3 Temmuz 2018 Salı Günü Ekonomi Haberleri

3 Temmuz 2018 Salı Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Amazon "Prime Day" 16 Temmuz'da Gerçekleşecek NEW ABD'li e-Ticaret devi Amazon, internet üzerinden yılda bir defa düzenlediği "Prime Day"in bu yıl 16 Temmuz tarihinde gerçekleşeceğini duyurdu..
Türk Sanayicilerinden Nükleer Tesislere Parça Üretimi Türk sanayicilerin nükleer santrallerde reaktör dışında elektrik üretimi ve sonrasındaki birçok parçayı imal ettiği belirtildi.
Tuz Gölü Doğalgaz Depolama Tesisinde Dolum Devam Ediyor Tuz Gölü Doğalgaz Yeraltı Depolama Tesisinin yeni fazları için geçtiğimiz hafta Dünya Bankası ve Asya Altyapı ve Yatırım Bankası ile to..
Avrupa Borsaları Yükselişle Kapandı
Avrupa Borsaları Yükselişle Kapandı
Avrupa borsaları günü yükselişle tamamladı.
Sivas Lojistik Üssü Olacak Sivas Valisi Davut Gül, Sivas'a lojistik merkezi kurulacağını bildirdi.
New York Borsası Düşüşle Kapandı NEW New York borsası, ABD'li teknoloji şirketlerinin hisselerindeki kayıplarla günü düşüşle tamamladı.
Rusya'nın Ulusal Refah Fonu'nda Büyük Artış MOSKOVA (AA) – Rusya'nın Ulusal Refah Fonu haziranda bir önceki aya göre yüzde 23,2 artarak 4,83 trilyon rubleye yükseldi.
Duvar Vurguları ile Stil Sahibi Yaşam Alanları Oluşturmak
Duvar Vurguları ile Stil Sahibi Yaşam Alanları Oluşturmak
Bir odayı tarz sahibi, şık, sıra dışı ve ilham verici bir dekorasyona kavuşturmanın pek çok farklı yolu var. Hazır boya ve duvarları yenileme mevsimine girmişken, bunun en pratik ve en etkili yollarından biri olan duvar...
Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek Açıklaması Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, "Orta vadeli bir perspektifle enflasyon ve cari açık gibi sorunlar kökten çözülür.
Rusya'da Kdv Artışına Duma'dan Destek MOSKOVA (AA) – Rusya'da katma değer vergisinin (KDV) yüzde 18'den yüzde 20'ye çıkarılmasına yönelik yasa tasarısı, Rus parlamentosunun alt kanadı Duma'da..
Avrupa Borsaları Yükselişle Kapandı Avrupa borsaları günü yükselişle tamamladı.
Piyasalar – Bıst100 Yüzde 0.19 Düşüşle 96 Bin 588 Puandan Kapandı – Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan ve beklentilerin üzerinde gelen Haziran ayı enflasyon verisi sonrasın..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 794 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Tüm hissel..
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Tüm hissel..
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 185,29 puan azalışla 96.588,20 puandan kapandı.
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı
Borsa, günü yüzde 0,19’luk düşüşle tamamladı.
Finansal Kesim Dışı Firmaların Net Döviz Açığı Azaldı
Finansal Kesim Dışı Firmaların Net Döviz Açığı Azaldı
Finansal kesim dışındaki firmaların net döviz açığı, nisanda 220 milyar 970 milyon dolara geriledi.
Borsa, Günü Düşüşle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 0,19 düşüşle 96.588,20 puandan tamamladı.
ABDde Fabrika Siparişleri Beklentiyi Aştı
ABD'de Fabrika Siparişleri Beklentiyi Aştı
ABD'de mayıs ayında sabit kalması beklenen fabrika siparişleri yüzde 0,4 artarak beklentiyi aştı.
Küresel Piyasalar –   Wall Street'de Endeksler Nasdaq Hariç Yükselişle Açıldı – ABD ile süren ticaret savaşı gerilimleri ve petrol fiyatlarındaki arz kesintisi endişelerine bağlı yükselişe pa..
Ruhaniden ABDye Petrol Tepkisi
Ruhani'den ABD'ye 'Petrol' Tepkisi
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, ABD'li yetkililerin İran'ın petrol ihracatını sıfıra indirme yönündeki açıklamalarının "hiçbir zaman gerçekleştirilemeyecek boş laftan ibaret" olduğunu söyledi.
Timde İsmail Gülle Dönemi Resmen Başladı
Tim'de İsmail Gülle Dönemi Resmen Başladı
Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin (TİM) 30 Haziran'da gerçekleştirilen 25. Olağan Genel Kurulu'nda Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen İsmail Gülle, görevi Mehmet Büyükekşi'den devraldı.
Serbest Piyasada Altın Fiyatları
Serbest Piyasada Altın Fiyatları
Serbest piyasada 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı 188,70 lira oldu.
Finansal Kesim Dışı Firmaların Net Döviz Açığı Azaldı Finansal kesim dışındaki firmaların net döviz açığı, nisanda bir önceki aya göre 1 milyar 458 milyon dolar azalarak 220 milyar 970 milyon..
» 1 2 3 4 5 6 7 8