25 Temmuz 2018 Çarşamba Günü Politika Haberleri

25 Temmuz 2018 Çarşamba Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Cumhurbaşkanı Erdoğan Güney Afrikada
Cumhurbaşkanı Erdoğan Güney Afrika'da
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 10. Brezilya, Rusya, Hindistan, Çin ve Güney Afrika (BRICS) Zirvesi için Güney Afrika Cumhuriyeti’ne geldi.
Bedelli Askerlikten, 1 Ocak 1994 Doğumlular da Yararlanabilecek Bedelli askerlikten, 1 Ocak 1994 doğumlular da yararlanabilecek.
Trump, Putin ile Yapılacak Zirveyi 2019'a Erteledi ABD Başkanı Donald Trump’ın Rusya Devlet Başkanı Putin ile yapmayı planladığı zirve gelecek yıla ertelendi.
TBMM Genel Kurulunda Askerlik Kanunu'ndaki Bedelli Askerlik ile İlgili 2. Madde Kabul Edildi. IHAAW220909-SIY/25-07-2018 - TBMM Genel Kurulunda Askerlik Kanunu’ndaki bedelli askerlik ile ilgi..
Bedelli Askerlikten, 1 Ocak 1994 Doğumlular da Yararlanabilecek. Bedelli askerlikten, 1 Ocak 1994 doğumlular da yararlanabilecek.
Abd: "Kırım İlhakını Tanımayacağız" ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, Amerika Birleşik Devletleri’nin hiçbir zaman Rusya’nın Kırım’ı ilhakını tanımayacağını söyledi.
Askerlik Kanunu Birinci Maddesi Kabul Edildi. IHAAW205711-SIY/25-07-2018 - Askerlik Kanunu birinci maddesi kabul edildi.
Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Süreyya Sadi Bilgiç Açıklaması Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Süreyya Sadi Bilgiç, Kanal İstanbul ile ilgili olarak, "Çalışmalar sonucu İstanbul Boğazı’ndan g..
Bedelli Düzenlemesinin de Olduğu "Torba Teklif" Genel Kurulda TBMM Genel Kurulunda, Askerlik Kanunu ile Bazı Kanunlarda ve KHK'lerde Değişiklik Yapan Kanun Teklifi'nin tümü üzerinde gruplar a..
AK Parti Çarşamba İlçe Danışma Kurulu Toplantısı AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Halit Doğan, "24 Haziran seçimlerinde yüzde 77 oy alarak en yüksek oyumuzu aldık.
Bakan Ersoy Turizmin Başkenti Antalya'da Sektör Temsilcileriyle Buluşacak Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, turizmin başkenti Antalya’da sektör temsilcileriyle bir araya gelecek.
Filistin: "Abd'nin Barış Planı ile İlgilenmiyoruz" Filistin’in Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilcisi Riyad Mansur, “ABD’nin teklif edeceği barış planı ile ilgilenmiyoruz, çünkü masada Kud..
Başkan Altunbaş, 'Akyazı Yaşam Merkezi Olacak'
Başkan Altunbaş, "Akyazı Yaşam Merkezi Olacak"
AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş, Trabzon Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü’nde gerçekleşen, bilgilendirme toplantısında Akyazı’yı Trabzon’un yeni yaşam merkezi haline getirmenin öncelikli...
MHPden İyi Parti ve Meral Akşener Yorumu
MHP'den İyi Parti ve Meral Akşener Yorumu
MHP Afyonkarahisar İl Teşkilatı’nın haftalık basın toplantısında konuşan Başkan Yardımcısı Bekir Özerdem, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Olağanüstü Genel Kurul’a gitme isteğine anlam veremediğini ifade ederek,...
Güney Afrika, Brıcs Zirvesi'ne Ev Sahipliği Yapıyor Güney Afrika’nın başkenti Johannesburg, bu sene 10’uncusu düzenlenecek BRICS Zirvesi’ne ev sahipliği yapacak.
TBMM'de Bedelli Askerlik Düzenlemesi Görüşmeleri Başladı. IHAAW171252-SIY/25-07-2018 - TBMM’de bedelli askerlik düzenlemesi görüşmeleri başladı.
Terörle Mücadele Yasa Teklifi Meclis'te Kabul Edildi TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi'nde görüşülen ve 25 maddeden oluşan 'Terörle Mücadele Yasa Teklifi' kabul edildi.
Terörle Mücadele Yasa Teklifi Meclis'te Kabul Edildi TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi'nde görüşülen ve 25 maddeden oluşan terörle mücadele yasa teklifi kabul edildi.
Terörle Mücadelede Yeni Düzenlemeler Getiren Kanun Teklifi TBMM'de Kabul Edildi Terörle mücadelede yeni düzenlemeler getiren Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnameler Yasası, TBMM’de kabul ed..
TBMM'de Kişisel Verilerin Korunması Kurulu Üyeliğine Abbas Kılıçoğlu Seçildi TBMM’de Kişisel Verilerin Korunması Kurulu üyeliğine Abbas Kılıçoğlu seçildi.
Filistinli Sanatçılar, Ayrım Duvarına 'Cesur Kız' Tamiminin Resmini Çizdi
Filistinli Sanatçılar, Ayrım Duvarı'na "Cesur Kız" Tamimi'nin Resmini Çizdi
Filistinli sanatçılar, Batı Şeria’nın Beytüllahim kentinde İsrail tarafından inşa edilen Ayrım Duvarı’na "Filistin’in cesur kızı" olarak bilinen Ahed Tamimi’nin resmini çizdi.
Terörle Mücadelede Yeni Düzenlemeler Getiren Kanun İYİ Parti Antalya Milletvekili Hasan Subaşı, terörle mücadelede yeni düzenlemeler içeren kanuna ilişkin, "12 Eylül hukukundan daha baskın bi..
Terörle Mücadele Düzenlemesi TBMM Genel Kurulunda Kabul Edildi (4) Terör örgütlerine veya MGK'ce devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya grupla..
Terörle Mücadele Düzenlemesi TBMM Genel Kurulunda Kabul Edildi (2) Askeri mahallerdeki aramayı, savcının nezaretinde askeri makamların katılımıyla adli kolluk görevlileri yapacak.
Terörle Mücadele Düzenlemesi TBMM Genel Kurulunda Kabul Edildi (3) Kamu görevinden çıkarılan ya da ilişiği kesilen subay, astsubay, uzman jandarmalar ile emniyet hizmetleri sınıfına tabi olan..
Terörle Mücadele Düzenlemesi TBMM Genel Kurulunda Kabul Edildi (1) Valiler, kamu düzeni veya güvenliğinin olağan hayatı durduracak veya kesintiye uğratacak şekilde bozulduğu ya da bozulacağın..
İyi Parti Olağanüstü Kurultayı 12 Ağustos'ta İYİ Parti 2. Olağanüstü Kurultayı 12 Ağustos Pazar günü gerçekleştirilecek.
Terörle Mücadelede Yeni Düzenlemeler Getiren Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnameleri İçeren Yasa... IHAAW164308-SIY/25-07-2018 - Terörle mücadelede yeni düzenlemeler getiren Bazı Kanun ve ..
İyi Parti'nin 2. Olağanüstü Kurultay'ı 12 Ağustos'ta İYİ Parti 2. Olağanüstü Kurultay'ının 12 Ağutos Pazar günü ATO Congresium Kongre Salonu'nda yapılacağı belirtildi.
CHPde 'Kayyum Grubu' Göreve Başladı
CHP'de "Kayyum Grubu" Göreve Başladı
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Kadın Kolları Başkanlığına kayyumla getirilen yeni başkan Serap Güngör, ekibiyle birlikte göreve başladı.
TBMM Genel Kurulu Kişisel Verileri Koruma Kurulu için Abbas Kılıçoğlu üye olarak seçildi.
TBMM Genel Kurulu Meclis, bedelli askerlik düzenlemesinin de bulunduğu teklifin yasalaşmasından sonra 1 Ekim Pazartesi gününe kadar tatile girecek.
B Planımız Yok, Adayımız Akşener'
B Planımız Yok, Adayımız Akşener"
İYİ Parti Genel Sekreteri Aytun Çıray, partilerinin 2. Olağanüstü Kurultayı'nın 12 Ağustos'ta yapılacağını ve Meral Akşener'i yeniden aday göstereceklerini belirterek, "Başkanlık Divanı ve Meclis grubu olarak adayımız...
TBMM Genel Kurulu AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, FETÖ ile mücadeleye ilişkin, "Devasa bir kavgayı, devasa bir mücadeleyi gölgeleyen yaklaşımlarda daha dikkatli olmamız gerektiğini d..
Bakan Ersoy Ünlü Sanatçı Can Gürzapı Ziyaret Etti
Bakan Ersoy Ünlü Sanatçı Can Gürzap'ı Ziyaret Etti
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisi süren ünlü sinema sanatçısı Can Gürzap’ı ziyaret etti.
» 1 2 3