2 Temmuz 2018 Pazartesi Günü Ekonomi Haberleri

2 Temmuz 2018 Pazartesi Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Sudan'da Türkiye Ortaklı Kalkınma Projesi Sudan'ın güneydoğusundaki Sinnar vilayetinde Türkiye-Sudan ortaklığıyla 800 milyon dolarlık kalkınma projesi yürütüldüğü belirtildi.
New York Borsası Yükselişle Kapandı NEW New York borsası, haftanın ilk işlem gününü yükselişle tamamladı.
ABDden İran Petrolleri Açıklaması
ABD'den İran Petrolleri Açıklaması
ABD Dışişleri Bakanlığı Politika Planlama Direktörü Hook, "Hedefimiz İran rejimine karşı baskıyı arttırarak petrol satışlarını sıfıra indirmek.
Trump, Dtö Kurallarına Uymamanın Yolunu Arıyor ABD Başkanı Donald Trump'ın ülkesinin Dünya Ticaret Örgütünün (DTÖ) en önemli kurallarını göz ardı etmesini sağlayacak bir yasa tasarını değerle..
Kordsa: Onay Değerlendirme Süreci Olumlu Sonuçlandı
Kordsa: Onay Değerlendirme Süreci Olumlu Sonuçlandı
Kordsa, "Ticari havacılık sektörüne ileri kompozit malzemeler sağlayan 'Fabric Development Inc.' ve 'Textile Products Inc.' unvanlı iki ayrı şahıs şirketinin satın alınmasına ilişkin Yabancı Yatırımcılar Komitesi (CFIUS)...
Kordsa'dan Satın Alma Açıklaması Kordsa'nın "Fabric Development Inc." ve "Textile Products Inc." şirketlerini satın almasına ilişkin Yabancı Yatırımcılar Komitesi (CFIUS) onay değerlendirme s..
Tofaşta Üretime Bakım ve Onarım Molası
Tofaş'ta Üretime Bakım ve Onarım Molası
TOFAŞ'tan yapılan açıklamada, "Şirketimiz Bursa fabrikasında yıllık planlı bakım/onarım çalışmaları ve stok planlaması nedenleriyle temmuz ayında aralıklı olarak toplamda en fazla 8 iş günü ve ağustos ayının ikinci ve...
Tofaş'ta Üretime Bakım ve Onarım Molası TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası AŞ, Bursa fabrikasında yıllık planlı bakım/onarım çalışmaları ve stok planlaması nedenleriyle temmuz ve ağustos aylarında..
İsrail'in İddiası: Filistin ile Yunanistan Doğalgaz Müzakerelerine Başladı Tel Aviv'deki siyasi kaynaklar dün yaptıkları açıklamada, Filistin yönetimi ile Yunanistan arasında Gazze Şeridi açı..
Ürdün Petrol Fiyatlarını Sabitledi, Elektriğe Zam Yaptı Ürdün yönetimi, petrol ürünleri fiyatlarının temmuz sonuna kadar değiştirmeme, elektrikte ise aylık elektrik tüketimi 300 kilovatsaati ..
Avrupa Borsaları Düşüşle Kapandı
Avrupa Borsaları Düşüşle Kapandı
Avrupa borsaları günü düşüşle tamamladı.
Rusya Türkiye'den Gelen 15 Ton Çileği Ülkeye Almadı Rusya Federal Veteriner ve Bitki Sağlığı Gözetim Servisi (Rosselhoznadzor), Türkiye'den 15 ton çileğin ülkeye girişine izin vermedi.
Türkiye'nin Üzüm Ambarında Hasat Başladı TÜRKİYE'nin üzüm ambarı Manisa'da üzüm çeşitleri geçen yıllara göre yaklaşık 20 gün önce olgunlaştı.
Brezilya, Çeyrek Finalde
Brezilya, Çeyrek Finalde
Dünya Kupası son 16 turunda Brezilya, Meksika'yı mağlup ederek çeyrek finale yükseldi.
Avrupa Borsaları Düşüşle Kapandı Avrupa borsaları günü düşüşle tamamladı.
Genetiği Değiştirilmemiş Pamuk Üreten Tek Ülke Türkiye" Uluslararası Pamuk Danışma Komitesi (ICAC) Teknik Bilgiler Bölümü Başkanı Keshav Kranthi, "Genetiği değiştirilmemiş pamuk üreten tek ül..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 797 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Türkiyenin Üzüm Ambarında Hasat Başladı
Türkiye'nin Üzüm Ambarında Hasat Başladı
TÜRKİYE'nin üzüm ambarı Manisa'da üzüm çeşitleri geçen yıllara göre yaklaşık 20 gün önce olgunlaştı.
Daib Başkanı Ethem Tanrıver, Tim Denetim Kuruluna Seçildi
Daib Başkanı Ethem Tanrıver, Tim Denetim Kurulu'na Seçildi
Doğu Anadolu ihracatçı Birliği (DAİB) Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Tanrıver, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Denetim Kurulu Üyeliğine seçildi.
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
İhlas Yayın Holding Grup Şirketlerinin Birleşme Süreci Başladı
İhlas Yayın Holding Grup Şirketlerinin Birleşme Süreci Başladı
İhlas Yayın Holding grup şirketlerinin birleşme süreci başladığı KAP'a bildirildi.
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Tüm hissel..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Tüm hissel..
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 253,42 puan artışla 96.773,49 puandan kapandı.
Schneider Electric Newcities Vakfı Kurumsal Üyeliğine Katıldı Schneider Electric'de NewCities Vakfı'nın kurumsal üyeliğine katıldı.
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı
Borsa Günü Yükselişle Tamamladı
Borsa, günü yüzde 0,26’lık yükselişle tamamladı.
ABD Merkezli Varroc Lighting, İstanbul Merkezli Sa-Ba Otomotiv'i Satın Aldı – Dış araç aydınlatma sistemleri alanından önde gelen tedarikçilerden Varroc Lighting Systems, İstanbul merkezli Sa..
» 1 2 3 4 5 6 7 8