30 Temmuz 2018 Pazartesi Günü Dünya Haberleri

30 Temmuz 2018 Pazartesi Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Trump: İran ile Ne Zaman İsterlerse Görüşebilirim ABD Başkanı Donald Trump İran ile ne zaman isterlerse görüşebileceğini ve olası bir görüşmenin hem taraflar hem de dünya için olumlu olacagın..
Trump İran Lideri Ruhaniyle Görüşmeye Hazır
Trump İran Lideri Ruhani'yle 'Görüşmeye Hazır'
ABD Başkanı Donald Trump, İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ile ön koşulsuz bir şekilde görüşmeye hazır olduğunu açıkladı.
Trump'tan İran Açıklaması ABD Başkanı Donald Trump, İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ile görüşebileceğini ve bu görüşmeye ilişkin herhangi bir ön şartı olmadığını belirterek, "İran isterse kes..
Lavrov: "Suriyeli Mülteciler Konusunda Batı ile Hemfikir Olmak İstiyoruz" Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Moskova’nın Batı ülkeleri ile Suriyeli mülteciler konusunda ortak bir fikir çer..
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Olası Almanya Ziyareti BERLİN (AA) – Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maas, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın olası Almanya ziyaretine ilişkin, "Elbette bir..
Guardian: Kapıkule'deki Canlı Hayvan Ticaretinin Şoke Eden Yüzü Guardian gazetesinde yayımlanan bir haberde küresel düzeyde artan et talebi nedeniyle giderek daha çok sayıda besi hayvanının d..
Paris'te Tepki Gösterdiği İçin Tacizciden Tokat Yiyen Genç Kadın: 'Sessiz Kalamazdım' Fransa'da kendisini taciz eden bir erkek tarafından sokak ortasında tokatlanan genç kadının görüntüleri ü..
İran Kapıyı Kapattı: ABD ile Diyalog Olasılığı Yok İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Behram Kasımı, İran'dan müzakere talebinde bulunan Washington yönetimi ile "güvenilmez olduğundan" diyalog ..
Tacikistan'da Yabancı Bisikletçilere Saldırı: Dört Ölü Tacikistan'ın başkenti Duşanbe yakınlarında Pazar günü ikisi Amerikan vatandaşı dört yabancı bisikletçi hayatını kaybetti.
Gana Parlamentosunda 'Bilge Vajina' ve 'Aptal Penis' Köyleri Espri Konusu Oldu Gana Parlamentosu'nda elektrik bağlanacak bölgelerin adı okunurken, cinsel organ isimleri içeren köyler milletve..
Hindistandaki 4 Milyon Müslüman Vatandaşlığını Kaybedebilir
Hindistan'daki 4 Milyon Müslüman Vatandaşlığını Kaybedebilir
Hindistan'ın Assam eyaletinde 4 milyon kişinin vatandaşlıktan atılmasına yol açabilecek bir liste yayımlandı.
Avustralya'da Panikleyen Kanguru Gece Yarısı Camı Kırarak Eve Girdi Avustralya'nın Melbourne kentinde bir aile, sabaha karşı pencerelerini kırarak eve giren kanguru nedeniyle büyük korku yaşa..
İsrail Askerleri Batı Şeria'da 4 Gazeteciyi Gözaltına Aldı İsrail askerleri işgal altındaki Batı Şeria'nın Ramallah kentinde 4 Filistinli gazeteciyi gözaltına aldı.
Fas'ın Gazze ve Ürdün'deki Sahra Hastaneleri Fas Kralı 6'ncı Muhammed, Gazze ile Ürdün'deki Ez-Zateri Kampı'nda kurulan sahra hastanelerinin çalışmasından övgüyle bahsetti.