30 Temmuz 2018 Pazartesi Günü Ekonomi Haberleri

30 Temmuz 2018 Pazartesi Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
New York Borsası Düşüşle Kapandı NEW New York borsası, teknoloji şirketlerinin hisselerindeki düşüşle haftanın ilk işlem gününü kayıplarla tamamladı.
Akşenerden Kurultay Açıklaması
Akşener'den Kurultay Açıklaması
Akşener, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda yapılacak kurultayla ilgili, "Bu süreçte yanımda yer alan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.
Cezayirde El Konulan 3 Gemi 9 Yıl Sonra Yeniden Türkiyede
Cezayir'de El Konulan 3 Gemi 9 Yıl Sonra Yeniden Türkiye'de
Cezayir tarafından "kaçak avcılık" yaptıkları iddiasıyla el konulan, personeline de 6'şar yıl hapis cezası verilen 3 Türk gemisi, 9 yıl sonra Türk sularına döndü.
13-15 Ay Bebek Uyku Düzeni 13-15 ay arasındaki bebeğinizin uyku düzeni konusunda neler yapabilirsiniz hepsini bu videoda anlattım. http://www.mykundak.com/ web sitemde yaşa göre bebek uyku dü..
Soçide Pilot Proje İçin Mutabakat Sağlandı
Soçi'de 'Pilot Proje' İçin Mutabakat Sağlandı
Türkiye, Rusya ve İran, Suriye'de alıkonulan kişilerden küçük bir grubun karşılıklı olarak serbest bırakılacağı "pilot proje" için mutabakat sağladı.
Ekran Bölme ve Uygulama Çifti Oluşturma Rehberi Samsung telefonlarda ekran bölme işleminin ötesinde uygulamaları App Pair yani uygulama çifti haline getirmek mümkün. Peki ne işe yarar bu uygu..
Erzincanda Genç Çiftçiler Koyunlarına Kavuştu
Erzincan'da Genç Çiftçiler Koyunlarına Kavuştu
Erzincan’da Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yürütülen kırsal kalkınma destekleri kapsamında hibe küçükbaş hayvan almaya hak kazanan başvuru sahibi genç çiftçilere, Erzincan Tarım ve Orman İl Müdürü Murat Şahin...
Trump'tan Federal Hükümeti Kapatma Tehdidi ABD Başkanı Donald Trump, Kongre'nin Meksika sınırına örülmesini istediği duvarı finanse eden bir bütçeyi onaylamaması durumunda federal hükümetin k..
Karacabey Ovası'nda Domates Hasadı Başladı TÜRKİYE'nin domates deposu olarak kabul edilen Bursa'nın Karacabey ilçesinde, yeni sezon salçalık domates hasadı başladı.
Denizli-İzmir Arasındaki Tren Seferleri Durduruldu
Denizli-İzmir Arasındaki Tren Seferleri Durduruldu
Denizli-İzmir arasındaki tren seferleri güvenlik nedeniyle durduruldu.
İmar Barışıyla Elektrik Abone Sayısı Artacak Yapı Kayıt Belgesi başvuruları, 31 Ekim'de son bulacak.
Epiaş, Doğalgaz İletim Verilerini Paylaşıma Açtı EPİAŞ'ın internet sitesinden yapılan duyuruya göre, Türkiye'nin günlük doğalgaz iletimine ilişkin veriler, Şeffaflık Platformu üzerinden ilk k..
Avrupa Borsaları Günü Düşüşle Kapattı Avrupa borsaları günü düşüşle kapattı.
Çapakçur Vadisine Teleferik Kurulacak Bingöl'e Yeni Turizm Alanlarının Kazandırılması Projesi kapsamında Çapakçur Vadisi üzerinde teleferik kurulacağı bildirildi.
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 790 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Karacabey Ovasında Domates Hasadı Başladı
Karacabey Ovası'nda Domates Hasadı Başladı
TÜRKİYE'nin domates deposu olarak kabul edilen Bursa'nın Karacabey ilçesinde, yeni sezon salçalık domates hasadı başladı.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 572,90 puan artışla 96.157,74 puandan kapandı.
Nokia ve T-Mobile Arasında Dev 5g Anlaşması NEW Finli cep telefonu üreticisi Nokia ile Alman telekomünikasyon devi T-Mobile arasında 5G teknolojisi için 3,5 milyar dolarlık anlaşma imzalandığ..
Turkcell Yemek Kartı Şirketi Kuruluşunu Tamamlandı Turkcell İletişim Hizmetleri AŞ, Sofra Kurumsal ve Ödüllendirme Hizmetleri AŞ'nin kuruluş işlemlerini tamamladı.
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 0,60 değer kazancıyla 96.157,74 puandan tamamladı.
Rekabet Kurulu Kararları Rekabet Kurulunun posta-kargo taşımacılığı hizmetleri pazarında faaliyet gösteren 32 firma hakkında yürüttüğü soruşturmaya 3 teşebbüs daha eklendi.
Tüdemsaş İç ve Dış Piyasaya Yük Vagonu Pazarlayacak
Tüdemsaş İç ve Dış Piyasaya Yük Vagonu Pazarlayacak
Sivas Valisi Davut Gül, Türkiye Demiryolu Makineleri Sanayi AŞ'nin (TÜDEMSAŞ) iç ve dış piyasaya yük vagonu pazarlayacağını bildirdi.
Foça Tatil Köyü'nün İhalesini Ankara Merkezli Bir Firma Kazandı İZMİR'in Foça ilçesinde 1967 yılında açılan Türkiye'nin ilk tatil köyü olan Foça Tatil Köyü icin açılan ihaleyi Ankara merkezli..
» 1 2 3 4 5 6 7 8