2 Temmuz 2018 Pazartesi Günü Politika Haberleri

2 Temmuz 2018 Pazartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kılıçdaroğlu, İnce ile Seçimlerin Ardından İlk Kez Bir Araya Geldi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, bu akşam bir araya geldi.
Bakan Kaya: Bağımlı İnsan İdeallerini Kaybediyor AİLE ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesinde yer alan Sosyal Uyum Birimlerinde, Yeşilay Danışmanlık Merkezi'nin (YEDAM) model uygulamasının..
Almanya Başbakanı Angela Merkel ile Görüşen Almanya İçişleri Bakanı Horst Seehofer'ın İstifasını... IHAAW233433-SIY/02-07-2018 - Almanya Başbakanı Angela Merkel ile görüşen Almanya İçişleri B..
Kılıçdaroğlu ile İnce Bir Araya Geldi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin 24 Haziran seçimindeki Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ile yemekte bir araya geldi.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Muharrem İnce'nin Görüşmesi Sona Erdi. IHAAW230128-SIY/02-07-2018 - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Muharrem İnce’nin görüşmesi sona erdi.
AK Partiden Büyük Birlik Partisine Teşekkür Ziyareti
AK Parti'den Büyük Birlik Partisi'ne Teşekkür Ziyareti
AK Parti Karabük teşkilatı 24 Haziran seçimlerinde cumhur ittifakına destek veren Büyük Birlik Partisi Karabük teşkilatlarına teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.
ABD Maslahatgüzarı Kosnett: "Ypg Durumu Anladı ve İşbirliği Yapacaklarını Açıkladılar" ABD Maslahatgüzarı Philip Kosnett, "İki ülke askeri ve diplomatik olarak çok yakın çalışıyor.
Bayrakdar'ın Çakıcı'yı Ziyaretimizle İlişkilendirilmesi İzaha Muhtaçtır" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Erdoğan Bayrakdar'ın bugün görevinden alınara..
Bakan Kaya: Bağımlı İnsan İdeallerini Kaybediyor AİLE ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesinde yer alan Sosyal Uyum Birimlerinde, Yeşilay Danışmanlık Merkezi'nin (YEDAM) model uygulamasının..
Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov İranlı Mevkiadaşı ile Telefonda Görüştü
Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov İranlı Mevkiadaşı ile Telefonda Görüştü
Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, İranlı mevkidaşı Muhammed Cevad Zarif ile Hazar zirvesi ve Suriye meselesi üzerine bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
MHP Lideri Bahçeli, "Vefa Adam Olmaktır, Ahlaklı Olmaktır, Mertliktir, İman ve Vicdan Alametidir" Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcı..
ABD Maslahatgüzarı Philip Kosnett, "Ypg'nin Münbiç'te Durumu Anladığını Düşünüyorum. IHAAW210040-SIY/02-07-2018 - ABD Maslahatgüzarı Philip Kosnett, “YPG’nin Münbiç’te durumu anladığını düşün..
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Erdoğan Bayrakdar'ın Bugün... IHAAW204359-SIY/02-07-2018 - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Kırıkkale Cumhuriyet Baş..
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Sayın Başsavcının Görevden Alınmasının Arkasında Yatan Asıl... IHAAW204433-SIY/02-07-2018 - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Sayın başsavcının görevden al..
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ Açıklaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, cumhurbaşkanı seçiminin ilk turda bitmesiyle Türkiye'nin daha rahat günlere uyandığını belirt..
Şanlıurfa'da Hdp Milletvekilleri Mazbata Aldı ŞANLIURFA'da mazbatalarını alan HDP'li milletvekilleri Nimetullah Erdoğmuş, Ayşe Sürücü, Nusrettin Maçin ve Ömer Öcalan seçmenleriyle bir araya g..
Dünya Güçlü Türkiye'den Rahatsız" Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "Dünya güçlü Türkiye'den rahatsız, dünya güçlü Recep Tayyip Erdoğan'dan rahatsız, dünya mazlumun ve ..
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Muharrem İnce'nin Görüşmesi Başladı. IHAAW201319-SIY/02-07-2018 - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Muharrem İnce’nin görüşmesi başladı.
Hdp Mardin Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı HALKLARIN Demokratik Partisi'den (HDP) Mardin milletvekilleri seçilen Mithat Sancar, Pero Dündar, Tuma Çelik ve Ebru Günay, il seçim kuruluna gel..
Milletin Feraseti, Sağduyusu Sandıklara da Yansıdı" Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, 24 Haziran seçimlerinin sonuçlarına ilişkin, "15 Temmuz'dan sonra oluşan milletin feraseti, sağduyusu san..
AK Parti İzmir Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı AK Parti İzmir milletvekilleri mazbatalarını aldı.
CHP Sivas Milletvekili Karasu Mazbatasını Aldı
CHP Sivas Milletvekili Karasu Mazbatasını Aldı
Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) Sivas Milletvekili seçilen Ulaş Karasu mazbatasını aldı.
Muş'ta Oyların Yeniden Sayımı Tamamlandı AK Parti Muş İl Başkanlığı tarafından yapılan itiraz üzerine kette geçtiğimiz cuma günü başlayan oy sayımı tamamlandı.
Uysal: Kamunun Kaynaklarıyla Siyasal Sadakatin Satın Alındığı Sürece Şahidiz DEMOKRAT Parti (DP) Genel Başkanı ve İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, "Yoksulluğa mahkum eder..
Başbakan Binali Yıldırımın Mazbatasını Hamza Dağ Aldı
Başbakan Binali Yıldırım'ın Mazbatasını Hamza Dağ Aldı
AK Parti'nin İzmir'den seçilen 8 milletvekili, İl Seçim Kurulu'nda düzenlenen törenle mazbatalarını aldı.
Bakan Arslan Karsta Yol Yapım Çalışmalarını İnceledi
Bakan Arslan Kars'ta Yol Yapım Çalışmalarını İnceledi
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Karayolları 18. Bölge Müdürlüğünce asfalt çalışmaları devam eden Cumhuriyet Caddesi’nde incelemelerde bulundu.
Bakan Arslan Sarıkamışta
Bakan Arslan Sarıkamış'ta
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, ziyaret ettiği Kars’ın Sarıkamış ilçesinde 24 Haziran genel seçimlerinde verdikleri destekten ötürü partililere ve ilçe halkına teşekkür etti.
Hdp Mardin Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı
Hdp Mardin Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı
HALKLARIN Demokratik Partisi'den (HDP) Mardin milletvekilleri seçilen Mithat Sancar, Pero Dündar, Tuma Çelik ve Ebru Günay, il seçim kuruluna gelerek mazbatalarını aldı.
MHPli Vekiller Mazbatalarını Aldı
MHP'li Vekiller Mazbatalarını Aldı
24 Haziran’da Meclise giren MHP İzmir milletvekilleri, İzmir İl Seçim Kurulunda mazbatalarını aldı.
Başkan Can, Vatandaşların Sevincini Paylaşmaya Devam Ediyor
Başkan Can, Vatandaşların Sevincini Paylaşmaya Devam Ediyor
Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can ve eşi Nesrin Can, Bilecik ve ilçelerindeki düğünlere katılarak ailelerin sevinçlerini paylaşmaya devam ediyor.
24 Haziran'da Dünyaya Önemli Bir Mesaj Verdik" Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "24 Haziran'da milletimizin sayesinde biz güçlü bir şekilde dedik ki, 'ey dünya istediğ..
MHP Malatya Milletvekili Fendoğlu Mazbatasını Aldı
MHP Malatya Milletvekili Fendoğlu Mazbatasını Aldı
MHP'den Malatya milletvekili seçilen Mehmet Celal Fendoğlu mazbatasını aldı.
MHPli Özdemir ve Ersoy ile İyi Partili Ataş Mazbatalarını Aldı
MHP'li Özdemir ve Ersoy ile İyi Partili Ataş Mazbatalarını Aldı
KAYSERİ'de 24 Haziran seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi'nden (MHP) Meclis'e girmeye hak kazanan İsmail Özdemir ve Baki Ersoy ile İYİ Partili Dursun Ataş, mazbatalarını aldı.
Antalya Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı
Antalya Milletvekilleri Mazbatalarını Aldı
16 milletvekili çıkaran Antalya’da, 15 vekil İl Seçim Kurulundan mazbatalarını aldı.
Vatandaşımızın İstikrarını Daha da Güçlü Hale Getireceğiz" Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Yeni süreçte özgürlükleri daha da artıracağız, hakları daha da genişletip demokrasiyi ve ekonomiyi gü..
TBMM Başkanı Kahraman: (Erken Yerel Seçim) Anayasaya Göre de Uygun Değil (3) TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı İsmail Kahraman, veda turları kapsamında İstanbul Büyükşehir Belediye ..
AK Partili Vekiller Mazbatalarını Aldı
AK Parti'li Vekiller Mazbatalarını Aldı
24 Haziran’da Meclis’e girmeyi başaran AK Parti İzmir milletvekilleri, İzmir İl Seçim Kurulunda mazbatalarını aldı.
Milletvekili Kayıt İşlemleri Sürüyor 24 Haziran'da gerçekleştirilen Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimi'nin ardından, milletvekilleri TBMM'ye gelerek kayıt işlemlerini yaptırıyor.
Elitaş: 18 Temmuz Gecesi Ohal Kalkmış Olur -2 gündemdeki TBMM başkanlık seçimi, tutuklu CHP milletvekili Enis Berberoğlu'nun durumu, Bakanlar Kurulu'na seçilebilecek milletvekillerinin sayısı..
» 1 2 3