27 Temmuz 2018 Cuma Günü Politika Haberleri

27 Temmuz 2018 Cuma Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
KKTC'den BM'nin Aldığı Karara Sert Tepki Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakan Yardımcılığı ve Dışişleri Bakanlığı, BMBG’nin adadaki görev süresinin uzatılması hususunun sadece Kıbrıs Rum ta..
Erdoğan Güney Afrika Cumhuriyeti'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afrika ülkelerinin özgürlüklerini belli güçlerin lütfuyla değil Türkiye gibi bedelini kanla, canla ödeyerek, dişleri v..
Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy Baba Ocağında
Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy Baba Ocağında
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, bakan olduktan sonra ilk ziyaretini memleketi Antalya’nın İbradı ve Akseki ilçesine gerçekleştirdi.
Beyaz Saray: "Trump, Moskova'yı Ziyaret Etme Fikrine Sıcak Bakıyor" Beyaz Saray, ABD Başkanı Donald Trump’ın davet edilmesi halinde Rusya’ya resmi ziyaret gerçekleştirme fikrine sıcak baktığı..
Pakistan'da Federal ve Eyalet Meclis Seçimleri Pakistan'da seçimi kazanan Pakistan Adalet Hareketi (PTI) dışındaki partiler ortak açıklama yaparak seçimin yenilenmesi için protestolar düzenle..
CHP'de Olağanüstü Kurultay İçin İmza Toplanması CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün'ün, olağanüstü kurultay istemediğini beyan eden bildiride 129 milletvek..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Afrikanın İhtiyacı Kıtanın Kaynaklarını Farklı Yollarla Gasp Etmeye...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Afrika'nın İhtiyacı Kıtanın Kaynaklarını Farklı Yollarla Gasp Etmeye...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Afrika’nın ihtiyacı kıtanın kaynaklarını farklı yollarla gasp etmeye çalışan yeni sömürge heveslileri değildir” dedi.
Yıldırım: Meclisimizin Daha da Güçlenmesi İçin Çalışmaya Devam Edeceğiz (6) TBMM BAŞKANI YILDIRIM: ÇOĞULCU ANLAYIŞI YAYGINLAŞTIRMAMIZ GEREKİYORİzmir'de Dokuz Eylül Üniversitesi'nin (DEÜ) 36'n..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Belli Ülkelerin Üretici Konumda Olduğu Diğerlerinin Sadece Tükettiği Bir... Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Belli ülkelerin üretici konumda olduğu diğerlerinin sadece tükettiğ..
Erdoğan: "Afrikalı Kardeşlerimizin Yıllardır Özlemini Çektiği Şey Tarihlerine, Kültürlerine,... Erdoğan: "Afrikalı kardeşlerimizin yıllardır özlemini çektiği şey tarihlerine, kültürlerine, ge..
Cumhurbaşkanı Erdoğan: (Türk ve Güney Afrikalı İş Adamlarına) "Her İki Ülkenin de Faydasına Olacak... Cumhurbaşkanı Erdoğan: (Türk ve Güney Afrikalı iş adamlarına) "Her iki ülkenin de faydası..
Türkiye'de Bir Muhalefet Sorunu Var" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, "Siyasi yapılanmayı dikkate aldığımızda Türkiye'de bir muhalefet sorunu var. Güçlü, vizyoner, proje üreten..
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'tan CHP Bilecik Milletvekili Tüzün'e Yalanlama CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, “Olağanüstü kurultay talebi sürecinde, doğru olmayan beyanlarla Cumhuriyet ..
Çipras: "Yaşanan Trajedi İçin Siyasi Sorumluluğu Üstleniyorum" Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras, ülkede meydana gelen yangın felaketi ile ilgili, "Yaşanan trajedi için siyasi sorumluluğu ü..
MHP Genel Başkanı Bahçeli'den "Ekmek Zammı" Açıklaması MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ekmek fiyatlarında artış olmayacağını bildiren Ticaret Bakanlığı açıklaması hakkında, “Memnuniyet veri..
Turist Sayısındaki Büyüme Oranını Daha da Artıracağız" Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, yeni bir tanıtım politikasıyla turistlere bölgenin daha iyi tanıtılmasını sağlayacaklarını be..
CHP'li Tüzün: Kurultay İçin Yeterli Belge Elimizde -3 CHP Milletvekili Yaşar Tüzün, partisinin olağanüstü kurultay için yeterli imzayı topladıklarını belirterek, "628 delege gerek belgesini W..
CHP'li Tüzün: Kurultay İçin Yeterli Belge Elimizde -2 CHP Milletvekili Yaşar Tüzün, partisinin olağanüstü kurultay için yeterli imzayı topladıklarını belirterek, "628 delege gerek belgesini W..
CHP'li Tüzün: Kurultay İçin Yeterli Belge Elimizde -1 CHP Milletvekili Yaşar Tüzün, partisinin olağanüstü kurultay için yeterli imzayı topladıklarını belirterek, "628 delege gerek belgesini W..
Bazı Ülkeler Türkiye'ye Racon Kesmeye Çalışıyor" AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "Dünyanın kabadayısı olduğunu zanneden bazı ülkeler zaman zaman Türkiye'ye racon kesmeye çalışıyor.
ABD Savunma Bakanı Jim Mattis, ABD Başkanı Trump'ın Yaptırım Tehdidine İlişkin "Türkiye ile İyi... IHAAW184110-SIY/27-07-2018 - ABD Savunma Bakanı Jim Mattis, ABD Başkanı Trump’ın yaptırım te..
CHP'de Olağanüstü Kurultay İçin İmza Toplanması CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, olağanüstü kurultay için kendilerine 559 ıslak imzalı belge ulaştığını, bunun dışında belgelerinin fotoğr..
CHPli Tüzün: Kurultay İçin Yeterli Belge Elimizde
CHP'li Tüzün: Kurultay İçin Yeterli Belge Elimizde
CHP Milletvekili Yaşar Tüzün, partisinin olağanüstü kurultay için yeterli imzayı topladıklarını belirterek, "628 delege gerek belgesini WhatsApp'tan gerek ıslak imzalı belgesini göndermiştir.
Dışişleri'nden Mevlüt Çavuşoğlu ile Pompeo Görüşmesinin Ayrıntıları (2) 'TEHDİT DİLİNİ' REDDETİKLERİNİ İLETTİ Dışişleri kaynakları, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun dün ABD Dışişleri Bak..
Çavuşoğlu ile Pompeo Görüşmesinde Kimsenin Tehdidine Boyun Eğilmeyeceği Vurgulandı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo görüşmesinde kimsenin tehdidine boyun ..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Togo ve Angola Cumhurbaşkanları ile Görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan Togo ve Angola Cumhurbaşkanları ile Görüştü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Togo Cumhurbaşkanı Faure Essozımna Gnassıngbe ve Angola Cumhurbaşkanı Joao Lourenco ile ayrı ayrı görüştü.
Bakan Ersoy İbradıda
Bakan Ersoy İbradı'da
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, İbradı ilçesindeki baba ocağında yakınlarının mezarını ziyaret etti.
Eroğlu, AK Parti Afyonkarahisar Teşkilatı ile Bir Araya Geldi
Eroğlu, AK Parti Afyonkarahisar Teşkilatı ile Bir Araya Geldi
Orman ve Su İşleri eski Bakanı AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, memleketi Afyonkarahisar’da parti teşkilat mensupları ile bir araya geldi.
CHP'li Tüzün: 628 Yeterli Sayı Elimizde(1) CHP'li Yaşar Tüzün, "Kurultay için tarafımıza ulaştırılan toplam 559 ıslak imza ulaştı.
Dışişleri'nden Mevlüt Çavuşoğlu ile Pompeo Görüşmesinin Ayrıntıları DIŞİŞLERİ kaynakları, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun dün ABD Dışişleri Bakanı Pompeo ile yaptığı telefon görüşmesine..
Bakan Çavuşoğlu Zingapur'a Gidiyor Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Güneydoğu Asya Uluslar Birliği (ASEAN) 51. Dışişleri Bakanları Toplantısı kapsamındaki bazı faaliyetlere katılmak üzere S..
CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, "559 İmza Elimizde 69'u da Postada. IHAAW172553-SIY/27-07-2018 - CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, "559 imza elimizde 69’u da postada.
Duterte'den Yeni Özerk Müslüman Bölgesine Onay Filipin Cumhurbaşkanı Rodrigo Duterte, güney Filipinler’deki Müslümanlara daha fazla özerklik vermeyi amaçlayan Bangsamoro Organik Yasasını imza..
Düzce Ülkü Ocaklarından Askıdan Ekmek Uygulamasını Başlattı
Düzce Ülkü Ocakları'ndan Askıdan Ekmek Uygulamasını Başlattı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin başlattığı, ‘Askıda Ekmek’ projesine Düzce Ülkü Ocakları’ndan destek geldi.
Kılıçdaroğlu: "Abd Başkanı Trump ve Ekibinin Ülkemize Yönelik Tehdit İçeren Sosyal Medya Mesajları... CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ABD ile yaşanan rahip Brunson gerilimine ilişkin, "..
Kılıçdaroğlu'ndan ABD Başkanı Trump'a Tepki CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ABD Başkanı Donald Trump ve ekibinin, Türkiye'ye yönelik tehdit içeren sosyal medya mesajlarının, müttefiklik..
Eroğlu, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Sezen'i Ziyaret Etti AK Parti Afyonkarahsiar Milletvekili Veysel Eroğlu, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığına atanan Hüseyin Sezen'e "hayırlı ols..
TBMM Başkanı Yıldırım: Bu Millete Tehdit Sökmez (2) İZMİR'de bulunan TBMM Başkanı Binali Yıldırım, cuma namazı sonrası yaptığı açıklamada, ev hapsi şartıyla tahliye edilen rahip Andrew Craig ..
Kılıçdaroğlu:  Trump'ın Tehdit İçeren Sosyal Medya Mesajları Müttefiklik Hukukuna Aykırı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal paylaşım sitesi twıtter adresinden yaptığı açıklamada, "A..
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Abd Başkanı Trump ve Ekibinin Ülkemize Yönelik Tehdit İçeren... CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "ABD Başkanı Trump ve ekibinin ülkemize yönelik tehdit içeren ..
Erdoğan Güney Afrikalı Mevkidaşıyla Görüştü
Erdoğan Güney Afrikalı Mevkidaşıyla Görüştü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Güney Afrika Cumhurbaşkanı Cyril Ramaphosa ile görüştü.
» 1 2 3