25 Temmuz 2018 Çarşamba Günü Ekonomi Haberleri

25 Temmuz 2018 Çarşamba Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
ABD Başkanı Trump: "Çelik ve Alüminyuma Uygulanan Gümrük Vergileri ve Misilleme Tarifelere Yönelik... ABD Başkanı Trump: "Çelik ve alüminyuma uygulanan gümrük vergileri ve misilleme tarifeler..
Yalova'da Hilton Garden Inn Oteli Açıldı Hilton'un zincir markası Hilton Garden Inn'in Türkiye'deki 18'inci oteli Yalova'da hizmete girdi.
ABD Başkanı Trump: "Ab ile Otomobil Harici Endüstriyel Ürünlere Yönelik Tarifeleri ve... ABD Başkanı Trump: "AB ile otomobil harici endüstriyel ürünlere yönelik tarifeleri ve sübvansiyonları ..
New York Borsası Yükselişle Kapandı NEW New York borsası, ABD Başkanı Donald Trump ve Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker'in açıklamalarının ardından günü yükselişle tam..
Şans Topu İkiye Bölündü
Şans Topu İkiye Bölündü
Şans Topu'nun bu haftaki çekilişinde 5 artı 1 bilen 2 kişi 746 bin 226'şar lira ikramiye kazandı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Güney Afrikada
Cumhurbaşkanı Erdoğan Güney Afrika'da
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 10. Brezilya, Rusya, Hindistan, Çin ve Güney Afrika (BRICS) Zirvesi için Güney Afrika Cumhuriyeti'ne geldi.
AB Yörüngeye 4 Uydu Gönderdi Avrupa Birliği'nin (AB) uydu navigasyon sistemi projesi Galileo'nun 4 uydusu yörüngeye gönderildi.
Arızalanan Yunan Feribotunu Kıyı Emniyeti Çekti
Arızalanan Yunan Feribotunu Kıyı Emniyeti Çekti
İstanköy Adası-Bodrum seferinde arızalanan Yunanistan bayraklı 168 yolcusu bulunan feribot, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğüne ait botla Bodrum Limanı'na yanaştırıldı.
ABD'nin Ticari Ham Petrol Stokları Azaldı NEW ABD'nin ticari ham petrol stokları geçen hafta düşüş gösterdi.
Kardemire Derecelendirme Kuruluşundan Yüksek Not
Kardemir'e Derecelendirme Kuruluşundan Yüksek Not
Kredi derecelendirme kuruluşu JCR Eurasia Rating'in KARDEMİR'e yüksek not verdiği bildirildi.
Kardemir'e Derecelendirme Kuruluşundan Yüksek Not Kredi derecelendirme kuruluşu JCR Eurasia Rating'in Karabük Demir Çelik Fabrikalarına (KARDEMİR) yüksek not verdiği bildirildi.
Kredi Derecelendirme Kuruluşundan Kardemire Yüksek Not
Kredi Derecelendirme Kuruluşundan Kardemir'e Yüksek Not
Kredi derecelendirme kuruluşu JCR Eurasia Rating, Kardemir ve iştiraklerinin konsolide yapısını ve muhtemel tahvil ihraçlarının nakit akımlarını gözden geçirerek, yüksek düzeyde yatırım yapılabilir seviyede değerlendirdi...
Avrupa Borsaları Düşüşle Kapandı
Avrupa Borsaları Düşüşle Kapandı
Avrupa borsaları günü kayıpla tamamladı.
Avrupa Borsaları Düşüşle Kapandı Avrupa borsaları günü kayıpla tamamladı.
SPK Haftalık Bülteni Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), İş Yatırım Menkul Değerler'in 1 milyar 200 milyon lira tutarındaki borçlanma aracı ihracı başvurusunu onayladı.
Kazakistan'ın 2 Biyosfer Rezerv Alanı Daha Unesco Listesine Alındı Birleşmiş Milletler (BM) Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütünün (UNESCO) biyosfer rezervleri listesine alınan Çarın ve Jongar doğ..
Önemli Olan İletişim Kanallarını Açık Tutmak" ABD'nin Ankara Büyükelçiliği Maslahatgüzarı Philip Kosnett, iletişim kanallarını açık tutmanın önemli olduğunu belirterek, "İki ülke başkanları d..
Akbank'tan 3,3 Milyar TL Net Kar Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, Akbank'ın 2018 yılının ilk altı ayında 3 milyar 280 milyon TL net konsolide net kar elde ettiğini belirtti.
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan Açıklaması Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, "(İstanbul Kuzey Marmara Otoyolu) İstanbul'un doğusundan gelen trafik, Reşadiye Kavşağı ile Çamlı..
Tüpraş Londra'da Ticaret Ofisi Açıyor Türkiye Petrol Rafinerileri AŞ'nin (TÜPRAŞ), ithalat ve ihracat operasyonlarına yardımcı olmak, ikmal ve satış zincirinden ilave değer kazanabilmek amaçl..
Bucak'ta Yeni İçme Suyu Kuyusu Açıldı Burdur'un Bucak ilçesinde yeni içme suyu kuyusu açıldı.
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde değer kaybeden 8 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (BIST 10..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 785 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9