18 Temmuz 2018 Çarşamba Günü Ekonomi Haberleri

18 Temmuz 2018 Çarşamba Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kinder Morgan İkinci Çeyrekte 180 Milyon Dolar Zarar Etti NEW Kuzey Amerika'nın en büyük enerji altyapısı şirketi Kinder Morgan, bu yılın ikinci çeyreğinde 180 milyon dolar zarara uğradı.
Ibm'in İkinci Çeyrek Net Kar ve Geliri Artış Gösterdi NEW ABD'li teknoloji şirketi IBM, bu yılın ikinci çeyreğinde net kar ve gelirinin artış gösterdiğini duyurdu.
New York Borsası "Karışık" Kapandı NEW New York borsası, ABD'li yatırım bankalarının hisselerinin yükselmesi ancak teknoloji firmalarının hisselerinin düşmesiyle günü "karışık" seyirle tamaml..
Morgan Stanley'nin Net Kar ve Geliri Arttı NEW ABD'li yatırım bankalarından Morgan Stanley, bu yılın ikinci çeyreğinde net kar ve gelirinin arttığını duyurdu.
Şans Topu Haftaya Devretti
Şans Topu Haftaya Devretti
Şans Topu'nun bu haftaki çekilişinde 5 artı 1 bilen çıkmayınca 722 bin 947 lira 96 kuruş ikramiye haftaya devretti.
Amazon'un Piyasa Değeri 900 Milyar Doları Aştı NEW ABD'li e-ticaret devi Amazon'un hisseleri bugün şirket tarihinde ilk defa 900 milyar doların üzerine tırmandı.
Fed Bej Kitap Raporunu Yayımladı ABD Merkez Bankası (Fed) son dönemde hayata geçen gümrük vergilerinin, ülkede arz kesintileri ve fiyat artışlarına neden olduğunu bildirdi.
IMFden G20 Değerlendirme Raporu
IMF'den G20 Değerlendirme Raporu
IMF, Arjantin'in başkenti Buenos Aires'te 21-22 Temmuz'da düzenlenecek "G20 Maliye Bakanları ve Merkez Bankaları Toplantısı" öncesinde bir değerlendirme raporu yayımladı.
ABD'nin Ticari Ham Petrol Stokları Beklentilerin Aksine Yükseldi NEW ABD'nin ticari ham petrol stokları, geçen hafta piyasa beklentilerinin aksine artış gösterdi.
68. Hasat Bayramı
68. Hasat Bayramı
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Bu yeni dönemde üreticimizi, çiftçimizi ezdirmeden ama tüketicimizi de gıda enflasyonuna karşı koruyarak Türk tarımını daha iyi yerlere götüreceğiz.
IMF'den G20 Değerlendirme Raporu Uluslararası Para Fonu (IMF) raporunda, küresel ekonomik görünümü hem yakın, hem orta vadede aşağı yönlü risklerin domine ettiği belirtilirken, "Ticaret alanı..
Dünyanın En Değerli Spor Kulübü Yine Dallas Cowboys NEW Amerikan Futbolu Ligi (NFL) takımlarından Dallas Cowboys, 4,80 milyar dolar piyasa değeriyle bu sene dünyanın en değerli spor kulübü ol..
Enerji Bakanı Dönmez: "Yeni Dönemde Enerjide Öncelikler Belirlendi" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'nın yeni süreçteki çalışmaları ile öncelikleri hakkında açıklamalarda bulunan Enerji ve..
Türkiye'de Doğalgaz Enerji Borsası Kuruluyor Son dönemde Azerbaycan gazını Türkiye'ye getiren TANAP ve petrol-doğalgaz arama gemisi Fatih ile bölgesinde enerji üssü olma noktasında iki önemli..
Avrupa Borsaları İtalya Hariç Yükselişle Kapandı
Avrupa Borsaları İtalya Hariç Yükselişle Kapandı
Avrupa borsaları, İtalya dışında günü kazançla tamamladı.
Abd/kudlow: AB'nin Çok Büyük Bir Teklifle Geleceğini Öngörüyoruz – ABD Başkanı Donald Trump'ın Baş Ekonomik Danışmanı Larry Kudlow, gelecek hafta Washington ziyareti gerçekleştirecek olan Avr..
Avrupa Borsaları İtalya Hariç Yükselişle Kapandı Avrupa borsaları, İtalya dışında günü kazançla tamamladı.
Ukrayna'dan Doğalgazda Rusya ile Uzlaşma Sinyali Ukraynalı doğalgaz şirketi Naftogaz'ın Üst Yöneticisi Andrey Kobolev, doğalgaz ticaretinde yaşadıkları anlaşmazlıkların tahkim dışı çözümü içi..
Sakarya Ticaret Borsası Sakarya Ticaret Borsasında iç fındığın kilogramı ortalama 10,93 liradan satıldı.
Egd 'Ekonomi Basın Tarihi' Kitabının İkincisini Yayınladı
Egd "Ekonomi Basın Tarihi" Kitabının İkincisini Yayınladı
Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) tarafından İstanbul Ticaret Odası (İTO) ve Türk Telekom desteğiyle hazırlanan "Ekonomi Basın Tarihi-2" kitabının tanıtım toplantısı, Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi'nde (BTM)...
Google Ceo'su Pichai'den AB'ye: Android Daha Az Değil, Daha Fazla Seçenek Yarattı – Avrupa Komisyonu'nun teknoloji şirketi Google'a kestiği 5 milyar dolarlık ceza sonrasında önce Google'dan s..
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 758 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
» 1 2 3 4 5 6 7 8