26 Temmuz 2018 Perşembe Günü Ekonomi Haberleri

26 Temmuz 2018 Perşembe Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
New York Borsası "Karışık" Kapandı NEW New York borsası günü "karışık" seyirle tamamladı.
Avrupa Otomotiv Pazarı İlk Yarıda Yüzde 3 Büyüdü
Avrupa Otomotiv Pazarı İlk Yarıda Yüzde 3 Büyüdü
Avrupa'da otomotiv satışları ocak-haziran döneminde yüzde 3 artarak 10 milyon 20 bin 901 oldu.
Comcastin İkinci Çeyrek Net Kar ve Geliri Arttı
Comcast'in İkinci Çeyrek Net Kar ve Geliri Arttı
Comcast'in ikinci çeyrek net karı yüzde 27,8, geliri de yüzde 2,1 yükseldi.
Beşiktaş, Avrupaya Galibiyetle Başladı
Beşiktaş, Avrupa'ya Galibiyetle Başladı
Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu ilk maçında deplasmanda Faroe Adaları'nın B36 Torshavn takımını 2-0 yendi.
Comcast'in İkinci Çeyrek Net Kar ve Geliri Arttı NEW Dünyanın en büyük kablo TV şirketi ABD'li Comcast, bu yılın ikinci çeyreğinde net kar ve gelirinin yükseldiğini duyurdu.
Conocophillips İkinci Çeyrek Bilançosunu Açıkladı NEW ABD'nin en büyük petrol şirketlerinden olan ConocoPhillips bu yılın ikinci çeyreğine dair bilançosunu açıkladı.
Çavuşoğlu, Pompeo ile Görüştü
Çavuşoğlu, Pompeo ile Görüştü
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo ile görüştü.
İstesob'dan Ekmek Zammı Açıklaması İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İSTESOB) Başkanı Faik Yılmaz, "İlimizde henüz ekmek fiyat tarifesi belirleme komisyonu toplanıp ekmek fiyat a..
AB'den İngiltere'nin Brexit Planına Ret Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Brexit Başmüzakerecisi Michel Barnier, İngiltere'nin teklif ettiği gümrük uygulamaları planı hakkında, "AB, gümrük kural ..
Şanlıurfa'dan Adıyaman'a "Çiğ" Köfte Tepkisi Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) İbrahim Halil Peltek, Adıyaman'ın etsiz çiğ köfteyi coğrafi işaret olarak tescillenmesini, mahkemeye taş..
Esnaf Odaları Birliğinden Ekmek Zammı Açıklaması İSTANBUL/DHAİstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Faik Yılmaz İstanbul'da ekmek fiyatlarına ilişkin açıklama yaptı.
Esnaf Odaları Birliğinden Ekmek Zammı Açıklaması
Esnaf Odaları Birliğinden Ekmek Zammı Açıklaması
İSTANBUL/DHAİstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Faik Yılmaz İstanbul'da ekmek fiyatlarına zam iddialarına ilişkin açıklama yaptı.
Avrupa Borsaları Yükselişle Kapandı
Avrupa Borsaları Yükselişle Kapandı
Avrupa borsaları günü yükselişle tamamladı.
Avrupa Borsaları Yükselişle Kapandı Avrupa borsaları günü yükselişle tamamladı.
Bursa İçin Kuvvetli Yağış Uyarısı Tarım ve Orman Bakanlığı Acil Durum Yönetim Merkezince, Bursa'da gök gürültülü sağanak beklendiği bildirildi.
90 Bin Ziyaretçiyi Ağırlayacak Olan Fuar Sakaryanın Önünü Açacak
90 Bin Ziyaretçiyi Ağırlayacak Olan Fuar Sakarya'nın Önünü Açacak
Sakarya 1. Tarım Hayvancılık Teknolojileri ve Yem Fuarı’nın tanıtım toplantısı geniş katılımla gerçekleşti.
Garanti Bankası'ndan İlk Yarıda 3,9 Milyar Lira Net Kar Garanti Bankası, yılın ilk yarısında 3 milyar 935 milyon 990 bin lira net kar elde etti Garanti Bankası'ndan yapılan açıklamaya göre, b..
Beykoz'daki Atların Tahliyesi Başladı Beykoz'daki bir arazide sağlıksız şartlar altında bekletilen ve İstanbul İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünce tahliye kararı alınan 220 at kamyonlar..
Ankarada Nöbetçi Eczanelere Daha Kolay Ulaşılacak
Ankara'da Nöbetçi Eczanelere Daha Kolay Ulaşılacak
Ankara Eczacı Odası Başkanı Süleyman Güneş nöbetçi eczanelere daha kolay erişim sağlanması amacıyla mobil cihazlarda kullanılabilen bir uygulama hazırlattıklarını açıkladı.
Ziraat Odası Başkanları Akçakocada Toplandı
Ziraat Odası Başkanları Akçakoca'da Toplandı
Akçakoca Ziraat Odası Başkanlığında Düzce ili ve İlçe Oda başkanları bir araya gelerek fındığı konuştular, önemli kararlar aldılar.
Bakan Dönmez: "Bir Kuşak Bir Yol Projesi, Tarihin En Kapsamlı Projelerinden Birisidir" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Kuşak ve Yol Yatırım ve Finansal İş Birliği Zirvesi"ne k..
Tav'dan Yılın İlk Yarısında 93 Milyon Avro Kar TAV Havalimanları 2018'in ilk yarısında net karını yüzde 55 artırarak 93 milyon avroya yükseltti.
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 779 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10