27 Temmuz 2018 Cuma Günü Ekonomi Haberleri

27 Temmuz 2018 Cuma Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
New York Borsası Düşüşle Kapandı NEW New York borsası, teknoloji şirketlerinin hisselerindeki düşüşe haftanın son işlem gününü kayıplarla tamamladı.
Hereke Tren İstasyonu Sular Altında Kaldı, Seferler İptal Edildi
Hereke Tren İstasyonu Sular Altında Kaldı, Seferler İptal Edildi
Kocaeli'de etkili olan sağanak yağış demiryolu ulaşımını da etkiledi.
Asya Kalkınma Bankası'ndan Özbekistan'a 300 Milyon Dolarlık Kredi Asya Kalkınma Bankası (AKB), Özbekistan'a "Ekonomi Yönetimini Geliştirme Programı" kapsamında 300 milyon dolarlık kredi sağla..
Gazze Sınırında 2 Filistinli Hayatını Kaybetti
Gazze Sınırında 2 Filistinli Hayatını Kaybetti
Gazze-İsrail sınırında Filistinlilerin devam ettikleri Büyük Geri Dönüş Yürüyüşü gösterilerinde İsrail askerlerinin saldırıları sonucu 2 kişi hayatını kaybetti, 115 kişi de yaralandı.
TOBB ve TESK'ten Destici'ye Ziyaret BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, ABD Başkanı Donald Trump'ın, papaz Andrew Craig Brunson'ın serbest bırakılmaması halinde "Türkiye'ye yaptırım uygulayaca..
ABDde Petrol Sondaj Kulesi Sayısı Arttı
ABD'de Petrol Sondaj Kulesi Sayısı Arttı
ABD'deki petrol sondaj kulesi sayısı bu hafta 861'e yükseldi.
Fatih İsimli Sondaj Gemisi Akdeniz'de İlk Kuyuyu Bu Yıl Açacak Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, 'Fatih' isimli sondaj gemisinin Akdeniz'de bu yıl ilk kuyuyu açacağını söyledi.
ABD'de Petrol Sondaj Kulesi Sayısı Arttı NEW ABD'nin petrol endüstrisinin görünümü ve kısa dönem ham petrol üretimi hakkında gösterge kabul edilen petrol sondaj kulesi sayısı bu hafta arttı.
Avrupa Borsaları Yükselişle Kapandı
Avrupa Borsaları Yükselişle Kapandı
Avrupa borsaları günü yükselişle tamamladı.
Avrupa Borsaları Yükselişle Kapandı Avrupa borsaları günü kazançla tamamladı.
Tskbnin Aktif Büyüklüğü 35 Milyar TLye Ulaştı
Tskb'nin Aktif Büyüklüğü 35 Milyar TL'ye Ulaştı
TSKB'nin konsolide olmayan finansal tablolarına göre, toplam aktif büyüklüğü 35 milyar TL'ye ulaştı.
Tskb'nin Aktif Büyüklüğü 35 Milyar Liraya Ulaştı Türkiye Sınai Kalkınma Bankası AŞ (TSKB) 2018 yılının ilk yarısında toplam aktif büyüklüğünü yüzde 20,7 artırarak 35 milyar liraya yükseltti.
Vergi Borçlarının Yapılandırılması İçin Son 4 Gün
Vergi Borçlarının Yapılandırılması İçin Son 4 Gün
Karabük Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü tarafından 7143 Sayılı Yapılandırma Kanunu için son başvuru tarihi ile ilgili açıklama yapıldı.
Sosyopat İnsanları Nasıl Tanırsın? Bu videomda sosyopat kişilik özelliklerini ve sosyopat-psikopat farklarını anlatıyorum.
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 786 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Tso Başkanı Keleş Ankarada Temaslarda Bulundu
Tso Başkanı Keleş Ankara'da Temaslarda Bulundu
Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Arslan Keleş Ankara’da bazı kurum ve kuruluş temsilcilerine ziyaretler gerçekleştirdi.
Qnb Finansbank'dan 3 Ay Ertelemeli Bedelli Askerlik Kredisi QNB Finansbank, 3 ay ertelemeli bedelli askerlik kredisi sunuyor.
301 Bin Adet Sahte Avro Banknot Piyasadan Çekildi Avrupa Merkez Bankası (ECB) bu yılın ilk yarısında 301 bin adet sahte avro banknotun dolaşımdan çekildiğini bildirdi.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9