23 Temmuz 2018 Pazartesi Günü Ekonomi Haberleri
CANLI YAYIN: Ekrem İmamoğlu Yönetimindeki İlk İBB Meclis Toplantısı Canlı Yayınlanıyor.

23 Temmuz 2018 Pazartesi Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
New York Borsası "Karışık" Kapandı NEW New York borsası, haftanın ilk işlem gününü "karışık" seyirle tamamladı.
1081 Yataklı Eskişehir Şehir Hastanesi Açılışa Hazır (Yeniden) ESKİŞEHİR'de, Akfen İnşaat tarafından yapımı tamamlanan Şehir Hastanesi'nin açılışı için gün sayılıyor.
1081 Yataklı Eskişehir Şehir Hastanesi Açılışa Hazır ESKİŞEHİR'de, Akfen İnşaat tarafından yapımı tamamlanan Şehir Hastanesi'nin açılışı için gün sayılıyor.
On Numara Çekildi (2) On Numara oyununun bu haftaki çekilişinde 10 bilen 6 kişi 53 bin 106 lira 35'er kuruş ikramiye kazandı.
Antik Kentteki Avm İçin "İmar Affı"Na Başvurulması Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, ilçede 2 bin 700 yıllık Myrleia Antik Kenti'nin üzerine inşa edilen alışveriş merkezine (AVM) yön..
Hindistan, İran'dan Petrol İthalatını Azalttı YENİ Hindistan'ın son bir yıl içinde İran'dan petrol ithalatını dörtte bir oranında azalttığı belirtildi.
19,4 Mw'lık Akça Enerji Baklacı Jes İşletmeye Alındı 19.4 MW kapasite ile Akça Enerji'ye ait Baklacı Jeotermal Elektrik Santrali 20 Temmuz 2018 tarihinde işletmeye geçti.
Şırnak'ta, Kaçak Elektriği Önleyen 335 Pano Paramparça Edildi Kaçak elektrik kullanımın oranının yüzde 80'lere ulaştığı Şırnak'ta, kaçağı önleyen 335 pano paramparça edildi.
Ses Dalgalarıyla Güçlendirilmiş Diş Fırçası Chiiz ile Tanışın! CHIIZ firmasının kurucusu ve CEO’su Michael Zhang tarafından tasarlanan otomatik diş fırçası, ses dalgalarıyla desteklenerek dah..
Halliburton'ın İkinci Çeyrek Geliri Arttı NEW Dünyanın ikinci en büyük petrol sahası hizmet şirketi Halliburton, bu yılın ilk çeyreğinde gelirinin arttığını duyurdu.
Avrupa Borsaları İspanya Hariç Düşüşle Kapandı
Avrupa Borsaları İspanya Hariç Düşüşle Kapandı
Avrupa borsaları günü İspanya hariç düşüşle tamamladı.
Gümüşhanede İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplandı
Gümüşhane'de İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplandı
Gümüşhane’de yılın 3. İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı, Vali Okay Memiş başkanlığında gerçekleştirildi.
Avrupa Borsaları İspanya Hariç Düşüşle Kapandı Avrupa borsaları günü İspanya hariç düşüşle tamamladı.
Gümüşhanede Karabuğday Hasadı Başladı
Gümüşhane'de Karabuğday Hasadı Başladı
Son dönemde glütensiz besin kaynaklarına artan rağbet ve çölyak hastalarının aradığı ürün olmasının yanında ballı bir bitki olması nedeniyle aracılığa da katkı sağlayan ‘Karabuğday’ bitkisinin Gümüşhane’de ekildiği 612...
Denizli Ticaret Borsası Denizli Ticaret Borsasında (DTB) kuru incirin kilogramı 12,50 liradan satıldı.
Çekirdeksiz Üzüm Üreticisinin Yüzünü Güldürüyor Türkiye'de yılın ilk çekirdeksiz üzüm hasadının yapıldığı Denizli'nin Buldan ilçesinde, ürünün fiyatı ve kalitesi üreticinin yüzünü güldürüyor.
Piyasalar – MB'den Faiz Artışı Beklentisiyle Dövizler Düştü (2) – Merkez Bankası Para Politikası Kurulu toplantısı öncesi dövizler, 1.25 puan faiz artırımı beklentisiyle haftaya düşüşle başla..
Borsada Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde değer kaybeden 18 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle: (BIST 1..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 784 milyar lira olarak hesaplandı.
Gazprom Türk Akımı'nın Sahil Çalışmalarına Başladı Gazprom'un bünyesindeki South Stream Transport B.V Türk Akımı boru hattı çerçevesinde, Türkiye'nin sahil kısmında Kıyıköy yakınındaki çalışm..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı
Borsa, günü yüzde 1,30’luk yükselişle tamamladı.
Maskiden Osmancık Mahallesindeki Su Sıkıntısı ile İlgili Açıklama
Maski'den Osmancık Mahallesi'ndeki Su Sıkıntısı ile İlgili Açıklama
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Turgutlu’nun Osmancık Mahallesi’nde yaşanan su kesintisi ile ilgili bir açıklama yaptı.
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 1.222,81 puan artışla 95.305,15 puandan kapandı.
Bitliste 'Kadın Çiftçiler Tarımsal Yayım' Projesi
Bitlis'te "Kadın Çiftçiler Tarımsal Yayım" Projesi
Tarım ve Orman Bakanlığı Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığınca yürütülen "Kadın Çiftçiler Tarımsal Yayım" projesinde verilen eğitimlerde dereceye giren kadınlara ödül verildi.
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 1,30 değer kazancıyla 95.305,15 puandan tamamladı.
Sivasta 108 Bin Kişi Sigortalı
Sivas'ta 108 Bin Kişi Sigortalı
Sivas’ta Sosyal Güvenlik Kurumu’na (SGK) kayıtlı 108 bin 094 çalışan olduğu bildirildi.
» 1 2 3 4 5 6 7 8