31 Temmuz 2018 Salı Günü Ekonomi Haberleri
CANLI YAYIN: Ekrem İmamoğlu Yönetimindeki İlk İBB Meclis Toplantısı Canlı Yayınlanıyor.

31 Temmuz 2018 Salı Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
New York Borsası Yükselişle Kapandı NEW New York borsası, temmuz ayının son işlem gününü yükselişle tamamladı.
Btso Temmuz Ayı Meclis Toplantısı
Btso Temmuz Ayı Meclis Toplantısı
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Oda Hizmet Binası’nda gerçekleştirildi.
Kapıkule'den Bir Ayda 727 Bin Gurbetçi Yurda Giriş Yaptı AVRUPA'nın çeşitli ülkelerinden yıllık izinlerini geçirmek için kara yolu ile ana vatana gelen gurbetçilerin, Kapıkule Sınır Kapısı'nd..
Botaş'tan Doğalgaz Zammı Açıklaması Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi'nden (BOTAŞ), yarından itibaren geçerli olmak üzere konut abonelerine uygulanan doğalgaz fiyatına yüzde 9, yı..
Epdk'den Elektrik Zammı Açıklaması Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunca (EPDK) elektrik fiyatlarına kilovatsaat başına yüzde 9 ila yüzde 14 zam yapıldı.
Trc 3 Bölgesine 60 Milyonluk Dev Yatırım
Trc 3 Bölgesine 60 Milyonluk Dev Yatırım
Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) Genel Sekreteri Yılmaz Altındağ, İstanbul’dan sonra en çok proje ve yatırım desteğinin TRC 3 bölgesinde olduğunu belirterek, 39 projenin uzmanlardan onay alarak geçtiğini ve eş yatırımcılar...
Borç Yapılandırmasına İzmir'den 230 Bin Başvuru İzmir Vergi Dairesi Başkanı Rıfat Engin, kamu alacaklarının yeniden yapılandırılmasına yönelik kanun kapsamında bugün itibarıyla İzmir'de yakla..
Elektrik Zammı Resmi Gazete'de Yayınlandı Yarından itibaren geçerli olacak elektrik tarifelerine ilişkin zam kararı Resmi Gazete’nin son mükerrerinde yayımlandı.
Albaraka Türk'ün İştiraki "İnsha Gmbh"A Tescil Albaraka Türk Katılım Bankası AŞ'nin (Albaraka Türk) Avrupa Dijital Bankacılık Projesi kapsamında kurulan şirket, Berlin Yerel Mahkemesi tarafın..
Kum Fırtınası İki Zincirleme Kazaya Yol Açtı: 17 Yaralı
Kum Fırtınası İki Zincirleme Kazaya Yol Açtı: 17 Yaralı
Kum fırtınası nedeniyle Konya-Ankara karayolunda meydana gelen iki farklı zincirleme trafik kazasında toplam 20 araç çarpıştı, 17 kişi yaralandı.
Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcılıklarına Atama Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcılıklarına Hasan Büyükdede, Dr. Çetin Ali Dönmez ve Mehmet Fatih Kacır atandı.
Suriye ABDnin Ülkeden Çıkmasını İstiyor
Suriye ABD'nin Ülkeden Çıkmasını İstiyor
Suriye'nin BM'de Daimi Temsilcisi Caferi, Şam yönetiminin ABD ve müttefiklerinin Suriye topraklarından çıkmasını talep ettiğini söyledi.
Isparta Belediyesinin Altyapı Çalışmaları Isparta Belediyesi tarafından kentte yürütülen altyapı çalışmaları sürüyor.
Esnafımız Yapılandırma Fırsatını Çok İyi Değerlendirmeli" Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "Esnafımız yapılandırma fırsatını çok iyi değer..
Avrupa Borsaları Günü Yükselişle Kapattı
Avrupa Borsaları Günü Yükselişle Kapattı
Avrupa borsaları ABD ile Çin arasında ticari ilişkilerin yeniden müzakere edileceğine ilişkin haberlerin etkisiyle günü yükselişle tamamladı.
Ürdün'de Akaryakıt Zammı Ürdün'de ekonomiyi düzeltmesi hedefiyle gelen yeni hükümet, akaryakıta zam yapacağını açıkladı.
Bahçıvan: Botaş Sanayiciye Büyük Bir Şok Yaşattı
Bahçıvan: Botaş Sanayiciye Büyük Bir Şok Yaşattı
İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan, "BOTAŞ'ın elektrik üretim amaçlı kullanılan doğal gaz fiyatına yüzde 49.5 gibi çok ağır bir zam yapmasını, üretim hayatımız ve sanayimiz açısından alınmış çok talihsiz bir karar...
Aosb'de Metrekaresi 150 Liraya Arsa Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Başkanı Bekir Sütcü, yatırımcılara alt ve üst yapısı hazır, sorunsuz bir bölgede, hiçbir ilave ücret tale..
Avrupa Borsaları Günü Yükselişle Kapattı Avrupa borsaları günü yükselişle kapattı.
İç Borç Çevirme Oranı Düşürüldü Hazinenin İç Borçlanma Stratejisi çerçevesinde, ağustos ve eylül aylarına ilişkin daha önce yüzde 125 olarak öngörülen iç borç çevirme oranları yüzde 110 seviy..
Botaş'ın Zam Kararını İvedilikle Gözden Geçirmesini Talep Ediyoruz" İstanbul Sanayi Odası (İSO) Başkanı Erdal Bahçıvan, Boru Hatları ile Petrol Taşıma AŞ'nin (BOTAŞ) elektrik üretim santralle..
Tunus'taki Hurma İhracat Gelirleri 700 Milyona Dinara Ulaştı Tunus Tarım Bakanlığı son bir yıl içindeki ihracat gelirlerinin 700 milyon dinara yükseldiğini açıkladı.
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 795 milyar lira olarak hesaplandı.
Yapı Kredi'den 2 Milyar 471 Milyon TL Net Kar Yapı Kredi'nin bu yılın ilk yarısındaki net karı, 2017'nin aynı dönemine göre yüzde 31 artarak 2 milyar 471 milyon liraya ulaştı.
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10