6 Temmuz 2018 Cuma Günü Ekonomi Haberleri

6 Temmuz 2018 Cuma Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
New York Borsası Yükselişle Kapandı NEW New York borsası, ABD'de tarım dışı istihdamın haziranda beklentileri aşmasının piyasalarda yarattığı olumlu havayla haftanın son işlem gününü yükseliş..
Libya'da Petrol Krizinden Doğan Zarar 1 Milyar Dolara Yaklaştı Libya'da Ulusal Mutabakat Hükümeti'ne (UMH) bağlı Ulusal Petrol Kurumu, Hariga ve Petrol Hilali bölgesindeki limanların petrol i..
Göçmen Karşıtı Trump'ın Tatil Tesisinden Yabancı İşçi Başvurusu ABD Başkanı Donald Trump'ın Florida'daki tatil tesisi Mar-a-Lago Club, 61 yabancı işçi için işe alım başvurusunda bulundu.
ABD'de Petrol Sondaj Kulesi Sayısı Yükseldi NEW ABD'nin petrol endüstrisinin görünümü ve kısa dönem ham petrol üretimi hakkında gösterge kabul edilen petrol sondaj kulesi sayısı bu hafta artı..
Naftogaz, Gazprom Aleyhinde Tahkime Başvurdu Ukraynalı doğalgaz şirketi Naftogaz'ın, Mart 2013'ten bu yana gerçekleştirdiği doğalgaz sevkiyatı tarifelerinin gözden geçirilmesi için merkezi St..
Avrupa Borsaları Yükselişle Kapandı
Avrupa Borsaları Yükselişle Kapandı
Avrupa borsaları günü yükselişle tamamladı.
Avrupa Borsaları Yükselişle Kapandı Avrupa borsaları günü yükselişle tamamladı.
Bu Hafta Borsa, Altın ve Euro Kazandırdı, Dolar Kaybettirdi
Bu Hafta Borsa, Altın ve Euro Kazandırdı, Dolar Kaybettirdi
Borsa İstanbul'da işlem gören hisse senetleri, haftalık bazda ortalama yüzde 2,29 arttı.
Niğde'de Buğday Rekoltesinde Artış Bekleniyor Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, ilkbahar mevsiminin yağışlı geçtiğini belirterek, buğdayda bu yılki rekolte beklentisinin 280 bin ton civarında olduğ..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 809 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Tüm hissel..
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Tüm hissel..
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 363,11 puan azalışla 98.733,89 puandan kapandı.
Bu Hafta Borsa, Altın ve Avro Kazandırdı, Dolar Kaybettirdi Haftalık bazda Borsa İstanbul'da (BIST) işlem gören hisse senetleri ortalama yüzde 2,29, altın yüzde 0,49 ve avro yüzde 0,94 değer ..
Borsa Haftayı Düşüşle Tamamladı
Borsa Haftayı Düşüşle Tamamladı
Borsa, haftanın son iş gününü yüzde 0,37’lik düşüşle tamamladı.
Malatya Ticaret Borsası Malatya Ticaret Borsasında gün kurusu kayısının kilogramı 17,78 liradan satıldı.
Boluda Trüf Mantarı Eğitimi
Bolu'da 'Trüf Mantarı' Eğitimi
BOLU'da, Orman Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikle 'Trüf Avcılığı ve Yetiştiriciliği' eğitimi verildi.
Borsa, Günü Düşüşle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 0,37 düşüşle 98.733,89 puandan tamamladı.
Hazine Nakit Gerçekleşmeleri Hazine nakit dengesi, haziran ayında 26 milyar 745 milyon lira açık verdi.
Serbest Piyasada Altın Fiyatları
Serbest Piyasada Altın Fiyatları
Serbest piyasada 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı 185,10 lira oldu.
Liman ve Nakliye Endüstrisinin Yetenekleri, C Blue Eğitim Programında Bir Araya Geldi
Liman ve Nakliye Endüstrisinin Yetenekleri, C Blue Eğitim Programı'nda Bir Araya Geldi
3’üncü China Merchants C Blue Eğitim Programı’nın (Çinli Tüccarlar C Mavi Eğitim Programı) kapanış töreni Şenzen’de gerçekleştirildi.
Hazine Nakit Gerçekleşmeleri Açıklandı Hazine nakit dengesi, Haziran ayında 26 milyar 745 milyon lira açık verdi.
Telekominikasyon Firmalarından 13,8 Milyar Liralık Satış Geliri Telekominikasyon sektöründe faaliyet gösteren işletmeler bu yılın ilk çeyreğinde net satış gelirleri toplamı yaklaşık 13,8 mily..
Kapalıçarşı'da Altın Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,59 azalışla 185,10 liradan tamamladı.
Altının Kilogramı 186 Bin Liraya Geriledi Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMKTP) standart altının kilogramı 186 bin liraya geriledi.
» 1 2 3 4 5 6 7