4 Temmuz 2018 Çarşamba Günü Ekonomi Haberleri

4 Temmuz 2018 Çarşamba Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Milli Güreşçilerden Üç Altın Madalya
Milli Güreşçilerden Üç Altın Madalya
Milliler güreşçiler, Hırvatistan'da devam eden şampiyonada erkekler serbest stilde biri altın üç madalya kazandı.
Migros, Haziranda 47 Satış Mağazası Açtı Migros, haziranda toplam 47 satış mağazası açılışı gerçekleştirdi.
Suriyelilerin Türkiyeye Dönüşleri Devam Ediyor
Suriyelilerin Türkiye'ye Dönüşleri Devam Ediyor
18 Mayıs-13 Haziran arasında ülkelerine giden 52 bin 114 Suriyeli sığınmacıdan yaklaşık 16 bini Türkiye'ye döndü.
Küçükbaş Hayvan Payetleme Birimi Güdümlü" Projesi Siirt'te küçükbaş hayvan ırklarının zenginleştirilip etinden, sütünden, kılından ve tiftiğinden daha fazla faydalanılması amacıyla hazırlanan..
Tarihi Cami ya Taşınacak ya da Yerinde Güçlendirilecek
Tarihi Cami ya Taşınacak ya da Yerinde Güçlendirilecek
AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen, Manisa'nın Salihli ilçesindeki, bakımsızlıktan yıkılmak üzere olan ve 150 yıllık tarihi geçmişe sahip, kalem işi işlemeli Damatlı Camisi'nin İzmir 2 numaralı Kültür ve Tabiat...
Avrupa Borsaları Karışık Seyirle Kapandı
Avrupa Borsaları Karışık Seyirle Kapandı
Avrupa borsaları günü karışık seyirle tamamladı.
Avrupa Borsaları Karışık Seyirle Kapandı Avrupa borsaları günü karışık seyirle tamamladı.
Kastamonulu Kadınlar Kooperatif Çatısı Altında Buluşacak Kastamonu'da ev hanımlarının üretime katılması, üretilen yöresel ürünlerin tek elde toplanabilmesi ve ev ekonomisine katkı sağlanması ..
Dünyanın En Büyük İlk Dört Bankası Çin'de Financial Times gazetesine bağlı The Banker dergisince hazırlanan dünyanın en büyük bankaları listesinde ilk dört sıraya Çin bankaları yerleşti.
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 799 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Tüm hissel..
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Tüm hissel..
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 641,87 puan artışla 97.230,07 puandan kapandı.
Gaziantepte Uyuşturucu İmalathanesine Baskın: 5 Gözaltı
Gaziantep'te Uyuşturucu İmalathanesine Baskın: 5 Gözaltı
Gaziantep’te narkotik polisinin bir uyuşturucu imalathanesine düzenlediği baskında 5 kişi gözaltına alındı.
Borsa, Günü Yükselişle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 0,66 yükselişle 97.230,07 puandan tamamladı.
MB'nin Yarın İçin Açıkladığı Geçici Rezerv 12.98 Milyar Lira Ekside Merkez Bankası'nın yarın için açıkladığı geçicirezerv 12.98 milyar lira, 6 Temmuz için açıkladığı geçici rezerv de 43.23mil..
Serbest Piyasada Altın Fiyatları
Serbest Piyasada Altın Fiyatları
Serbest piyasada 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı 188,80 lira oldu.
Birinci Önceliğimiz Enflasyonla Mücadele" Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, hükümet ve ekonomi yönetiminin gelecekteki birinci önceliğinin enflasyon olacağını belirterek, "Dengeli, sürdürülebili..
Türkiye ile Sudan Arasında 'Ticaret ve Yatırım Kalkınma İş Birliği Protokolü' İmzalandı Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve Sudan Ticaret Bakanı Hatim El Sir Ali’nin himayelerinde Sudan ile Türk..
Kapalıçarşı'da Altın Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,05 artışla 188,80 liradan tamamladı.
Junioshow Fuarı Kapılarını Açtı
Junioshow Fuarı Kapılarını Açtı
Bursa Bebe-Çocuk Hazır Giyim ve Çocuk İhtiyaçları Fuarı Junioshow başladı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8