26 Temmuz 2018 Perşembe Günü Magazin Haberleri

26 Temmuz 2018 Perşembe Günü Magazin Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Serdar Ortaç, Gittiği Mekanda Hesabı Breezecoin ile Ödedi
Serdar Ortaç, Gittiği Mekanda Hesabı Breezecoin ile Ödedi
Serdar Ortaç ve eşi Chloe, BreezeCoin’in tanıtımı için Alaçatı’da düzenlenen programa katıldı.
Do The Shiggy Merakı Hülya Avşarın Başını Belaya Soktu
Do The Shiggy' Merakı Hülya Avşar'ın Başını Belaya Soktu
Amerika’da başlayan ve kısa sürede sosyal medyada yayılan ’Do the Shiggy’ akımı Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde tatil yapan Hülya Avşar’ın başını belaya soktu.
Serdar Ortaç ve Eşi Chloe, Çeşme'de 2 ŞARKICI Serdar Ortaç, eşi Chloe ve ünlü oyuncu Celil Nalçakan, bir kripto paranın tanıtımı için İzmir'in Çeşme ilçesinde düzenlenen programa katıldı.
Serdar Ortaç ve Eşi Chloe, Çeşme'de ŞARKICI Serdar Ortaç, eşi Chloe ve ünlü oyuncu Celil Nalçakan, bir kripto paranın tanıtımı için İzmir'in Çeşme ilçesinde düzenlenen programa katıldı.
Sena Şener İzmiri Sallayacak
Sena Şener İzmir'i Sallayacak
İzmir Optimum yaz akşamlarını renklendirecek Bahçe Konserleri’nde bu hafta dijital dünyanın yeni yıldızı Sena Şener’i ağırlıyor.
Kocaelide Gökhan Tepe Coşkusu
Kocaeli'de Gökhan Tepe Coşkusu
Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Kocaeli Fuarı 52. Yıl Yaz Etkinlikleri kapsamında bu hafta Kocaeli Fuarı’nda Gökhan Tepe konseri düzenlendi.
Çiğlide Ahmet Arslandan Unutulmaz Konser
Çiğli'de Ahmet Arslan'dan Unutulmaz Konser
Türk halk müziğinin özgün ismi Ahmet Aslan, İzmir’in Çiğli ilçesindeki Cumhuriyet ve Demokrasi Parkı’nda müzikseverlere keyifli bir gece yaşattıÇiğli Belediyesi tarafından Çiğli Cumhuriyet ve Demokrasi Parkı amfi...
Ordu'da Gülşen İzdihamı Ordu Büyükşehir Belediyesinin Süleyman Felek Caddesi’ni yayalaştırma projesi kutlama etkinlikleri kapsamında konser veren Gülşen, hayranlarını coşturdu.