5 Temmuz 2018 Perşembe Günü Politika Haberleri

5 Temmuz 2018 Perşembe Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bakan Yılmaz: Millet Bize Hangi Rotayı Çizerse, O Rotada İlerleriz (2) NASREDDİN HOCA HALKIN KENDİSİDİRKonya'nın Akşehir ilçesinde 59'uncusu düzenlenen Uluslararası Nasrettin Hoca Şenliği'nde..
Dışişleri Bakanlığından Suriye Anayasa Komitesi Kurulması Çalışmasına İlişkin Açıklama Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, Suriye Anayasa Komitesi’nin kurulması çalışmalarına ilişkin, “Tü..
CHP'nin Demokratik Siyasetten Yana Tavır Almasını İstiyoruz" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, "CHP'nin demokratik siyasetten yana tavır almasını istiyoruz.
Dışişleri Bakanlığından İsrail'e Yıkım Tepkisi Dışişleri Bakanlığı, İsrail’in işgali altında bulunan Filistin topraklarında Abu Nuwwar Bedevi topluluğuna ait evlerin yıkılmasını kınadı.
Bakan Yılmaz: Millet Bize Hangi Rotayı Çizerse, O Rotada İlerleriz KONYA'nın Çeltik ilçesinde ziyaretlerde bulunan Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'a bir vatandaşın "Çocuk istismarcılarına id..
Bakan Arslan: Meclis Yasama Olarak Çok Daha Aktif Olacak ULAŞTIRMA, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "Hem ülkemiz hem de dünyada hamilik yaptığımız mazlumlar ve mağdurlar için ye..
Elitaş'tan 'Ohal' Açıklaması: Tezkere Geldiği Takdirde Oylanıyor AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, "Sayın Cumhurbaşkanı OHAL ile ilgili uzatmayı arzu etmediği takdirde, TBMM'nin yetk..
Bakan Yılmaz: Millet Bize Hangi Rotayı Çizerse, O Rotada İlerleriz (2)
Bakan Yılmaz: Millet Bize Hangi Rotayı Çizerse, O Rotada İlerleriz (2)
NASREDDİN HOCA HALKIN KENDİSİDİRKonya'nın Akşehir ilçesinde 59'uncusu düzenlenen Uluslararası Nasrettin Hoca Şenliği'nde temsili Nasrettin Hoca olan Metin Şentürk ile birlikte Akşehir Gölü'ne maya çalan Milli Eğitim...
Muharrem İnce: 'Yenildiğin Zaman Karşındakini Kutlayacaksın'
Muharrem İnce: "Yenildiğin Zaman Karşındakini Kutlayacaksın"
Kırklareli’nde Sivil Toplum Örgütlerinin temsilcileriyle bir araya gelen Muharrem İnce, yenilgi sonunda rakibin kutlanması gerektiğini ifade ederek, “YSK geçmişte olduğu gibi mühürsüz oylar geçerli olacak gibi bir yanlış...
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz Açılış Yaptı, Temel Attı
Milli Eğitim Bakanı Yılmaz Açılış Yaptı, Temel Attı
Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Konya’nın Yunak ilçesinde açılış ve temel atma törenine katıldı.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Küçük Eylül'ün Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'da acımasızca katledilen 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara'nın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
Kılıçdaroğlu'ndan Eylül'ün Ailesine Taziye Ziyareti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'nın Polatlı ilçesi Uzunbeyli Mahallesi'nde kaybolduktan 8 gün sonra cesedi bulunan Eylül Yağlı..
Bakan Yılmaz: Millet Bize Hangi Rotayı Çizerse, O Rotada İlerleriz
Bakan Yılmaz: Millet Bize Hangi Rotayı Çizerse, O Rotada İlerleriz
KONYA'nın Çeltik ilçesinde ziyaretlerde bulunan Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'a bir vatandaşın "Çocuk istismarcılarına idam istiyoruz" demesi üzerine "Millet bize hangi rotayı çizerse, o rotada ilerleriz. Hiç merak...
Kılıçdaroğlu, Acımasızca Katledilen Eylülün Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu
Kılıçdaroğlu, Acımasızca Katledilen Eylül'ün Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, acımasızca katledilen 8 yaşındaki Eylül Yağlıkara’nın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
İnce: İmza Topluyorlar, Toplasınlar, Sağ Olsun Arkadaşlar (2) 'MUTLAKA GİDECEĞİM' DEDİĞİ KÖYE GİTTİMuharrem İnce, teşekkür ziyaretlerinin ikincisini yaptığı Kırklareli'de Babaeski ilçesine ba..
Add Genel Başkan Adayı Batum Ödemişte Destek İstedi
Add Genel Başkan Adayı Batum Ödemiş'te Destek İstedi
CHP eski Eskişehir Milletvekili ve Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Başkan Adayı Prof. Dr. Süheyl Batum, seçim çalışmaları kapsamında geldiği İzmir'in Ödemiş ilçesinde, dernek üyelerine kendini tanıtıp, destek...
İnce: İmza Topluyorlar, Toplasınlar, Sağ Olsun Arkadaşlar (3)
İnce: İmza Topluyorlar, Toplasınlar, Sağ Olsun Arkadaşlar (3)
'ERDOĞAN'I ARAYIP KUTLADIM'Muharrem İnce, Kırklareli ziyaretlerinin sonunda sivil toplum örgütlerinin temsilcileriyle bir kafede bir araya geldi.
İnce: İmza Topluyorlar, Toplasınlar, Sağ Olsun Arkadaşlar CHP'nin 24 Haziran'da yapılan cumhurbaşkanı seçiminde aday gösterdiği Muharrem İnce, "Ben partinin genel başkan yardımcısına basın yo..
CHP'nin 24 Haziran Seçimlerindeki Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Açıklaması CHP'nin 24 Haziran seçimlerindeki cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, 24 Haziran'daki Cumhurbaşkanı ve Milletveki..
Aydın Büyükşehir Başkanı Çerçioğlu: Absürt Çıkışlara Gerek Yok
Aydın Büyükşehir Başkanı Çerçioğlu: Absürt Çıkışlara Gerek Yok
AYDIN Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Özlem Çerçioğlu, partisinde yaşanan olağanüstü kurultay tartışmalarıyla ilgili olarak yaptığı yazılı açıklamada, "Absürt çıkışlara gerek yoktur.
ABD Dışişleri Bakanı Pompeo Kuzey Kore'ye Gidiyor ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, Kore Yarımadası’nın nükleer silahlardan arındırılması çalışmaları kapsamında Kuzey Kore’ye gidiyor.
Kayseri'de CHP'li Delege Kaan: Kurultay Çağrısına İmza Atmadım KAYSERİ'de, Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) seçimli olağanüstü kurultay çağrısı yapan 10 kurultay delegesi arasında ismi okun..
Kaftancıoğlu: Yerel Seçimlere Odaklanmak Atılacak En Doğru Adım Olacaktır. CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, "Yapılacak çok işimiz, alınacak çok dersimiz varken enerjimizi parti içi..
Kayseride CHPli Delege Kaan: Kurultay Çağrısına İmza Atmadım
Kayseri'de CHP'li Delege Kaan: Kurultay Çağrısına İmza Atmadım
KAYSERİ'de, Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) seçimli olağanüstü kurultay çağrısı yapan 10 kurultay delegesi arasında ismi okunan avukat İbrahim Kaan, bu yöndeki bir çağrıya imza atmadığını belirterek, "Kesinlikle benim...
CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel Açıklaması CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel kurultay için İzmir'de delegelerin imza topladığı yönündeki iddiaya ilişkin, "CHP olarak ülkemize karşı sorumluluğ..
Sağlık Bakanı: Kanser Hastalarımızın Tedavisi Ücretsiz Olacak
Sağlık Bakanı: Kanser Hastalarımızın Tedavisi Ücretsiz Olacak
SAĞLIK Bakanı Ahmet Demircan, "Kanser hastalarımızın tedavisi ücretsiz olacak" dedi.
Elitaştan Ohal Açıklaması: Tezkere Geldiği Takdirde Oylanıyor
Elitaş'tan 'Ohal' Açıklaması: Tezkere Geldiği Takdirde Oylanıyor
AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, "Sayın Cumhurbaşkanı OHAL ile ilgili uzatmayı arzu etmediği takdirde, TBMM'nin yetkisi, cumhurbaşkanı tarafından tezkere geldiği takdirde oylanıyor.
CHP İzmir İl Başkanı Yücel: Gündemde Kurultay Değil Yerel Seçim Var
CHP İzmir İl Başkanı Yücel: Gündemde Kurultay Değil Yerel Seçim Var
İZMİR'de CHP'nin ilçe başkanları İl Başkanı Deniz Yücel başkanlığında toplandı.
Malatyadan Kılıçdaroğluna Destek
Malatya'dan Kılıçdaroğlu'na Destek
CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, seçim sonrası CHP’de başlayan parti içi kurultay tartışmalarına ilişkin, “Kurultayı gerektirecek bir durum söz konusu değil. Biz Malatya örgütü olarak Genel Başkanımızın yanındayız....
Milletvekilleri Kayıt Yaptırıyor 24 Haziran'da gerçekleştirilen Cumhurbaşkanı ve 27'nci Dönem Milletvekili Genel Seçimleri'nin ardından, Mecliste kayıt yaptıran milletvekili sayısı 365'e ulaş..
Yalova'nın CHP'li Başkanı, İl Disiplin Kurulu'na Sevk Edildi (2) 'BU BİR KOMEDİ, BUNU ONLAR DA BİLİYOR'Yalova Belediye Başkanı CHP'li Vefa Salman, ihraç istemiyle İl Disiplin Kurulu'na sevk e..
Bakan Arslan: Meclis Yasama Olarak Çok Daha Aktif Olacak
Bakan Arslan: Meclis Yasama Olarak Çok Daha Aktif Olacak
ULAŞTIRMA, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "Hem ülkemiz hem de dünyada hamilik yaptığımız mazlumlar ve mağdurlar için yeni yönetim sistemi çok çok önemli. Meclis, bu dönem yasama olarak çok daha aktif...
Eski CHP Milletvekillerinden Kurultay Çağrısı Bir grup eski CHP milletvekili, partide yönetim değişikliği için olağanüstü seçimli kurultayın toplanması istedi.
İngiltere Güvenlik Bakanı: 'Amesbury Olayının Skripal Olayı ile Bağlantısı Yok'
İngiltere Güvenlik Bakanı: "Amesbury Olayının Skripal Olayı ile Bağlantısı Yok"
İngiltere Güvenlik Bakanı Ben Wallace, Amesbury’de meydana gelen zehirlenme olayının Skripal olayla bir bağlantısının olmadığını ve Naviçok sinir gazı ile zehirlenen çiftin bir saldırının hedefinde olmadıklarını söyledi.
Uygur Türkleri Pariste Çin Konsolosluğu Karşısında Gösteri Yaptı
Uygur Türkleri Paris'te Çin Konsolosluğu Karşısında Gösteri Yaptı
Uygur Türkleri, Paris Çin Konsolosluğu önünde toplanarak Uygur Türklerine karşı yapılan baskı ve zulmü protesto etti.
Milletin Çizdiği Rotada İlerleriz" Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, çocuklara yönelik cinsel istismar suçunu işleyenlere idam talebine ilişkin, "Millet bize hangi rotayı çizerse, o rotada il..
Yerel Seçim Sonrası, Zaman Sınırlamasız Kurultay Toplanmalı" Eski CHP İzmir Milletvekili Mustafa Moroğlu, partideki olağanüstü kurultay çağrılarına ilişkin, yeni bir çalışma tarzı, yeni bir s..
Kurtulmuş: Turizim Sektörü Muhteşem Bir Gelişme İçinde
Kurtulmuş: Turizim Sektörü Muhteşem Bir Gelişme İçinde
KÜLTÜR ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, "Allah nazardan saklasın.
İnce: İmza Topluyorlar, Toplasınlar, Sağ Olsun Arkadaşlar (2)
İnce: İmza Topluyorlar, Toplasınlar, Sağ Olsun Arkadaşlar (2)
'MUTLAKA GİDECEĞİM' DEDİĞİ KÖYE GİTTİMuharrem İnce, teşekkür ziyaretlerinin ikincisini yaptığı Kırklareli'de Babaeski ilçesine bağlı 300 nüfuslu Karacaoğlan köyüne de gitti.
Hdp Eş Başkanları Buldan, Temelli ve İstanbul Milletvekili Ahmet Şık Kayıtlarını Yaptırdı
Hdp Eş Başkanları Buldan, Temelli ve İstanbul Milletvekili Ahmet Şık Kayıtlarını Yaptırdı
Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Başkanları Pervin Buldan ve Sezai Temelli ile İstanbul Milletvekili Ahmet Şık TBMM’ye gelerek kayıtlarını yaptırdı.
Bakan Kurtulmuş ve Arslan, Gazetecilere Baklava ve Kaşar Peyniri İkram Etti
Bakan Kurtulmuş ve Arslan, Gazetecilere Baklava ve Kaşar Peyniri İkram Etti
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, kanser hastalarının tedavilerine ilişkin, “SGK ile sözleşme yapan hastaneleri kapsıyor.
Milletvekilleri Kayıt Yaptırıyor
Milletvekilleri Kayıt Yaptırıyor
HDP Eş Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Pervin Buldan, "Umarız bu dönem demokrasiden, özgürlüklerden, insan haklarından asla vazgeçmeden uzun soluklu bir mücadele yürütebilmenin koşullarını yaratabiliriz." dedi.
» 1 2 3 4