23 Temmuz 2018 Pazartesi Günü Politika Haberleri

23 Temmuz 2018 Pazartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Dışişleri Bakanlığından Nijerya'daki Terör Saldırılarına Kınama Dışişleri Bakanlığı, Nijerya’nın Yobe ve Borno eyaletlerinde çok sayıda kişinin hayatını kaybetmesine yol açan terör saldırılar..
DP'li Uysal: Meral Hanımın Görevi Bırakmayacağına Bütün Kalbimle İnanıyorum DEMOKRAT Parti (DP) Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, "Parti teşkilatlarımızın Sayın Mer..
Hdp'li Ahmet Şık'a 2 Birleşim Meclisten Çıkarılma Cezası HDP İstanbul Milletvekili Ahmet Şık'a Meclisten geçici olarak iki birleşim çıkarılma cezası verildi.
Terörle Mücadele Düzenlemesi TBMM Genel Kurulunda TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili Yılmaz Tunç, "Teklifle, Anayasa ile Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesinde yer alan temel hak ve özgürlüklerin..
Vali, Basın Mensuplarının Bayramını Kutladı
Vali, Basın Mensuplarının Bayramını Kutladı
Kütahya Valisi A.Hamdi Nayir, basın mensuplarının bayramını kutladı.
TBMM Genel Kurulunda Gerginlik TBMM Genel Kurulunda gerginlik yaşandı.
Mahir Ünal: Mesut Özil'in Tepkisi Son Derece Yerinde ve Haklı AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Mesut Özil'in Alman Milli Takımı'nı bırakma kararına ilişkin bir soru üzerine, "Maalesef özellikle A..
Buldan: Leyla Güven Haksız Bir Şekilde Cezaevinde HALKLARIN Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, bir grup milletvekili ile birlikte Hakkari'de esnaf ziyaretinde bulundu.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı ile Görüştü
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı ile Görüştü
KKTC’nin başkenti Lefkoşa’da bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ile bir araya geldi.
24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Terörle Mücadele Düzenlemesi TBMM Genel Kurulunda TBMM Genel Kurulunda, terörle mücadelede yeni düzenlemeler içeren, Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Ka..
Bedelli Askerliğin 21 Güne İndirilmesi Komisyonda Kabul Edildi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda görüşülen bedelli askerlik düzenlemesinde askerlik süresi 28'den 21 güne indirildi.
Bedelli Askerlikle İlgili 25 Yaş, 15 Bin Lira ve 21 Günü İçeren 2. Madde, Komisyonda Kabul Edildi. IHAAW195858-SIY/23-07-2018 - Bedelli askerlikle ilgili 25 yaş, 15 bin lira ve 21 günü içeren..
Terörle Mücadele Düzenlemesi TBMM Genel Kurulunda AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, teklifle, valilere getirilen yetkiyle valilerin yetkilerinin somutlaştırıldığını, yetki alanlarının ..
Bedelli Düzenlemesinin de Olduğu "Torba Teklif" Komisyonda TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Askerlik Kanunu ile Bazı Kanunlarda ve KHK'lerde Değişiklik Yapan Kanun Teklifi'nin bedelli ve döviz..
CHP'nin 21 Günün Kaldırılması Yönündeki Önergesi Reddedildi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) 21 günlük askerlik eğitiminin kaldırılması yönündeki önergesi re..
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığındaki AK Parti Merkez... IHAAW193815-SIY/23-07-2018 - Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başka..
AK Parti Grup Başkanvekili Muş'tan Bedelli Askerlik Açıklaması AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, bedelli askerlikle ilgili yaptığı açıklamada, ’’Hem kamuda hem de özel sektörde çalışanla..
CHP Milletvekili Tüzün'den "İmza" Açıklaması CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, 618 delegenin CHP'de olağanüstü kurultay için noter tasdikli imza verdiğini açıkladı.
Bedelli Askerlik Süresini 21 Güne Düşüren Tasarı, Komisyonda Kabul Edildi. IHAAW192154-SIY/23-07-2018 - Bedelli askerlik süresini 21 güne düşüren tasarı, komisyonda kabul edildi.
Yurt Dışında Yaşayanların 2 Bin Euro Karşılığında Bedelli Askerlik Yapması Önerisi Komisyondan... IHAAW192240-SIY/23-07-2018 - Yurt dışında yaşayanların 2 bin euro karşılığında bedelli askerl..
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Verilen Önergeyle, Bedelli Askerlikten Yararlanmak İçin 28 Gün... TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda verilen önergeyle, bedelli askerlikten yararlanmak için 28 gü..
Vali Yerlikayadan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı
Vali Yerlikaya'dan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı
Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Fransa İçişleri Bakanı "Benalla" Skandalında Milletvekilleri Önünde Hesap Verdi Fransa İçişleri Bakanı Gerard Collomb, Benalla skandalı ile ilgili Ulusal Meclis Yasalar Komisyonunun oluşturdu..
Bedelli Düzenlemesinin de Olduğu "Torba Teklif" Komisyonda TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, bedelli askerlik, sağlık çalışanlarına yıpranma payı, tabip ve diş hekimi emeklilerine ek ödeme gib..
Meral Akşener'in Görevi Bırakmayacağına Bütün Kalbimle İnanıyorum" DP Genel Başkanı ve İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, "Ben sayın Meral Akşener'in görevi bırakmayacağına..
24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirleri Odaları Birliği (TÜRMOB) Genel Başkanı Masis Yontan, demokrasinin gelişmesi, Türk..
AK Parti Sözcüsü Ünal'dan Myk Sonrası Bedelli Askerlik Açıklaması AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, bedelli askerliğe ilişkin yapılan revizyonda bir değişikliğe gidilmeyeceğini belirterek, “21 gün..
Kaymakam Sırmalı Basın Bayramını Kutladı
Kaymakam Sırmalı Basın Bayramını Kutladı
Balıkesir’in Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı Gazeteciler ve Basın Bayramını yayınladığı mesaj ile kutladı.
Terörle Mücadelede Yeni Düzenlemeler İçeren, Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik... IHAAW173832-SIY/23-07-2018 - Terörle mücadelede yeni düzenlemeler içeren, Bazı Kanun ve ..
Adıyamanda CHPli 4 Kişi Kurultay Talebinde Bulundu
Adıyaman'da CHP'li 4 Kişi Kurultay Talebinde Bulundu
24 Haziran’da CHP’den Milletvekili adayı olan Mahmut Nedim Evli, Adıyaman’da ki kurultay delegelerinden 4’ünün dilekçe verdiğini açıkladı.
Mahir Ünal: Mesut Özil'in Tepkisi Son Derece Yerinde ve Haklı AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Mesut Özil'in Alman Milli Takımı'nı bırakma kararına ilişkin bir soru üzerine, "Maalesef özellikle A..
Başkan Çaylı Basın Bayramını Kutladı
Başkan Çaylı Basın Bayramını Kutladı
Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, yayınladığı mesajda, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutladı.
Mahir Ünal: Mahir Ünal Mesut Özil'in Tepkisi Son Derece Yerinde ve Haklı AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Mesut Özil'in Alman Milli Takımı'nı bırakma kararına ilişkin bir soru üzerine, "Maalesef ..
Mahir Ünal: Mesut Özil'in Tepkisi Son Derece Yerinde ve Haklı AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Mesut Özil'in Alman Milli Takımı'nı bırakma kararına ilişkin bir soru üzerine, "Maalesef özellikle A..
CHP Myk Toplantısı CHP'nin Merkez Yönetim Kurulu (MYK) toplantısında, tutuklu bulunan İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun tahliyesi için atılacak adımların değerlendirildiği belirtildi.
Bedelli Askerlik Düzenlemesinin de Bulunduğu "Torba Teklif" Komisyonda CHP İstanbul Milletvekili Emine Gülizar Emecan, bedelli askerlik düzenlemesiyle ilgili, "Madem bir fayda sağlayacağız ve..
AK Parti Sözcüsü Ünal: "Ab Evrensel Değerlerle Çatışır Duruma Gelmiştir." IHAAW172232-SIY/23-07-2018 - AK Parti Sözcüsü Ünal: "AB evrensel değerlerle çatışır duruma gelmiştir.
» 1 2 3 4