21 Temmuz 2018 Cumartesi Günü Politika Haberleri

21 Temmuz 2018 Cumartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Destici'den Bedelli Askerlik Açıklaması BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, bedelli askerlikle ilgili olarak, "Gelir düzeyine göre, eğer asgari ücretle çalışıyorsa o 5 bin lira ödesin aylık ge..
Kılıçdaroğluna Siyasetin Ceosu Pankartıyla Karşılama (3)
Kılıçdaroğlu'na 'Siyasetin Ceo'su' Pankartıyla Karşılama (3)
CHP LİDERİ ABDAL MUSA ANMA TÖRENİNDE HALKA SESLENDİCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Alevilerin inanç merkezi olan Antalya'nın Elmalı ilçesindeki Tekke Mahallesi'nde 13'üncü Uluslararası 34'üncü Ulusal Abdal Musa...
İnsandan, Sevgiden ve Hoşgörüden Yana Olacağız" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Asla kin tutmayacağız, kinden yana olmayacağız. İnsandan, sevgiden ve hoşgörüden yana olacağız." dedi.
Kılıçdaroğlu, Antalyada Abdal Musa Anma Etkinliklerine Katıldı
Kılıçdaroğlu, Antalya'da Abdal Musa Anma Etkinliklerine Katıldı
Antalya’nın Elmalı ilçesindeki 13. Uluslararası 34. Ulusal Abdal Musa Sultanı Anma etkinliklerine katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bu kültür yokedilmek istendi ama yok edilemedi.
Bakan Albayrak'tan G-20 Temasları Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Buenos Aires’te düzenlenen G-20 Hazine ve Maliye Bakanları toplantısı kapsamında Endonezya Maliye Bakanı İndrawati ve..
Kılıçdaroğlu'na 'Siyasetin Ceo'su' Pankartıyla Karşılama CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 13'üncü Uluslararası 34'üncü Ulusal Abdal Musa Sultanı Anma etkinliğine katılmak üzere Antalya'y..
CHP'li Öztunç: Bedelli Paraları Şehit Ailelerine Dağıtılsın CHP Parti Meclisi Üyesi ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, bedelli askerlikten toplanacak paraların büyük bir kısmının şehit..
Bakan Kurum: Sur'da İnşaat Çalışmalarını Hızla Tamamlayacağız ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Diyarbakır'ın Sur ilçesindeki terör olaylarından zarar görmüş, inşaat ve restorasyon çalı..
Cumhurbaşkanına Hakaret, Cumhura Hakarettir" AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "Cumhurbaşkanına hakaret, cumhura hakarettir.
Gürcistanın Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümetinin Başkanı Belli Oldu
Gürcistan'ın Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümetinin Başkanı Belli Oldu
Gürcistan’ın Acara Özerk Cumhuriyeti’nin yeni hükümet başkanı Tornike Rijvadze oldu.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Antalyada
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Antalya'da
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Antalya’da, 24 Haziran’da seçimlerinin ardından adliye önünde yaptıkları eylem nedeniyle gözaltına alınan ve daha sonra da tutuklanan 5 genci cezaevinde ziyaret etti.
Desticiden Bedelli Askerlik Açıklaması
Destici'den Bedelli Askerlik Açıklaması
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, bedelli askerlikle ilgili olarak, "Gelir düzeyine göre, eğer asgari ücretle çalışıyorsa o 5 bin lira ödesin aylık geliri 100 bin lira ise o da 100 bin lira ödesin.
Kılıçdaroğluna Siyasetin Ceosu Pankartıyla Karşılama (2)
Kılıçdaroğlu'na 'Siyasetin Ceo'su' Pankartıyla Karşılama (2)
TUTUKLU CHP'Lİ GENÇLERİ ZİYARET ETTİCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Antalya'da 24 Haziran'da yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 27'nci Dönem Milletvekili seçimlerinin ardından oy çuvallarının getirildiği Antalya Adliyesi...
Umarım Kısa Sürede Özgürlüklerine Kavuşurlar" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Antalya'da seçim gecesi adliye önünde yaşanan gerginliğin ardından tutuklanan CHP'li 5 gençle ilgili, "Onla..
Bakan Yardımcılıklarına Atama Kararları Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Rektörü Prof. Dr. Muhammet Güven'in Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılığı görevine atanması dolayısıyla ERÜ tarafından kutlama..
Irak Kuzeyinde Avaşin-Basyan ve Zap Bölgeleri ile Hakkari Kırsalında, Hava Harekatları Sonucu, 8... Irak kuzeyinde Avaşin-Basyan ve Zap bölgeleri ile Hakkari kırsalında, hava harekatları sonu..
Bakan Kurum: Surda İnşaat Çalışmalarını Hızla Tamamlayacağız
Bakan Kurum: Sur'da İnşaat Çalışmalarını Hızla Tamamlayacağız
ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Diyarbakır'ın Sur ilçesindeki terör olaylarından zarar görmüş, inşaat ve restorasyon çalışmaları süren konut ve tescilli yapılarda incelemelerde bulundu.
İyi Parti Çalıştayı Sandıklıda Başladı
İyi Parti Çalıştayı Sandıklı'da Başladı
İYİ Parti çalıştayı, Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesinde Genel Başkan Meral Akşener’ın da katılımı ile başladı.
İran Dini Lideri Ayetullah Hamaney: "Ülkemizde Dini Bir Hükümet Hakim Olduğu Sürece ABD ile... İranlı ve yabancı diplomatlarla bir araya gelen İran Dini Lideri Ayetullah Hamaney, “Ülkemizde d..
Arap Parlametnosu, İsrailin Gazze Saldırısı ve Kudüs Konusunu Görüşmek İçin Toplandı
Arap Parlametnosu, İsrail'in Gazze Saldırısı ve Kudüs Konusunu Görüşmek İçin Toplandı
Arap Parlamento Birliği, Mısır Parlamento Başkanı, Ali Abdul-Al’ın, başkanlığında Filistin yönetiminin de katılımıyla, İsrail’in Gazze saldırısı ve Kudüs meselesini görüşmek üzere Mısır’ın Başkenti Kahire’de 28....
CHPli Öztunç: Bedelli Paraları Şehit Ailelerine Dağıtılsın
CHP'li Öztunç: Bedelli Paraları Şehit Ailelerine Dağıtılsın
CHP Parti Meclisi Üyesi ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, bedelli askerlikten toplanacak paraların büyük bir kısmının şehit ailelerine dağıtılmasını talep etti.
İzmir'deki Gıda Zehirlenmesi Şüphesi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, önceki gün Aliağa ilçesinde bulunan bir sanayi tesisinde çok sayıda işçinin gıda zehirlenmesi şüphesiyle hasta..
Bakan Kurum: 'Çukur Teröründe Canlarını Veren Şehitlerimizin Olduğu Alanları Gezdik'
Bakan Kurum: "Çukur Teröründe Canlarını Veren Şehitlerimizin Olduğu Alanları Gezdik"
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, yeni kabinenin ilk Bakanı olarak Diyarbakır’ı ziyaret etti.
Kahraman 15 Temmuzu Anlattı, Salondakiler Gözyaşlarını Tutamadı
Kahraman 15 Temmuz'u Anlattı, Salondakiler Gözyaşlarını Tutamadı
TBMM eski Başkanı İsmail Kahraman, Samsun'da katıldığı bir programda darbe teşebbüsünün olduğu 15 Temmuz gecesinde yaşadıklarını anlatırken salonda bulunan bazı vatandaşlar gözyaşlarına hakim olamadı.
AK Partili Vekillerden MHP İl Teşkilatına Ziyaret
AK Parti'li Vekillerden MHP İl Teşkilatına Ziyaret
AYDIN (İHA) – AK Parti Aydın milletvekilleri Mustafa Savaş, Bekir Kuvvet Erim, Metin Yavuz ve Rıza Posacı, AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen ile birlikte MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan’ı ziyaret etti.
Şehrim 2023 Otobüsü" Eskişehir'e Gelecek AK Parti Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı tarafından başlatılan proje kapsamında Türkiye'nin illerini gezen "Şehrim 2023 Otobüsü", 23 Temmuz'da Eskiş..
Seçmen Rahat Ulaşsın Diye Ofis Açtı
Seçmen Rahat Ulaşsın Diye Ofis Açtı
MHP Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, seçmenlerin sorunlarını kendisine daha rahat ulaştırabilmesi için seçim bölgesi Sivas’ta irtibat bürosu açtı.
Buldan: Geçici Ohal Kalktı, Kalıcı Ohal Hayata Geçti VAN'da konuşan HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, "Dün Meclis'ten geçen OHAL kanunu darbe uygulamalarını kalıcı hale getirmenin yasalarıd..
Buldan: Geçici Ohal Kalktı, Kalıcı Ohal Hayata Geçti
Buldan: Geçici Ohal Kalktı, Kalıcı Ohal Hayata Geçti
VAN'da konuşan HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, "Dün Meclis'ten geçen OHAL kanunu darbe uygulamalarını kalıcı hale getirmenin yasalarıdır.
CHP'de Olağanüstü Kurultay Tartışmaları CHP Nevşehir Milletvekili Faruk Sarıaslan, olağanüstü kurultaya gitmeyi doğru bulmadığını söyledi.
İsmail Kahraman: 'Dairelere Erdoğanın Resmi Asılmalı'
İsmail Kahraman: "Dairelere Erdoğan'ın Resmi Asılmalı"
Eski Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı İsmail Kahraman, "Recep Tayyip Erdoğan artık Türkiye’nin devlet başkanı. Onun resmi kurumlara asılmalı" dedi.
CHP'li Erkek: "Şu Ana Kadar Herhangi Bir Belge, 604 İmza Genel Merkeze Sunulmadı" CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, "Ş ana kadar herhangi bir belge, 604 imza Genel Merkeze sunulmadı..
Genel Başkanımız Olağanüstü Kurultayı Toplantıya Çağıracaktı" CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, olağanüstü kurultay tartışmalarına ilişkin, "Toplandığı belirtilen imzalar sunulsaydı..
İyi Parti Çalıştayı, Afyonkarahisar'da Başladı İYİ Parti Teşkilat Çalıştayı, Meral Akşener başkanlığında Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde başladı.
AK Partili Özkandan Emniyet Müdürü Şahneye Ziyaret
AK Parti'li Özkan'dan Emniyet Müdürü Şahne'ye Ziyaret
AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan, 24 Haziran’da yapılan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinde güvenliği sağlayan Mersin İl Emniyet Müdürlüğü teşkilatına teşekkür etmek için İl Emniyet Müdürü Mehmet...
CHP'li Erkek Saat 11.00 İtibariyle Herhangi Bir Belge veya 604 İmza Genel Merkezimize Sunulmadı (1) CHP Genel Merkezi'nde açıklama yapan Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, Bugün saat 11...
CHP'li Erkek Saat 11.00 İtibariyle Herhangi Bir Belge veya 604 İmza Genel Merkezimize Sunulmadı (2) CHP Genel Merkezi'nde açıklama yapan Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, Bugün saat 11...
Bedelli Askerlere Eğitimlerini Kahramanmaraş'ta Verelim" CHP Parti Meclisi Üyesi ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, bedelli askerlik tasarısına ilişkin, "Madem 28 günlük temel askerlik..
CHPli Ali Öztunç: 'Bedelli Askerler Kahramanmaraşta Eğitilsin'
CHP'li Ali Öztunç: "Bedelli Askerler Kahramanmaraş'ta Eğitilsin"
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, bedelli askerlik eğitiminin Kahramanmaraş’ta verilmesini istedi.
Hdp Eş Genel Başkanı Pervin Buldan Açıklaması HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, PKK'lı teröristlerin cenazelerine katılan HDP milletvekillerine yönelik soruşturmaya ilişkin, "Nerede olursak..
İyi Parti Çalıştayı, Afyonkarahisarda Başladı
İyi Parti Çalıştayı, Afyonkarahisar'da Başladı
İYİ Parti Teşkilat Çalıştayı, Meral Akşener başkanlığında Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde başladı.
» 1 2