16 Temmuz 2018 Pazartesi Günü Politika Haberleri

16 Temmuz 2018 Pazartesi Günü Politika Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Çavuşoğlu, İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Oldu Parlamenter sistemin son Hükümetinde Başbakan Yardımcısı olan Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, yeni dönemde TBMM İnsan Hakları İnce..
Mustafa Savaş, TBMM Kit Komisyon Başkanlığına Seçildi
Mustafa Savaş, TBMM Kit Komisyon Başkanlığına Seçildi
AK Parti, 24 Haziran seçimleri sonrasında Aydın’da vekil sayısını 4 e çıkarırken; elde edilen bu başarı Aydın’a bir Bakanlık dışında bir de Meclis Komisyon Başkanlığı getirdi.
TBMM Başkanı Yıldırım'ın Kabulü TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, kuvvet komutanları ve Diyanet İşleri Başkanı Ali Erb..
Trump-Putin Toplantısında Döviz Açan Gazeteci Salondan Zorla Çıkarıldı
Trump-Putin Toplantısında Döviz Açan Gazeteci Salondan Zorla Çıkarıldı
ABD Başkanı Donald Trump ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in ortak basın toplantısı öncesinde bir basın mensubu “Nükleer Silahların Yasaklanması Antlaşması” yazan bir pankart açınca konferans salonundan dışarı...
Cumhurbaşkanı Erdoğan Danıştay'a 4 Üye Seçti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Danıştay üyeliklerine Abdurrahman Madan, Ahmet Murat Altuğ, Şaziye Fırat Civelek ve Tayyibe Kaycıoğlu’nu seçti..
Trump ve Putin, Suriyeye İnsani Yardım İçin Ortak Çalışma Kararı Aldı
Trump ve Putin, Suriye'ye İnsani Yardım İçin Ortak Çalışma Kararı Aldı
ABD Başkanı Donald Trump ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Helsinki’de yaptıkları görüşmede Suriye’de insani yardım için ilk defa ortak çalışacaklarını açıkladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Danıştay Üyeliklerine Abdurrahman Madan, Ahmet Murat Altuğ, Şaziye Fırat... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Danıştay üyeliklerine Abdurrahman Madan, Ahmet Murat Altuğ, Şaziye Fı..
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Meclis Gündemini Değerlendirdi Açıklaması AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "OHAL'in özellikle yargı ve güvenlik güçlerimize verdiği imkanlar d..
Terörle Mücadelede Yeni Düzenleme (5) Devletin güvenliğine, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine, milli savunmaya karşı suçlar ile TMK kapsamına giren suçlar bakımından gözaltı süresi, üç..
Terörle Mücadelede Yeni Düzenleme (4) Kamu görevinden çıkarılan ya da ilişiği kesilen subay, astsubay, uzman jandarmalar ile emniyet hizmetleri sınıfına tabi olanlardan;
TBMM'de İhtisas Komisyonlarının Başkanları Belli Oldu Mecliste ihtisas komisyonlarının başkanları seçimle belirlendi.
Terörle Mücadelede Yeni Düzenleme (2) Terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği,..
Terörle Mücadelede Yeni Düzenleme (3) OHAL süresince terör örgütlerine aidiyet, iltisak veya irtibat nedeniyle Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonunun (TMSF) kayyım atanmasına ilişkin hüküm 3 yıl d..
Trump: 'Herkes İçin Çok İyi Bir Başlangıç Oldu'
Trump: "Herkes İçin Çok İyi Bir Başlangıç Oldu"
Helsinki’de Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile bir araya gelen ABD Başkanı Donald Trump, “Herkes için çok iyi bir başlangıç oldu” dedi.
Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi TBMM'ye... Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi TBMM’ye ..
Terörle Mücadelede Yeni Düzenleme (1) Valiler, kamu düzeni veya güvenliğinin olağan hayatı durduracak veya kesintiye uğratacak şekilde bozulduğu ya da bozulacağına ilişkin ciddi belirtilerin ..
Bülent Turan Ohal Sonrası Düzenleme ve Bedelli Askerlikle İlgili Soruları Yanıtladı AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, OHAL'in 18 Temmuz'da sona ereceğini belirterek bedelli askerlikle ..
İsrail'den Gazze'ye Hava Saldırısı İsrail savaş uçaklarının Gazze Şeridi'nin kuzeyindeki sınır bölgesinde yer alan arazı ve tarım alanlarına yönelik hava saldırısı düzenledi.
AK Parti Grup Başkanvekili Turan: '18 Temmuz İtibariyle Olağanüstü Hal Nihayete Eriyor'
AK Parti Grup Başkanvekili Turan: "18 Temmuz İtibariyle Olağanüstü Hal Nihayete Eriyor"
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "18 Temmuz itibariyle Olağanüstü Hal nihayete eriyor.
TBMM Başkanlık Divanı ve İhtisas Komisyonları Üyeleri Belirlendi TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nda, Başkanlık Divanı ve ihtisas komisyonları üyelerinin isimleri belirlendi.
İlçe Başkanı Üstün İstifa Etti
İlçe Başkanı Üstün İstifa Etti
AK Parti Pazaryeri İlçe Başkanı Mehmet Üstün, görevinden istifa etti.
Kanun Teklifine Göre, Açık Yerlerdeki Toplantılar ile Yürüyüşler, Gece Vaktinin Başlamasıyla... Kanun teklifine göre, açık yerlerdeki toplantılar ile yürüyüşler, gece vaktinin başlamasıyla da..
TBMM Komisyonlarının Üye Seçimi Yapıldı (4) TBMM Genel Kurulu'nda, TBMM komisyonlarının üye seçimi yapıldı.
Kanun Teklifine Göre, MİT'in Tarafı Olduğu Hukuk Uyuşmazlıklarında, Dava Şartı Olarak Öngörülen... Kanun teklifine göre, MİT'in tarafı olduğu hukuk uyuşmazlıklarında, dava şartı olarak öngörü..
TBMM Komisyonlarının Üye Seçimi Yapıldı (3) TBMM Genel Kurulu'nda, TBMM komisyonlarının üye seçimi yapıldı.
Kanun Teklifine Göre, Gözaltı Süresi, Yakalama Anından İtibaren 48 Saati, Toplu Olarak İşlenen... Kanun teklifine göre, gözaltı süresi, yakalama anından itibaren 48 saati, toplu olarak işlene..
Kanun Teklifine Göre, Tehlikenin veya Suç İşlenmesinin Önlenmesi Amacıyla, Sulh Ceza Hakimi Kararı,... Kanun teklifine göre, tehlikenin veya suç işlenmesinin önlenmesi amacıyla, sulh ceza hak..
Kanun Teklifine Göre, Valiler, Kamu Düzeni veya Güvenliğinin Olağan Hayatı Durduracak veya... Kanun teklifine göre, valiler, kamu düzeni veya güvenliğinin olağan hayatı durduracak veya kesint..
TBMM Komisyonlarının Üye Seçimi Yapıldı (2) TBMM Genel Kurulu'nda, TBMM komisyonlarının üye seçimi yapıldı.
Terör Örgütleriyle Mücadele Kapsamında, Bazı Kanunlarda Değişiklik İçeren Kanun Teklifi TBMM... Terör örgütleriyle mücadele kapsamında, bazı kanunlarda değişiklik içeren kanun teklifi TBMM Ba..
TBMM Komisyonlarının Üye Seçimi Yapıldı (1) TBMM Genel Kurulu'nda, TBMM komisyonlarının üye seçimi yapıldı.
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan: "(Bedelli Askerlik) Meclis Açıldığında İlk Düzenleme Bu... IHAAW165518-SIY/16-07-2018 - AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan:"(Bedelli askerlik) Me..
Konya'da CHP'li Delegelerden Olağanüstü Kurultay İçin İmza KONYA'da, olağanüstü kurultay isteyen CHP'li 21 delege, notere giderek, imza verdi.
Netanyahu: "Hamas'la Uzun Bir Savaşta Olduğumuzu Biliyoruz"" İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, “Hamas’la uzun bir savaşta olduğumuzu biliyoruz” dedi.
TBMM Komisyonlarının Üye Seçimi Yapıldı TBMM Genel Kurulu'nda, TBMM komisyonlarının üye seçimi yapıldı.
Ohal Sonrası İçin Yeni Düzenleme ile İlgili Teklif Meclis Başkanlığına Sunuldu OHAL sonrası için yeni düzenleme ile ilgili teklif TBMM Başkanlığına sunuldu.
TBMM Genel Kurulu TBMM Başkanı Binali Yıldırım, FETÖ'nün hain darbe girişiminin ikinci yılı olan dün, yüce milletin, bir daha demokrasi ve kural dışı girişimlere müsamaha göstermeyeceğini, en..
Konya'da CHP Delegelerinden Olağanüstü Kurultay İmzası CHP'de olağanüstü kurultay isteyen Konyalı 4 kurultay delegesi, noterden imza verdi.
Ohal İçin Yeni Düzenleme ile İlgili Teklif Meclis Başkanlığına Sunuldu IHAAW160904-SIY/16-07-2018 - OHAL için yeni düzenleme ile ilgili teklif Meclis Başkanlığına sunuldu 16.07.2018 16:09:04 ..
Ohal Sonrası İçin Yeni Düzenleme (1) OHAL sonrası için yeni düzenleme ile ilgili teklif Meclis Başkanlığı'na sunuldu.
CHP Myk Toplantısı CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, partisinde olağanüstü kurultay için imza toplanmasına ilişkin, "Bizim edindiğimiz izlenim bu imzanın toplanamaya..
» 1 2 3