3 Temmuz 2018 Salı Günü Dünya Haberleri

3 Temmuz 2018 Salı Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
ABD'de Silahlı Saldırı: İki Yaralı ABD'nin Kansas eyaletine bağlı Overland Park kentinde bir ilkokulun yakılarında meydana gelen silahlı saldırıda iki kişi ağır yaralandı.
Tayland: Mağaradaki Çocuklar Dalış Öğrenmezlerse 4 Ay Beklemek Zorunda
Tayland: Mağaradaki Çocuklar Dalış Öğrenmezlerse 4 Ay Beklemek Zorunda
Bir mağarada kaybolduktan sonra canlı bulunan 12 çocuk ve antrenörlerinin nasıl çıkarılacakları hala belirsiz. Mağaradan çıkmaları için kolay bir yöntem yok. Tıbbi yardım ve gıda götürülen çocukların ya dalış öğrenmeleri...
İtalya'da Alan Bebekten Esinlenerek "İnsanlık İçin Kırmızı Bir Tişört Giy" Çağrısı İtalya'da faaliyet gösteren iki sivil toplum kuruluşu, umuda yolculukta özellikle çocukların hayatını kaybet..
Türkiye'den Gelen Bir Charter Uçağı Vnukovo'da Acil İniş Yaptı Türkiye'den gelen ve Rus turistlerini taşıyan charter uçağı ön şasinin hakimiyetinin kaybedilmesi nedeniyle "Vnukovo" havalimanı..
Agit: Kadına Şiddetle Mücadele Herkesin Sorumluluğudur Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı'nın (AGİT) düzenlediği toplantıda, "Kadına şiddetle mücadele herkesin sorumluluğudur" çağrısı yap..
Ruhani'den ABD'ye Petrol Uyarısı: Yapabiliyorsanız, Yapın İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, İran'a yapılan baskıyla ülkenin petrol gelirlerini sıfıra indirmeğe çalıştıklarını söyleyen ABD maka..
Ruhaniden ABDye Petrol Uyarısı: Yapabiliyorsanız, Yapın
Ruhani'den ABD'ye Petrol Uyarısı: Yapabiliyorsanız, Yapın
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, İran'a yapılan baskıyla ülkenin petrol gelirlerini sıfıra indirmeğe çalıştıklarını söyleyen ABD makamlarının ifadelerini eleştirerek, "Yapabiliyorsanız, yapın sonucu görürsünüz" diye...
Kadın Girişimciler ve Akademisyenler Kölnde Buluştu
Kadın Girişimciler ve Akademisyenler Köln'de Buluştu
Almanya'nın Köln kentinde kadın işveren ve akademisyenler, düzenlenen bir etkinlikte buluştu.