18 Temmuz 2018 Çarşamba Günü Kültür-Sanat Haberleri

18 Temmuz 2018 Çarşamba Günü Kültür-Sanat Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kuyuya Düşen Yavru Kediyi Akut Gönüllüleri Kurtardı Muğla'nın Bodrum ilçesinde kuyuya düşen yavru kedi, AKUT ekibince kurtarıldı.
Fatma Girik'i Rahatsız Eden Kişiye Dava Oyuncu Fatma Girik, kendisini rahatsız ettiği gerekçesiyle, bir hayranı hakkında "kişilerin huzur ve sükununu bozma" suçundan açtığı dava kapsamında mü..
Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz" ve "Pablo Escobar'ı Sevmek" 20 Temmuz'da Vizyonda Haftanın yabancı filmleri arasında yer alan "Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz" ve "Pablo Escobar'ı Sevmek" 20 Tem..
Vatman" Figürü Madame Tussauds'da İstiklal Caddesi'nin simgesi nostaljik tramvayın 1950'li yıllardaki ikonik sürücüsü "Vatman" figürünün bal mumu heykeli, Madame Tussauds İstanbul'da sergilen..
Van'da Gölette Kaybolan Çocuk Ölü Bulundu Van'ın Muradiye ilçesinde girdiği gölette kaybolan çocuk ölü bulundu.
Palu'da Fotoğraf Sergisi Palu Kalkınma Tanıtma ve Eğitim Gönüllüleri Derneğince, engelli vatandaşlar tarafından çekilen Kemaliye ve Palu fotoğraflarının yer aldığı sergi açıldı.
Anset Genel Müdürü Doğanoğlu Açıklaması Antalya Büyükşehir Belediyesi iştiraki ANSET'in Genel Müdürü Gaye Doğanoğlu, kentin kültür ve sanat alanında da adeta başkent konumuna yükseleceğini be..
Ordu Kurul Kalesi'nde Kazı Çalışmaları Yeniden Başladı Doğu Karadeniz'in ilk bilimsel arkeolojik kazı alanı 2 bin 300 yıllık Ordu Kurul Kalesi'nde 2010'dan beri yürütülen kazı çalışmalarına y..
Dünyanın 'İlk Akıl Hastanesi'nin Turizme Kazandırılması İsteniyor NEVŞEHİR'in Derinkuyu ilçesinde bulunan ve 'dünyanın ilk akıl hastanesi' olarak bilinen kayadan oyma Aya Maryeros Manastırı, ..
Peribacalarının Gölgesinde Senfoni
Peribacalarının Gölgesinde Senfoni
KÜLTÜR ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen 'Antik Kentler Konserleri' kapsamında, Peribacaları bölgesinde arasında 'Senfoni ile Müziğimiz' konseri verildi.
Dünyanın İlk Akıl Hastanesinin Turizme Kazandırılması İsteniyor
Dünyanın 'İlk Akıl Hastanesi'nin Turizme Kazandırılması İsteniyor
NEVŞEHİR'in Derinkuyu ilçesinde bulunan ve 'dünyanın ilk akıl hastanesi' olarak bilinen kayadan oyma Aya Maryeros Manastırı, yok olma tehlikesiyle karşı karşıya. İlçe sakinleri, çevredeki yer altı şehrine tünellerle...
Turist İçin Türkiye Cazibe Merkezi Dünyanın farklı ülkelerinden Türkiye'nin gözde turizm merkezi Bodrum'a gelen yabancı misafirler, eşsiz güzellikteki doğası, denizi ve beyaz kale gibi evleri..
Yalova'da 21'inci Türk Boyları Kültür Şöleni Başladı YALOVA Folklor Eğitim Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği'nin, bu yıl 21'incisini gerçekleştirdiği 'Türk Boyları Kültür Şöleni' kortej ..