19 Temmuz 2018 Perşembe Günü Politika Haberleri

19 Temmuz 2018 Perşembe Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan İsrail'e Tepki Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, İsrail Parlamentosu’nun Kudüs’ü başkent olarak tanımlayan "Yahudi Ulus Devlet Yasası"na tepki gösterdi.
Ürdünde Hükümet Güvenoyu Aldı
Ürdün'de Hükümet Güvenoyu Aldı
Ürdün Başbakanı Ömer Razzaz’ın kurduğu hükümet, Meclisten güvenoyu aldı.
Mısır'ın Uzlaşı Teklifinin Detayları Belli Oldu Filistin'deki bölünmüşlüğü sona erdirmeyi amaçlayan Mısır'ın uzlaşı teklifinin 4 aşama ve 10 maddeden oluştuğu bildirildi.
AK Parti Muş Milletvekili Şimşek, Bulanık'ta AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, Bulanık Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Arslan Uzan'ı makamında ziyaret etti.
Terörle Mücadelede Yeni Düzenleme Komisyonda AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, CHP'ye yönelik olarak, "Başörtüsü özgürlüklerinin verilmesinde hiçbir dahli olmayan bir partinin bu konud..
Eski Bakan Taranoğlu'ndan Karasu'ya Ziyaret Eski bakanlardan Ersin Taranoğlu, Karasu ilçesinde muhtarlarla bir araya geldi.
Abdulahat Arvas: 'Bedelli, Türkiye Cumhuriyetinin Gücüne Güç Katacaktır'
Abdulahat Arvas: "Bedelli, Türkiye Cumhuriyeti'nin Gücüne Güç Katacaktır"
AK Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas, “Toplumsal bir talep olarak meclise gelen bedelli düzenlemesi, eleştirilerin aksine TSK’yı güçten düşürmez, bilakis sağlayacağı katkılarla Türkiye Cumhuriyeti’nin gücüne güç...
Demokratlar Trump'ın Tercümanının Kongrede Dinlenmesini İstedi WASHINGTON (İHA) – ABD’de Demokrat partililer, Trump ve Putin’in Pazartesi günü Helsinki’de iki saat süren ikili görüşmesinde ka..
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "İsrail Parlamentosu'nda Bugün Kabul Edilen 'Yahudi Ulus Devleti'... Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "İsrail Parlamentosu’nda bugün kabul edilen ’Yahud..
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın: "Filistin Halkını Kendi Anavatanlarından Yasal Olarak da... IHAAW170519-SIY/19-07-2018 - Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın: "Filistin halkını kend..
Aksaray AK Partide Yerel Yönetimler Toplantısı
Aksaray AK Parti'de Yerel Yönetimler Toplantısı
AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, yerel yönetimler istişare toplantıları kapsamında Aksaray’a gelerek belediye başkanları ve AK Parti teşkilatları ile toplantı...
Kıbrıs Barış Harekatı'nın 44. Yıl Dönümü TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 44. yıl dönümüne ilişkin, "Bugün yavru vatan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde yaşayan kardeşl..
Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlundan Destek Sözü
Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu'ndan Destek Sözü
Vali Kemal Çeber’in AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal ile birlikte ziyaret ettiği Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu Karabük’teki projelere destek sözü verdi.
Başkan Toçoğlu: 'Hep Birlikte Çalışmaya Devam Edeceğiz'
Başkan Toçoğlu: "Hep Birlikte Çalışmaya Devam Edeceğiz"
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi İslam Arslan, İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer ile bir araya geldi.
CHP'li Özkan: "Yeterli İmza Varsa Buyursun Getirsin Genel Merkeze Teslim Etsinler, Gereğini Derhal... CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan, "Kurultay talep etmek her CHP’linin hakkıdır.
Vatan Partisi: Bedelli Askerlikle 'Mehmetçik' Kavramını Yok Ediyorsunuz VATAN Partisi Genel Sekreteri Utku Reyhan, bedelli askerlik düzenlemesiyle ilgili olarak, "Türk ordusunun gelenekleriyl..
Tuncay Özkan: Kurultay ile İlgili Yeterli Sayı Bulunduğunda Gereğini Yerine Getiririz (Geniş Haber) CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan, kurultay tartışmalarına ilişkin, "İl ve ilçe başk..
CHP'den "Gereği Yapılır" Açıklaması CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan, partisinde olağanüstü kurultay için imza toplanmasına ilişkin, "Yeterli imza varsa, genel merkezimiz bunları tesl..
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel Açıklaması CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Mahir Ünal, sen siyasetin çöplüğünden geri dönüşümle gelmiş bir siyasisin.
Vatan Partisi: Bedelli Askerlikle Mehmetçik Kavramını Yok Ediyorsunuz
Vatan Partisi: Bedelli Askerlikle 'Mehmetçik' Kavramını Yok Ediyorsunuz
VATAN Partisi Genel Sekreteri Utku Reyhan, bedelli askerlik düzenlemesiyle ilgili olarak, "Türk ordusunun gelenekleriyle oynamaktan vazgeçin.
Özersay: "Bizlerin Görevi 1974 Öncesine Benzer Acıları Bir Daha Yaşatmamaktır" KKTC Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, "Kıbrıs Türk halkı 1974 öncesi karanlık günlere dön..
Dişişlerinden Yahudi Ulus Devleti Yasasına Tepki Dışişleri Bakanlığı, İsrail Parlamentosu’nda kabul edilen yasa ile İsrail’in Filistinlilerin haklarını hiçe saydığını açıkladı.
Dışişleri Bakanlığı:  Kudüs'ün Başkent İlan Edilmesi Uluslararası Toplum Bakımından Yok Hükmünde DIŞİŞLERİ Bakanlığı tarafından İsrail Parlamentosu'nda bugün Kudüs'ün başkent olarak ilan edil..
Dışişleri Bakanlığı: "Kudüs'ün Başkent Olarak İlan Edilmesi Uluslararası Toplum Bakımından Yok... IHAAW154112-SIY/19-07-2018 - Dışişleri Bakanlığı: "Kudüs’ün başkent olarak ilan edilmesi ulus..
Putin, 'Helsinkide Politik Başarı Elde Ettik'
Putin, "Helsinki'de Politik Başarı Elde Ettik"
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ABD Başkanı Donald Trump ile Helsinki’de gerçekleştirdikleri zirvede, Rusya’nın politik başarı elde ettiğini söyledi.
Bedelli Askerlik Teklifi Pazartesi Günü Saat 13.00'te Komisyonda Görüşülecek IHAAW152200-SIY/19-07-2018 - Bedelli askerlik teklifi Pazartesi günü saat 13.00’te komisyonda görüşülecek 19.07.20..
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan, "Kurultay Talep Etmek Her CHP'linin Hakkıdır. IHAAW151130-SIY/19-07-2018 - CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan, "Kurultay talep etmek her CHP’li..
CHP Genel Başkan Yardımcısı Özkan: "(Olağanüstü Kurultay) Yeterli İmza Varsa, Genel Merkezimiz... CHP Genel Başkan Yardımcısı Özkan: "(Olağanüstü kurultay) Yeterli imza varsa, genel merkezimi..
Başkan Boz, 'Halkımızın Dertleriyle Dertleniyoruz'
Başkan Boz, "Halkımızın Dertleriyle Dertleniyoruz"
Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz, devraldığı başkanlık görevini "Vatandaşın derdi derdimdir" diyerek yürütüyor.
Ticaret Bakanı Pekcan: 'Kobilerimize ve TESK Üyelerimize İhracat Desteklerinde Pozitif Ayrımcılık...
Ticaret Bakanı Pekcan: "Kobi'lerimize ve TESK Üyelerimize İhracat Desteklerinde Pozitif Ayrımcılık...
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, ’’Bundan böyle KOBİ’lerimize ve TESK üyelerimize ihracat desteklerinde pozitif ayrımcılık yapmayı planlıyoruz’’ dedi.
CHP Samsun İl Yönetim Kurulu Üyesi Güngör'den Kurultay Çağrısı CHP Samsun İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Kurultay Delegesi Mustafa Güngör, kurultay çağrısında bulundu.
Terörle Mücadelede Yeni Düzenleme Komisyonda CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "OHAL'i bitirmek demek, adını değiştirmek değildir.
CHP'de Olağanüstü Kurultayın Ayak Sesleri MEHMET TOSUN / BARIŞ GÜNDOĞAN - "Değişim ve Umut Kurultayı" adı altında olağanüstü kurultay talebiyle imza toplayan CHP'li delegelerin 526 imzaya ula..
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı, Orgeneral Gülan'ı Kabul Etti KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı kutlamalarına Türk Silahlı Kuvvetleri’ni (TSK) temsilen katılmak..
CHP'li Böke Genel Başkan Adayı Olmayacağını Açıkladı CHP İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke, "Bugün merak edilen cümleyi de açıkça kuralım; genel başkan adayı olmayacağım" dedi.
Dışişleri Sözcüsü Aksoy: "Nsu Davası Bizim Beklentilerimizi Hiçbir Şekilde Karşılamadı, Takipçisi... Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, "Son konseyde Avusturya’nın boyundan büyük bir işe..
Bakan Soylu: 'Şırnak Kırsalında 7 Tane Teröristi Etkisiz Hale Getirdik'
Bakan Soylu: "Şırnak Kırsalında 7 Tane Teröristi Etkisiz Hale Getirdik"
Polis Akademisi öğrencilerinin mezuniyet törenine katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Şırnak kırsalında Van Emniyet Müdürlüğümüze ait İHA, 7 tane teröristi bir yerden bir yere nakledilirken gördü hemen bir İHA’yı...
Terörle Mücadelede Yeni Düzenleme Komisyonda Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, terörle mücadelenin yeni dönemde de hukukun sınırları içerisinde devam edeceğini, hükümet olarak terörle mücadelede ..
» 1 2