21 Temmuz 2018 Cumartesi Günü Ekonomi Haberleri

21 Temmuz 2018 Cumartesi Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Fiat Chrysler Yeni Üst Yönetici Atadı İtalyan otomotiv devi Fiat Chrysler, üst yöneticisi Sergio Marchionne'nin bozulan sağlığı nedeniyle şirket bünyesinde Jeep markasını yöneten Mike Manley'..
THY Yönetim Kurulu Başkanı Aycı, Cnn International'a Konuk Oldu TÜRK Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, CNN International'ın ekonomi programı Quest'e konuk oldu.
Malta Bayraklı Lüks Yata 220 Bin Litre Yakıt İkmali Muğla'nın Bodrum ilçesine demirleyen "Dream" isimli motoryata 220 bin litre yakıt ikmali gerçekleştirildi.
IMF Başkanı Lagardedan G20 Bakanlarına Uyarı
IMF Başkanı Lagarde'dan G20 Bakanlarına Uyarı
Uluslararası Para Fonu Başkanı Christine Lagarde, G20 bakanlarını yükselen ticaret gerilimlerinin küresel ekonomiye olumsuz etkisi konusunda uyardı.
Türk Şirket Makedonyada Baraj İnşa Edecek
Türk Şirket Makedonya'da Baraj İnşa Edecek
Adalı Holding, Makedonya'nın güneydoğusundaki Gevgeli'de baraj inşa edecek.
Hemen İyi Hissetmeni Sağlayacak 15 Yöntem Abone Olmak İçin: https: //goo.gl/sZvYO7Altyazı Eklemek için: https: //goo.gl/TFMtzj.
Güncelleme - Fetö'cü İş Adamlarını Para Karşılığı Tahliye Ettirmeye Çalıştıkları İddiası Bursa ve çevre illerde, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik opera..
Albayraktan Arjantinde Yoğun Temas
Albayrak'tan Arjantin'de Yoğun Temas
G20 Maliye Bakanları ve Merkez Bankası Başkanları Toplantısı kapsamında Arjantin'in başkenti Buenos Aires'te bulunan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın yoğun temasları sürüyor.
Kuyumculardan Sahte Altın Uyarısı
Kuyumculardan Sahte Altın Uyarısı
Samsun Kuyumcular Odası Başkanı Salih Özman, yeni evlenen çiftlerin bozdurmak için getirdikleri altınlardan her 10 tanesinden birinin sahte çıktığını söyleyerek, vatandaşları emanet altın ve internet üzerinde alınan...
Karadenizin En Uzun Teleferiği Basına Tanıtıldı
Karadeniz'in En Uzun Teleferiği Basına Tanıtıldı
Trabzon’un Beşikdüzü ilçesindeki Karadeniz’in en uzun teleferik projesi tamamlanmasının ardından basına tanıtıldı.
Örnek' Köyde Günde 800 Litre Süt Üretiyorlar
Örnek" Köyde Günde 800 Litre Süt Üretiyorlar
Bursa’nın Orhangazi ilçesinde süt ve sığırcılığın yaygın olduğu Örnekköy’de mahalle sakinlerinin ortaklığında kurulan Tarımsal Kalkınma Kooperatifi her gün ortalama 800 litre süt üretiyor.
Brookings Enstitüsünde Tüsiad İş Birliğiyle Konferans
Brookings Enstitüsü'nde Tüsiad İş Birliğiyle Konferans
Brookings Enstitüsü'nde TÜSİAD iş birliği ile konferans düzenlendi.
Uzungöl'e Tabiat ve Macera Parkı Yapıldı Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Türkiye'nin önemli turizm destinasyonları arasında yer alan Uzungöl'de tabiat ve macera parkı oluşturdu.
Albayrak'tan Buenos Aires'te Yoğun Mesai BUENOS Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Buenos Aires'te Almanya, Fransa, Çin, Brezilya ve Endonezya maliye bakanları ile görüşecek.
Beyaz Altın Pamuk Yeniden Değer Görmeye Başladı
Beyaz Altın Pamuk Yeniden Değer Görmeye Başladı
Milas'taki çiftçileri ziraat mühendisleriyle birlikte tarlalarında ziyaret eden Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, çiftçinin beyaz altını olarak nitelendirilen yerli ve milli ürün pamuğun üretim alanında ve üretici...
Alman Turistlerin Türkiyeye İlgisi Arttı
Alman Turistlerin Türkiye'ye İlgisi Arttı
Alman Seyahat Acenteleri Birliği Başkanı Fiebig, "Her ne kadar 2015'teki 5,6 milyon rekor ziyaretçi sayısına ulaşamasak da bu rakama yaklaşmakta olduğumuzu görüyoruz" dedi.
Suriyede Karşılıklı Tahliyeler Tamamlandı
Suriye'de Karşılıklı Tahliyeler Tamamlandı
İdlib'de rejim karşıtı silahlı gruplar ve askeri muhaliflerin kuşatmasındaki Fua ve Keferya beldelerindeki tahliyeler sona erdi.
Alman Turistin Türkiye'ye İlgisi Arttı Alman Seyahat Acenteleri Birliği Başkanı Norbert Fiebig, Türkiye'ye tatile giden Alman turist sayısının 2015'teki 5,6 milyon rekor ziyaretçi sayısına ya..
Asus Rog Zephyrus Gx501gı İncelemesi Zephyrus ASUS'un en dikkat çekici tasarımı oldu.
Brookings Enstitüsü'nde Tüsiad İş Birliğiyle Konferans Gerçekleştirildi Brookings Enstitüsü'nde Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) iş birliği ile yapılan konferansta transatla..
Dünyanın En Eski Buğdaylarından Sorgülde 20 Tonluk Rekolte
Dünyanın En Eski Buğdaylarından 'Sorgül'de 20 Tonluk Rekolte
DÜNYANIN en önemli mutfak kültürü yarışması Basque Culinary World Prize'da (Bask Dünya Aşçılık Ödülleri) iki yıl üst üste dünyanın en iyi 10 şefi arasında seçilen Mardinli şef ve sosyal girişimci Ebru Baybara Demir,...
Havza Küçük Sanayi Sitesinde 'Hasat' Yoğunluğu
Havza Küçük Sanayi Sitesinde "Hasat" Yoğunluğu
Havza Küçük Sanayi Sitesi'nde, başlayan hasat dönemi dolayısıyla biçerbağlar, biçerdöver, tırpan, patoz ve benzeri zirai makine ve ekipmanların tamirat işlerinde artış yaşanıyor.
» 1 2 3 4