18 Temmuz 2018 Çarşamba Günü Politika Haberleri

18 Temmuz 2018 Çarşamba Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kılıçdaroğlu, Tren Faciasında Ölenlerin Uzunköprü'deki Ailelerini Ziyaret Etti Kılıçdaroğlu, tren faciasında ölenlerin yakınlarını ve yaralananları ziyaret etti (5)UZUNKÖPRÜ'DEKİ AİLELERİ ZİY..
Kılıçdaroğlu, Tren Faciasında Ölenlerin Yakınlarını ve Yaralananları Ziyaret Etti (5)
Kılıçdaroğlu, Tren Faciasında Ölenlerin Yakınlarını ve Yaralananları Ziyaret Etti (5)
UZUNKÖPRÜ'DEKİ AİLELERİ ZİYARET ETTİCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Tekirdağ'ın ardından faciaya neden olan trenin kalkış noktası olan Edirne'nin Uzunköprü ilçesine geçti.
Kılıçdaroğlunun Başdanışmanı İstifa Etti
Kılıçdaroğlu'nun Başdanışmanı İstifa Etti
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ekonomiden Sorumlu Başdanışmanı Ekrem Kerem Oktay görevinden istifa etti.
Kılıçdaroğlundan Edirnede Taziye Ziyaretleri
Kılıçdaroğlu'ndan Edirne'de Taziye Ziyaretleri
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, tren faciasında hayatını kaybeden ailelerin yakınlarına Edirne’de taziye ziyaretinde bulundu.
Kılıçdaroğlu'nun Başdanışmanı İstifa Etti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Başdanışmanı Ekrem Kerem Oktay görevinden istifa etti.
Kılıçdaroğlundan Ergene Nehri Açıklaması
Kılıçdaroğlu'ndan 'Ergene Nehri' Açıklaması
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ergene Nehri’nin temizlenmesi için yeni parlamentoya yeniden önerge vereceklerini söyledi.
TBMM Başkanı Yıldırım Erzincan'da Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Binali Yıldırım, memleketindeki bazı çalışmaları yerinde inceledi.
CHP'den "Dizayn Edilen Parti Olmayız" Açıklaması CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, "CHP'nin hiçbir zaman dışarıdan dizayn edilecek bir parti olmadığını, bundan sonra..
Tarım Bakanı Pakdemirli: 'Fiyatlar Üreticimizi Memnun Ediyor'
Tarım Bakanı Pakdemirli: "Fiyatlar Üreticimizi Memnun Ediyor"
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Tahılda 35 milyon 815 bin ton, kuru baklagillerde 1 milyon 187 bin ton, patates, şeker pancarı gibi yumru bitkilerde 24,8 milyon ton, yağlı tohumlarda 2,5 milyon ton rekolte...
Anayasa Mahkemesinden Üç Siyasi Parti İçin Karar Anayasa Mahkemesi (AYM), Engelsiz Yaşam Partisi ve Yenilikçi Türkiye Partisi'ni dağılmış sayarak hukuki varlıklarının sona erdirilmesine hükme..
TBMM Başkanı Yıldırım, Memleketi Erzincan'da TÜRKİYE Büyük Millet Meclis Başkanı Binali Yıldırım, göreve başlamasının ardından ilk resmi ziyaretini memleketi Erzincan'a yaptı.
TBMM Hak ve Özgürlüklerin Daha da Arttırılmasına Gayret Edecek" Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Binali Yıldırım, "TBMM yeni dönemde yapacağı çalışmalarla yürütmenin elini rahatlat..
Geniş Haber) Mahir Ünal: Son Derece Ahlaksız ve Seviyesiz Bir Durum Olarak Görüyoruz Harun UYANIK / İstanbul DHA - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, AK Parti İstan..
TBMM Başkanı Yıldırım, Memleketi Erzincanda
TBMM Başkanı Yıldırım, Memleketi Erzincan'da
TÜRKİYE Büyük Millet Meclis Başkanı Binali Yıldırım, göreve başlamasının ardından ilk resmi ziyaretini memleketi Erzincan'a yaptı.
Kılıçdaroğlu, Tren Faciasında Ölenlerin Yakınlarını ve Yaralananları Ziyaret Etti (4) KILIÇDAROĞLU: O KARARLARI HAKİMİN SURATINA ÇARPACAĞIMCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı ..
CHP'li Tekin'den "Hayvan Haklarına" İlişkin Kanun Teklifi CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, hayvanların kasten ve taksirle öldürülmesi ve yaralanması eylemlerinin suç sayılması ve emsal..
TBMM Başkanı Yıldırım: 'Meclis Tatile Giremeden Önce Önümüzdeki Hafta Yasalaştırma İmkanımız Olacak'
TBMM Başkanı Yıldırım: "Meclis Tatile Giremeden Önce Önümüzdeki Hafta Yasalaştırma İmkanımız Olacak"
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Binali Yıldırım, meclise sunulan FETÖ ve terörle mücadele konuları ve bedelli askerliğe yönelik düzenlemeleri içeren iki teklifin, meclis tatile girmeden yasalaştırılacağını...
Kılıçdaroğlu, Tren Faciasında Ölenlerin Yakınlarını ve Yaralananları Ziyaret Etti (4)
Kılıçdaroğlu, Tren Faciasında Ölenlerin Yakınlarını ve Yaralananları Ziyaret Etti (4)
KILIÇDAROĞLU: O KARARLARI HAKİMİN SURATINA ÇARPACAĞIMCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, 'Man Adası' iddiaları nedeniyle aleyhine açtığı 1,5 milyon liralık manevi tazminat...
Trump: 'Putin ile İyi İlişkimiz Boks Maçı Bekleyen Birçok Kişiyi Rahatsız Etti'
Trump: "Putin ile İyi İlişkimiz Boks Maçı Bekleyen Birçok Kişiyi Rahatsız Etti"
ABD Başkanı Trump sosyal medyada yaptığı açıklamada Rusya’yla iyi ilişkisinin ‘bazılarını’ rahatsız ettiğini ifade ederek, “Putin ile iyi ilişkimiz boks maçı bekleyen birçok kişiyi rahatsız etti” dedi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sosyal Medyada Kendisine İlişkin Hakaret İçeren Karikatür... IHAAW165430-SIY/18-07-2018 - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medyada kendisine iliş..
MHP Akşehir İlçe Teşkilatında İstifa
MHP Akşehir İlçe Teşkilatında İstifa
Konya’nın Akşehir ilçesinde, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ilçe başkan yardımcısı Ramazan Doğan görevinden istifa etti.
İyi Parti Keşan İlçe Teşkilatında İstifa Depremi Edirne’nin Keşan ilçesinde İYİ Parti İlçe Yönetiminden peş peşe istifalar yaşandı.
Hdp Diyarbakır İl Başkanı Camcı: Vekillerimizle Gurur Duyuyoruz HDP Diyarbakır İl Başkanı Şerif Camcı, milletvekilleri Musa Farisoğulları ve Remziye Tosun hakkında, Eren Bülbül'ü şehit eden t..
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo ile Görüştü. IHAAW153926-SIY/18-07-2018 - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo ile görüştü.
Kılıçdaroğlu, Tren Faciasında Ölenlerin Yakınlarını ve Yaralananları Ziyaret Etti (3) ÖZTRAK, TREN KAZASI İNCELEME RAPORUNU AÇIKLADI CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun ardından Genel Ba..
Milletvekili Tutdere, Adıyamanda Ki Doktor Eksikliğini Dile Getirdi
Milletvekili Tutdere, Adıyaman'da Ki Doktor Eksikliğini Dile Getirdi
CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, Adıyaman’da kadın doğum uzmanı eksikliğini mecliste gündeme getirdi.
CHPli Özel: Bedelli Askerlik Meclisten Geçmeli
CHP'li Özel: Bedelli Askerlik Meclis'ten Geçmeli
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, bedelli askerlik düzenlemesine ilişkin, "Söz verdiler ve bu sözün tutulması gerekiyor.
CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal Baklava Dağıttı Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul milletvekili Mahmut Tanal baklava dağıttı.
Kılıçdaroğlu, Tren Faciasında Ölenlerin Yakınlarını ve Yaralananları Ziyaret Etti (2) KILIÇDAROĞLU: ARAŞTIRMA KOMİSYONUNUN KURULMASI LAZIMCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Tekirdağ'ın Çor..
Kılıçdaroğlu: 'Tren Kazasıyla İlgili Milletvekillerimiz Rapor Hazırladı'
Kılıçdaroğlu: "Tren Kazasıyla İlgili Milletvekillerimiz Rapor Hazırladı"
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 24 kişinin öldüğü, 341 kişinin yaralandığı tren kazasının meydana geldiği Çorlu’nun Sarılar Mahallesi’ni ziyaret etti.
Binali Yıldırım Kıbrıs'a Geliyor TBMM Başkanı Binali Yıldırım 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı kutlamaları için Cuma günü KKTC’ye geliyor.
Abdulahat Arvas: 'Van Hepimizin Ortak Paydasıdır'
Abdulahat Arvas: "Van Hepimizin Ortak Paydasıdır"
AK Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas, yeni dönemde bir bütün olarak kalkınma seferberliği başlatmayı arzuladıklarını belirten, “Van hepimizin ortak paydasıdır.
CHP'den "28 Gün Askerlik Yapma Şartı Kaldırılsın" Teklifi CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, bedelli askerlikten yararlanmak için 28 gün askerlik yapma şartının kaldırılmasını istedi, profesy..
CHP Grup Başkanvekili Özel Açıklaması CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "İktidar partisi OHAL'in kaldırılması sözünü yerine getirir gibi gözüküyor.
CHP Grup Başkanvekili Özel: 'Bedellinin Meclisten Geçmesi Gerektiğini Düşünüyoruz.
CHP Grup Başkanvekili Özel: "Bedellinin Meclis'ten Geçmesi Gerektiğini Düşünüyoruz.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Bedellinin Meclis’ten geçmesi gerektiğini düşünüyoruz.
» 1 2