 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname... IHAAW234958-SIY/06-07-2018 - Cumhurbaşkanlığı Seçimi Kanununda değişiklik yapılmasını iç..
AB Komisyonundan Avusturyaya Ziyaret
AB Komisyonu'ndan Avusturya'ya Ziyaret
Claude Juncker beraberindeki heyetle, Avusturya’nın başkenti Viyana’da Başbakan Sebastian Kurz ile bir araya geldi.
CHP'li Tezcan'dan Barış Yarkadaş'ın 24 Haziran İddiasına Yalanlama CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, “Barış Yarkadaş tarafından Parti Meclisi toplantısında dile geti..
Dışişleri Bakanlığından Filistin Açıklaması Dışişleri Bakanlığı, Türkiye’nin BM Yakın Doğu’daki Filistinli Mültecilere Yardım ve Bayındırlık Ajansı’nın (UNRWA) Danışma Komisyonu (AdCom) Başka..
Başbakan Yıldırım Basın Mensuplarıyla Vedalaştı Başbakan Binali Yıldırım, "Ben hiçbir zaman bir yere göz koyup orası için mücadele etmedim. Bundan sonra da olayların gelişimi bize hangi sorum..
Başbakan Yıldırım Basın Mensuplarıyla Vedalaştı Başbakan Binali Yıldırım, bu gece olağanüstü hal (OHAL) kapsamında bir KHK yayınlanacağını, içinde Emniyet ve TSK ağırlıklı ihraçların yer alac..
AK Parti Elazığ Milletvekili Tolga Ağar ve Van Milletvekili İrfan Kartal Kayıt Yaptırdı
AK Parti Elazığ Milletvekili Tolga Ağar ve Van Milletvekili İrfan Kartal Kayıt Yaptırdı
AK Parti Elazığ Milletvekili Tolga Ağar ve Van Milletvekili İrfan Kartal TBMM’de kaydını yaptırdı.
İran Dışişleri Bakanı Zarif: "Güvenceler, Karşılıklı Bir Şekilde Uygulanabilecek Kararlardır,... İran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevad Zarif, Viyana’da gerçekleşen KOEP oturumu ardından yaptığ..
Başbakan Yıldırım'dan Khk Açıklaması Başbakan Binali Yıldırım, bu gece bir KHK yayınlanacağını açıkladı.
Başbakan Yıldırım: "Benim Israrım, Sıradan Bir Bedelli Çıkarmanın Derdimize Derman Olmayacağı ve... Başbakan Yıldırım: "Benim ısrarım, sıradan bir bedelli çıkarmanın derdimize derman olmayaca..
Başbakan Yıldırım: "Benim Düşüncem Çok Daha Radikal, Ben Bunun (Bedelli Askerlik) Geçici Bir... Başbakan Yıldırım: "Benim düşüncem çok daha radikal, ben bunun (bedelli askerlik) geçici bir dü..
Başbakan Yıldırım: "(Bedelli Askerlik) Konuyla İlgili Henüz Verilmiş Bir Karar Yok Ama Böyle Bir... Başbakan Yıldırım: "(Bedelli askerlik) Konuyla ilgili henüz verilmiş bir karar yok ama böyl..
Başbakan Yıldırım, Khk'de "İhraçlar Olup Olmadığı" Sorusunu "Bütün Kurumlardan Var, Ağırlıklı... Başbakan Yıldırım, KHK'de "ihraçlar olup olmadığı" sorusunu "Bütün kurumlardan var, ağırlıklı ..
Başbakan Yıldırımdan Bedelli Askerlik Açıklaması
Başbakan Yıldırım'dan Bedelli Askerlik Açıklaması
Başbakan Binali Yıldırım, bedelli askerlik ile ilgili, “Meclis açıldığında bu konu ele alınacak” dedi.
Türkiye'de Yeni Bir Dönem Başladı" AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimi ile Türkiye'de yeni bir dönemin başladığını kaydetti.
CHPli Aday Adaylarından Seçim Değerlendirmesi
CHP'li Aday Adaylarından Seçim Değerlendirmesi
CHP’de 24 Haziran Seçimleri öncesi Ankara’dan aday adayı olan bazı isimler “Seçim Sonrası Değerlendirme Toplantısı” düzenledi.
Başbakan Yıldırım: "Giderayak Dikili Bir Ağacımız Olsun" Başbakan Binali Yıldırım, “Orman varlığını arttırma işini çok önemsedik.
Trump'tan Kim Jong-un'a "Rocket Man" Albümü Kuzey Kore Lideri Kim Jong’un ile görüşmek üzere başkent Pyongyang’na gelen ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, ABD Başkanı Donald Trump’ın Kim Jong’..
TBMM'nin 27. Yasama Dönemi, 600 Milletvekilinin Yemin Töreniyle Yarın Resmen Başlayacak Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM), 27. yasama dönemi, 600 milletvekilinin yemin töreniyle yarın r..
Müzeyyen Şevkinin Rozetini Eşi, Oğulları ve Kardeşi Taktı
Müzeyyen Şevkin'in Rozetini Eşi, Oğulları ve Kardeşi Taktı
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili, Jeoloji Yüksek Mühendisi Dr. Müzeyyen Şevkin, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne (TBMM) kaydını yaptırdı.
Milletvekilleri Kayıt Yaptırıyor 24 Haziran'da gerçekleştirilen Cumhurbaşkanı ve 27'nci Dönem Milletvekili Genel Seçimleri'nin ardından Mecliste kayıt yaptıran milletvekili sayısı 550'ye ulaş..
Akıncı, BM Özel Temsilcisi Spehar ile Bir Araya Geldi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri’nin Kıbrıs Özel Temsilcisi Elizabe..
Erdoğan, Nazarbayev ile Görüştü CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Kazakistan Cumhurbaşkanı Nursultan Nazarbayev ile telefonda görüştü.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nazarbayev'in Doğum Gününü Kutladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kazakistan Cumhurbaşkanı Nursultan Nazarbayev ile bugün telefonda görüştü.
AK Parti Çanakkale Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı ÇANAKKALE'de, 24 Haziran seçimlerinde AK Parti'den milletvekili seçilen AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan..
Milletvekili Kayıtları Devam Ediyor Türkiye Büyük millet Meclisinde milletvekili kayıtları devam ediyor.
Fakıbaba: Türkiye'de İnsan Nüfusu Artıyor, Hayvan Sayısında Azalma Oluyor ŞANLIURFA'da düzenlenen 'Sözleşmeli Küçükbaş Hayvancılık Bilgilendirme Toplantısı'na katılan Gıda Tarım ve Hayvancılı..
AK Parti Çanakkale Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı
AK Parti Çanakkale Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı
ÇANAKKALE'de, 24 Haziran seçimlerinde AK Parti'den milletvekili seçilen AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu mazbatalarını aldı.
İran Lideri Hamaney'den, Ruhani'ye Döviz ve Altın Uyarısı İran Lideri Ayetullah Ali Hamaney’in, İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani’ye yazmış olduğu mektup İran medyasında geniş yer buldu.
CHPli Yeni Vekil Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi
CHP'li Yeni Vekil Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi
Balıkesir’in Edremit ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi Edremit İlçe örgütü CHP Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin ile Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı’nın da katıldığı basın toplantısı ile 24 Haziran seçimleri...
Milletvekilleri Kayıt Yaptırıyor CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Bakanları partisizlerden seçen Cumhurbaşkanı, yeni dönemin müjdesini AK Parti'lilere de vermiş oldu.
Eri: "Ak Parti Mardin'de Oyunu Arttırdı" AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, 24 Haziran seçimlerinde oyunu en çok arttıran 6’ncı il olduk. Bizlere bu teveccühü gösteren tüm hemşerilerime te..
Toçoğlu, Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısına Katıldı
Toçoğlu, Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na Katıldı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleşen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na Başkan Zeki Toçoğlu’da katıldı.
Milletvekili Kayıtları Devam Ediyor TBMM’de milletvekili kayıtları devam ediyor.
Avrupalı Bakanlar, İran Heyeti ile Nükleer Anlaşmayı Görüşüyor
Avrupalı Bakanlar, İran Heyeti ile Nükleer Anlaşmayı Görüşüyor
ABD’nin nükleer anlaşmadan çekilmesinin ardından bakanlar düzeyinde düzenlenen ilk Kapsamlı Ortak Eylem Planı (KOEP) toplantısı Viyana’da başladı.
Milletvekilleri Kayıt Yaptırıyor Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı ve Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, kanserin, çağın en önemli hastalıklarından biri olduğunu belirterek, "Daha önce kem..
Muharrem İnce: CHP'de Değişim Rüzgarları Esiyor, Kavga Yok (1) CHP'nin 24 Haziran'da yapılan cumhurbaşkanı seçiminde aday gösterdiği Muharrem İnce, "CHP'de değişim rüzgarları esiyor, kavga yo..
» 1 2 3