29 Temmuz 2018 Pazar Günü Ekonomi Haberleri

29 Temmuz 2018 Pazar Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Malezya Halkı Ülke Borcu İçin 41 Milyon Dolar Topladı Malezya halkı, ülkenin dış borçlarının ödenmesine katkı sağlamak için hükümetin kurduğu "Ümit Fonu"na şimdiye kadar 41 milyon dolar bağış..
Ayvalık'ta Yunanistan Vizesi İçin Başvurular Sürüyor Balıkesir'in Ayvalık ilçe Ticaret Odası (ATO) ve Yunanistan'ın İzmir Başkonsolosluğu arasında imzalanan protokolle ilçede vize başvuru işl..
Şanlıurfa Başkan Çiftçi Çiğköftemiz 8 Yıldır Tescillidir Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Adıyaman'ının etsiz çiğ köftenin coğrafi işaret tescilinin alınmasının ayrıt edilm..
Tofaştan Tüm Zamanların En İyi İlk Yarı Yıl Cirosu
Tofaş'tan Tüm Zamanların En İyi İlk Yarı Yıl Cirosu
Tofaş, yılın ilk altı aylık döneminde geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 10'luk artışla 9,5 milyar TL ciro elde etti.
Kozan İlçe Tarım Müdürlüğünden Akdeniz Sineği ile Mücadele
Kozan İlçe Tarım Müdürlüğünden Akdeniz Sineği ile Mücadele
Adana’nın Kozan ilçesinde İlçe Tarım Müdürlüğü tarafından son günlerde ilçede ve bölgede sık görülmeye başlanan, meyve ve sebzelere büyük zarar veren Akdeniz sineği ile mücadele noktasında çiftçiler ziyaret edilerek...
Başkan Şahin: 'Turizm Potansiyelimizi Harekete Geçiriyoruz'
Başkan Şahin: "Turizm Potansiyelimizi Harekete Geçiriyoruz"
Uluslararası Bafra Kapıkaya Festivali’nin bu yıl ziyaretçi akınına uğradığını belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun’un turizm potansiyelini daha fazla geliştirmeyi amaçladıklarını söyledi.
Kiev'den Kayseri'ye Direkt Uçuş Başlatılacak Tarihi İpekyolu'nun kavşak noktasında yer alan Kayseri'ye, turizm işbirliği kapsamında Ukrayna'nın başkenti Kiev'den direkt uçak seferleri başlatı..
Doğu Karadenizde Fındık Hasadı Resmen Başladı
Doğu Karadeniz'de Fındık Hasadı Resmen Başladı
Ordu'da fındık üreticileri, resmi takvime göre bugün tarlalarına girerek, ürünlerini hasat etmeye başladı.
Kaynarca-Melekbaba Yolu Asfaltlandı Malatya Büyükşehir Belediyesi, Kuzey Kuşak Yolu bünyesindeki Kaynarca-Melekbaba hattında asfaltlama çalışması yaptı.
Bursa Yapı Kayıt Belgesi Alanlara Elektrik Aboneliklerini Yaptırma Çağrısı Hd Bursa'da hizmet veren Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş.'nin (UEDAŞ) Genel Müdürü Ali Erman Aytac, kentte 123 bin kişin..
ABDde Hükümet Binasında Trumpın Yerine Putin Portresi
ABD'de Hükümet Binasında Trump'ın Yerine Putin Portresi
ABD'nin Colorado eyaletindeki hükümet binasına kimliği belirsiz bir kişi, ülkenin eski başkanlarının tablolarının bulunduğu duvarın önüne Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in tablosunu koydu.
Fındık Üreticisi 15 TL Fiyat Bekliyor ORDU'da fındık hasadı başlarken, üreticiler Toprak Mahsulleri Ofisi'nden (TMO) 15 TL taban fiyat bekliyor.
Yapı Kayıt Belgesi Alanlara Elektrik Aboneliklerini Yaptırma Çağrısı BURSA'da hizmet veren Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş.'nin (UEDAŞ) Genel Müdürü Ali Erman Aytac, kentte 123 bin kişinin yapı k..
Didimde Sıcak Hava Sahilleri Doldurdu
Didim'de Sıcak Hava Sahilleri Doldurdu
Hava sıcaklığının 33 derece olarak ölçüldüğü, etkili olan nemle sıcaklığın daha yüksek hissedildiği turizm merkezi Didim'de serinlemek isteyenler denizi tercih etti.
Sendikacılık İnandığınız Doğruların Arkasında Durma İşidir" Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, "Sendikacılık risk alma işidir.
Fındık Üreticisi 15 TL Fiyat Bekliyor
Fındık Üreticisi 15 TL Fiyat Bekliyor
ORDU'da fındık hasadı başlarken, üreticiler Toprak Mahsulleri Ofisi'nden (TMO) 15 TL taban fiyat bekliyor.
Beypazarı'nda Camilerde Bayram Temizliği Başladı Beypazarı Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri, yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla camilerde temizlik çalışması başlattı.
Seydişehirli "Genç Çiftçilere" Hibe Desteği Konya'nın Seydişehir ilçesinde, Tarım ve Orman Bakanlığınca yürütülen Genç Çiftçi Projesi kapsamında 7 çiftçinin destek almaya hak kazandığı bildir..
Bist Başkanı Karadağdan Ktbye Ziyaret
Bist Başkanı Karadağ'dan Ktb'ye Ziyaret
Borsa İstanbul A.Ş. (BİST) Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Himmet Karadağ, Konya Ticaret Borsası (KTB)’nı ziyaret etti.
Ayvalıkta, Yunanistan İçin Vize Başvuruları Tüm Hızıyla Sürüyor
Ayvalık'ta, Yunanistan İçin Vize Başvuruları Tüm Hızıyla Sürüyor
Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde Ticaret Odası ve Yunanistan’ın İzmir Başkonsolosluğu arasında imzalanan protokolle Yunanistan vizesi başvuruları tüm hızıyla sürüyor.
Spot Piyasada Elektrik Fiyatları Spot piyasada bir megavatsaat elektriğin fiyatı yarın için en yüksek 250,52 lira, en düşük 169,99 lira olarak belirlendi.
» 1 2 3