5 Temmuz 2018 Perşembe Günü Ekonomi Haberleri

5 Temmuz 2018 Perşembe Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
New York Borsası Yükselişle Kapandı
New York Borsası Yükselişle Kapandı
New York borsası, günü yükselişle tamamladı.
Çin'in Kredi Profili Dengeli" NEW Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Moody's, Çin'in kredi profilinin dengeli olduğunu bildirdi.
New York Borsası Yükselişle Kapandı NEW New York borsası, günü yükselişle tamamladı.
Fed Tutanakları Yayımlandı ABD Merkez Bankasının (Fed) son tutanaklarına göre, Fed yetkilileri, ticaret politikalarından kaynaklanan aşağı yönlü risklerin güçlendiğini düşünüyor.
ABD'nin Ham Petrol Üretimi Şubattan Bu Yana İlk Defa Düştü NEW ABD'nin ham petrol üretimi şubat ayından bu yana ilk defa düştü.
Trumptan Kongreye Göçmenlik Yasası Çağrısı
Trump'tan Kongre'ye 'Göçmenlik Yasası' Çağrısı
ABD Başkanı Trump, Amerikan Kongresi'ne, göçmenlik yasasını derhal değiştirmesi çağrısında bulunarak, "Kongre! Akıl almaz göçmenlik yasamızı derhal düzelt." ifadesini kullandı.
Patates ve Soğanın Ateşi Düştü
Patates ve Soğanın Ateşi Düştü
24 Haziran seçimleri öncesi fiyatı anormal bir artış gösteren patates ve soğan fiyatları Muğla pazarında normale döndü.
Enerji Sektörünün Merkezinde Yapay Zekayla Çalışan Akıllı Şebekeler Olacak" Uluslararası denetim, vergi ve danışmanlık şirketi KPMG'nin Türkiye Enerji ve Doğal Kaynaklar Sektör Lideri Ümit Bi..
Bilişim 500" Ödülleri Sahiplerini Buldu Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Başkanı Ömer Fatih Sayan, "Hedefimiz, mümkün olduğunca yerli ve milli imkanlarla teknolojiyle dünyada 5G'y..
İsig: Haziran Ayında En Az 149 İşçi Yaşamını Yitirdi İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Meclisi (İSİG), Haziran ayında "iş kazaları sonucunda gerçekleşen ölümlere" dayalı olaylarda 149 işçinin yaşa..
Erzurum Ticaret Borsası Erzurum Ticaret Borsası'nda (ETB) büyükbaş hayvan etinin kilogramı 24 ila 33,10 liradan satıldı.
SPK Haftalık Bülteni Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Alternatifbank'ın 1 milyar 100 milyon lira tutarındaki borçlanma aracı ihracı başvurusunu onayladı.
Euro Bölgesi Ülkeleri Dirençlerini Artırmalı'
Euro Bölgesi Ülkeleri Dirençlerini Artırmalı"
ECB Yönetim Kurulu Üyesi Mersch, "Tüm Euro Bölgesi ülkelerinin her şeyden önce dirençlerini artırması gerekiyor.
Fenerbahçe Futbol AŞ Yönetim Kurulu'nda Üye Değişikliği Fenerbahçe Futbol AŞ'de İbrahim Kurban'dan boşalan yönetim kurulu üyeliğine, Aram Markaroğlu'nun getirildiği duyuruldu.
Avrupa Borsaları Yükselişle Kapandı Avrupa borsaları günü yükselişle tamamladı.
Zararlı Kimyasal İçermeyen 6 Muhteşem Saç Bakım Ürünü | Insıght - Sebile Ölmez Sacede Sachane.com sitesinde 31 Ağustos 2018'e kadar geçerli %20 indirim + 100ml şampuan + ücretsiz kargo fırsat..
Yabancı Yatırımcıdan Manisa'da Depo Açılışı DHL Freight firması Manisa Organize Sanayi Bölgesi'nde 1 milyon avro yatırım yaparak 38 bin metrekarelik deposunu hizmete açtı.
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 812 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde değer kaybeden 5 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (BIST 10..
Palandöken Lojistik Köye İlk Vagonlar Geldi
Palandöken Lojistik Köye İlk Vagonlar Geldi
TCDD tarafından Erzurum’da yaptırılan ve hem üretim yapanların pazara ulaşımını hem de Türkiye’nin doğusu ile batısı arasında yük köprüsü oluşmasını sağlayacak lojistik köye ilk vagonlar geldi.
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Tüm hissel..
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Tüm hissel..
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 1.866,93 puan artışla 99.097,00 puandan kapandı.
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı
Borsa, günü yüzde 1,92’lik yükselişle tamamladı.
Uşak Ticaret Borsası Uşak Ticaret Borsası'nda (UTB), makarnalık buğdayın kilogramı 0,90-0,95 liradan satıldı.
Borsadan Son Bir Ayın En Yüksek Kapanışı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, yüzde 1,92 yükselerek 99.097,00 puanla son bir ayın en yüksek kapanışını gerçekleştirdi.
» 1 2 3 4 5 6 7 8