22 Temmuz 2018 Pazar Günü Kültür-Sanat Haberleri

22 Temmuz 2018 Pazar Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bodrum'da Candan Erçetin Konseri Şarkıcı Candan Erçetin, Muğla'nın Bodrum ilçesindekonser verdi.
25. Aşık Veysel Kültür ve Sanat Festivali Ünlü halk ozanı Aşık Veysel Şatıroğlu, memleketi Sivas'ın Şarkışla ilçesine bağlı Sivrialan köyünde adına düzenlenen festivalde anıldı.
Karadenizliler Kazdağları'nda Bir Araya Geldi Edremit Körfezi'nde yaşayan Karadenizliler, Kaz Dağları'nın eteklerinde bu yıl 14'üncüsü düzenlenen "Kazdağı Karadenizliler Yayla Şenliği"nde bir..
Aziziye Köyü 18. Kültür Sanat ve Yayla Şenliği Burdur'da 18. Geleneksel Kültür Sanat ve Yayla Şenliği yapıldı.
Güney Kore'nin Düğün Geleneğini Ankara'ya Taşıdılar Ankara'daki Kore Kültür Merkezi Açık Hava Sahnesi'nde düzenlenen düğün gösterisi ile başkentte Güney Kore rüzgarı esti.
600 Yıllık Gelin Alma ve Düğün Alayı Geleneği Sergilendi Antalya'nın Akseki ilçesinde düzenlenen 24. Geleneksel Kervan Günü Festivali'nde develerle kervan oluşturuldu, 600 yıllık gelin alma v..
Aydın'da 4. Boğa Güreşi Festivali Aydın'ın Germencik ilçesinde 110 boğanın mücadele ettiği 4. Boğa Güreşleri Festivali gerçekleştirildi.
Aynı Anda 68 Ocakta Muhlama Yaparak Rekor Kırdılar DÜNYANIN en uzun horon halkasını oluşturarak Guinness Rekorlar Kitabı'na giren Orhangazi Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği, bu yıl dü..
Sahil Kenti Akçakoca'da Hafta Sonu Yoğunluğu "Batı Karadeniz'in İncisi" olarak bilinen Düzce'nin Akçakoca ilçesi, hafta sonu tatilinde yerli ve yabancı turistlerden ilgi görüyor.
Aynı Anda 68 Ocakta Muhlama Yaparak Rekor Kırdılar
Aynı Anda 68 Ocakta Muhlama Yaparak Rekor Kırdılar
DÜNYANIN en uzun horon halkasını oluşturarak Guinness Rekorlar Kitabı'na giren Orhangazi Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği, bu yıl düzenlediği 17'nci Kadırga Şenlikleri'nde aynı anda 68 ev kadının yaptığı muhlama...
Kuyuya Düşen Köpeği Mahalle Sakinleri Kurtardı Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde, kafasını sıkıştırdığı tenekeden kurtarmaya çalışırken kuyuya düşen köpeği, mahalle sakinleri kurtardı.
Çocukluk Hayalini 40 Yıl Sonra Gerçekleştirdi Gaziantep'te yaşayan 60 yaşındaki Ali Şenel, maddi imkansızlıklar nedeniyle yarım bıraktığı İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden, 40 yıl son..
Yatlara "Mavi" Davet Türkiye Eğitim ve Çevre Vakfı (TÜRÇEV) sadece 10 yatın mavi bayraklı olduğu Türkiye'de bu sayının artırılması için yat sahiplerine mavi bayrak başvurusunda bulunmasını be..
Gap'ın Başkenti"Ne Tarihle İç İçe Tarım Müzesi Güneydoğu Anadolu Projesi'nin (GAP) merkezi konumundaki Şanlıurfa'da, tarımın tarihsel gelişiminin gelecek nesillere aktarılması ve çiftçilerin ..
Gladyatörler Şehri" Ziyaretçilerini Büyülüyor Muğla'nın Yatağan ilçesindeki, UNESCO'nun Dünya Miras Geçici Listesi'ne aldığı Osmanlı yapılarıyla da kaynaşmış, Stratonikeia Antik Kenti her yıl..
Şerefiyeliler Festivalde Buluştu Sivas'ın Zara ilçesinde Şerefiye Geleneksel 23. Kültür ve Sanat Festivali düzenlendi.
Klasik Müzik Günleri'nden Unutulmaz Gala Gecesi BEYLİKDÜZÜ Belediyesi tarafından bu yıl 4'üncüsü düzenlenen Klasik Müzik Günleri unutulmaz bir gala konseriyle veda etti.
Klasik Müzik Günlerinden Unutulmaz Gala Gecesi
Klasik Müzik Günleri'nden Unutulmaz Gala Gecesi
BEYLİKDÜZÜ Belediyesi tarafından bu yıl 4'üncüsü düzenlenen Klasik Müzik Günleri unutulmaz bir gala konseriyle veda etti.
31. Uluslararası Kültür Sanat Festivali Bursa'nın İnegöl ilçesinde düzenlenen 31. Uluslararası Kültür Sanat Festivali kapsamında Grup Pera konser verdiHikmet Şahin Kültür Parkı Nikah Salonu ö..
Ünye 19. Uluslararası Kültür Sanat ve Turizm Festivali Ünye 19. Uluslararası Kültür Sanat ve Turizm Festivali kapsamında şarkıcı Ferhat Göçer sahne aldı.