2 Temmuz 2018 Pazartesi Günü Dünya Haberleri

2 Temmuz 2018 Pazartesi Günü Dünya Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Taylandda 9 Gün Önce Mağarada Kaybolan 12 Çocuk Kurtarıldı
Tayland'da 9 Gün Önce Mağarada Kaybolan 12 Çocuk Kurtarıldı
23 Haziran'da derin bir mağaraya girerek kaybolan aynı futbol takımında oynayan 12 çocuk ile yardımcı antrenöre ulaşıldığı açıklandı.
Ruhani'den Avrupa'ya Nükleer Ziyareti İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, ABD'nin Mayıs ayında ayrıldığı İran nükleer anlaşmasının geleceğini görüşmek için Avrupa'ya gitti.
Hindistan'da 8 Yaşındaki Kıza Toplu Halde Tecavüz Edip Boğazını Kestiler
Okul çıkışı babasının onu almasını bekleyen 8 yaşındaki küçük kız, bir grup cani tarafından tecavüze uğradı.
Ruhani'den Avrupa'ya Nükleer Ziyareti İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, ABD'nin Mayıs ayında ayrıldığı İran nükleer anlaşmasının geleceğini görüşmek için Avrupa'ya gitti.
Dünya Şampiyonu Robot Futbol Takımı Milli Eğitim Bakanı Özyiğiti Ziyaret Etti
Dünya Şampiyonu Robot Futbol Takımı Milli Eğitim Bakanı Özyiğit'i Ziyaret Etti
Kanada'nın Montreal kentinde düzenlenen Robo Cup 2018 Robotlararası Dünya Futbol Kupası'nda Dünya Şampiyonu olan Yakın Doğu Üniversitesi Robot Futbol Takımı (NEUIslanders) ekibi, Yakın Doğu Üniversitesi Mütevelli Heyeti...
Birleşik Krallık'ta Kraliçe'nin Cenaze Töreninin Provası Yapıldı Birleşik Krallık Kraliçesi 2. Elizabeth'in yaşamını yitirmesi durumunda yapılacak cenaze töreninin provası yapıldı.
Ürdün Suriye'de Ateşkes İçin Rusya ile Görüşecek Ürdün Dışişleri Bakanı Ayman Safadi, Suriye'nin güneybatı kesiminde bir ateşkes ilan dilmesi ve insani durumun düzeltilmesi için Rusya ile gör..
Ruhaniden Avrupaya Nükleer Ziyareti
Ruhani'den Avrupa'ya Nükleer Ziyareti
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, ABD'nin Mayıs ayında ayrıldığı İran nükleer anlaşmasının geleceğini görüşmek için Avrupa'ya gitti.
Yeniden) Laü 'Uluslararası Yemek Yarışması' Kategorisinde Birincilik Elde Etti LEFKE Avrupa Üniversitesi (LAÜ) Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksekokulu Gastronomi Bölümü öğrencileri, Sırbista..
Laü Uluslararası Yemek Yarışmas Kategorisinde Birincilik Elde Etti
Laü 'Uluslararası Yemek Yarışmas' Kategorisinde Birincilik Elde Etti
LEFKE Avrupa Üniversitesi (LAÜ) Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksekokulu Gastronomi Bölümü öğrencileri, Sırbistan'ın Niş Kenti'nde 5'incisi gerçekleştirilen"Uluslararası Ulusal Yemek Yarışması"na katıldı ve 30 katılımcı...
Rusya'da 30 Kentte Emeklilik Yaşı Protestosu Rusya'da hükümet emeklilik yaşını kademeli olarak erkeklerde 60'tan 65'e, kadınlarda da 55'ten 63'e çıkarma kararı aldı.