24 Temmuz 2018 Salı Günü Ekonomi Haberleri

24 Temmuz 2018 Salı Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
New York Borsası "Karışık" Kapandı NEW New York borsası günü "karışık" seyirle tamamladı.
Türkiyeden Kanadaya Silah Uyarısı
Türkiye'den Kanada'ya Silah Uyarısı
Türkiye, terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonlarda ele geçirilen silahlar arasında Kanada yapımı otomatik tüfeklerin de bulunması nedeniyle bu ülkeyi uyardı.
Nijer ile Nijerya Arasında Petrol Anlaşması Nijer'deki petrolün Nijerya'ya taşınması ve Nijerya'da petrol rafinerileri kurmayı öngören anlaşma iki ülke arasında imzalandı.
Google'ın Ana Kuruluşu Alphabet'in Hisseleri Rekor Kırdı NEW ABD'li teknoloji devlerinden Google'ın ana kuruluşu Alphabet'in hisseleri rekor kırdı.
Mesleğe Saygı ve Onur Ödülleri" Töreni Erciyes Üniversitesi (ERÜ) ve Kayseri Gazeteciler Cemiyeti tarafından "Mesleğe saygı ve onur ödülleri" töreni düzenlendi.
İstanbul Yenikapı'ya 240 Mw'lık Yüzer Elektrik Santrali Kurulacak İstanbul'un kesintiler nedeniyle elektrik sıkıntısı yaşanmaması için Yenikapı açığına doğalgaz ile çalışacak yüzer elektrik s..
Botaş ve Kolin-Kalyon Ortaklığı 2 Adet Yüzer Lng Terminali Sipariş Etti BOTAŞ, doğalgazda kış aylarında gündeme gelen arz sıkıntısına karşı yeni bir hamle yaptı.
Huawei P20 Pro İncelemesi Huawei P20 ailesinin en üst modeli olan P20 Pro modelini inceliyor ve ailenin diğer üyeleri arasındaki farklara bakıyoruz: https: //www.technopat.net/2018/07/24/...
İzmir'de Emlak Fuarı Düzenlenecek İzmir'de, 27-30 Eylül'de "İzmir Emlak Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı" düzenlenecek.
Avrupa Borsaları Yükselişle Kapandı Avrupa borsaları günü yükselişle tamamladı.
Safkan Arap Taylarından 4,9 Milyon Lira Gelir Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğünün (TİGEM) Karacabey Tarım İşletmesinde ihaleyle satılan 71 safkan Arap tayından 4 milyon 969 bin lira gelir el..
Emlak Sektörünün Kalbi İzmirde Atacak
Emlak Sektörünün Kalbi İzmir'de Atacak
Bu yıl ilki düzenlenecek olan İzmir Emlak Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı, 27 Eylül’de Fuarizmir’de başlıyor.
Bal Paketleme ve Analiz Tesisleri Balmere Devredildi
Bal Paketleme ve Analiz Tesisleri Balmer'e Devredildi
Ordu’da Arıcılık Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü tarafından Avrupa Birliği’nin desteğiyle kurulan bal analizi ve paketleme tesisinin işletim hakkı “Arım, Balım, Peteğim Projesi” bünyesinde kurulan BALMER AŞ Şirketine...
Balıkesir'de Zeytin ve Zeytinyağı Tanıtımına Ödül Edremit Ticaret Odası (ETO), yurt içi ve yurt dışında katıldıkları yarışmalarda elde ettikleri derecelerle zeytinyağı ve Edremit Körfezi Yeşi..
Arım, Balım, Peteğim Projesi" İşletim Modeli Protokolü Türkiye'de en çok bal üretilen illerinin başında gelen Ordu'da, "Arım, Balım, Peteğim Projesi" işletim modeli protokolü imzalandı.
Ahika'dan Kırşehir'e Hibe Kırşehir İl Özel İdaresi, Ahiler Kalkınma Ajansı'ndan (AHİKA) 2 milyon 791 bin 592 lira hibe alacak.
Bayburt Valisi Pehlivan'dan Meyve Üreticisine Ziyaret Bayburt Valisi Ali Hamza Pehlivan, Tarım ve Orman İl Müdürlüğünün destekleriyle meyve bahçesi kuran çiftçiyi ziyaret etti.
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 764 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Rusya Petrol Üretiminde Suudi Arabistan'ı Geçti MOSKOVA (AA) – Rusya mayıs ayında günde ortalama 10,6 milyon varil petrol üreterek Suudi Arabistan'ı geride bıraktı.
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde değer kazanan 11 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (BIST 100..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Türk Telekom'un Toplam Abone Sayısı 43,5 Milyona Yükseldi Türk Telekom, 2018'in ilk 6 ayında 1,9 milyon net yeni abone kazanımıyla son 10 yılın en iyi ilk yarıyıl performansına imza atarken, ..
Hakkari'de Ekonomi İstişare Toplantısı Hakkari Valisi Cüneyit Orhan Toprak başkanlığında ekonomi istişare toplantısı düzenlendi.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 3.171,33 puan azalışla 92.133,82 puandan kapandı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9