16 Temmuz 2018 Pazartesi Günü Ekonomi Haberleri

16 Temmuz 2018 Pazartesi Günü Ekonomi Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
New York Borsası "Karışık" Kapandı NEW New York borsası, haftanın ilk işlem gününü "karışık" seyirle tamamladı.
Abd, Misilleme Tarifeleri Dtö'ye Taşıdı ABD yönetimi, Avrupa Birliği (AB), Çin, Kanada, Meksika ve Türkiye'nin çelik ve alüminyuma yönelik tarifelerine cevaben Amerikalı ürünlere getirdiği gü..
Irak Petrol Sahasında Bombalı Sabotaj Geçen hafta baskına uğrayan Irak'ın güneyindeki "Batı Karne 2" petrol sahasına enerji sağlayan elektrik hattına yönelik bombalı saldırı düzenlendi.
Emlak Konut Genel Müdürlüğüne Gedikli Atandı
Emlak Konut Genel Müdürlüğüne Gedikli Atandı
Emlak Konut GYO Genel Müdürlüğüne Hakan Gedikli atandı.
Emlak Konut Gyo Genel Müdürlüğüne Hakan Gedikli Atandı Emlak Konut GYO Genel Müdürlük görevine, şirketin Genel Müdür Yardımcısı Hakan Gedikli getirildi.
İrlanda Fosil Yakıtlardan Tüm Yatırımlarını Geri Çeken İlk Ülke Oldu İrlanda Cumhuriyeti, millet meclisinin aldığı ve tüm partilerin destek verdiği bir karar ile tarihte yakıt şirketlerinden ..
Avrupa Borsaları Almanya Hariç Düşüşle Kapandı
Avrupa Borsaları Almanya Hariç Düşüşle Kapandı
Avrupa borsaları günü Almanya hariç düşüşle tamamladı.
Apple, Çin Temiz Enerji Fonu'na 300 Milyon Dolar Yatırım Yapacak Yıllardır %100 yenilenebilir enerji hedefinden söz eden Apple, bu amaç uğruna şimdi büyük bir yatırım daha yapıyor.
Abd, Ticaret Savaşına Karşı Özellikle Kırılgan" Uluslararası Para Fonu (IMF) Başekonomisti Maurice Obstfeld, ABD'nin ticaret savaşından en kötü etkilenecek ülkelerden biri olacağına işaret ed..
Avrupa Borsaları Almanya Hariç Düşüşle Kapandı Avrupa borsaları günü Almanya hariç düşüşle tamamladı.
Putin: Enerji Regülasyonu Konusunda ABD ve Rusya Birlikte Çalışabilir – Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, gazetecilerden Trump'ın Kuzey Akımı Boru Hattı projesine ilişkin "Almanya Rusya'nı..
Fenerbahçe Sermaye Artırımından Gelen Fonu Kullanılacak Yerleri Açıkladı Fenerbahçe Spor Kulübü, sermaye artırımından elde edilecek fonun, "işletme sermayesi ihtiyacının karşılanması ve öz se..
Bakan Pekcan İTO Heyetini Kabul Etti Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, "Firmalarımızı yalnız bırakmamalıyız. Firmalarımız arkasında bakanlıkların, odaların, hükümetin ve devletin olduğunu bilmeli..
Borsa Şirketlerinin Piyasa Değeri Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin toplam piyasa değeri, gün sonu itibarıyla yaklaşık 741 milyar lira olarak hesaplandı.
Borsada En Çok Değer Kazanan Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kazanan 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şöyl..
Borsada En Çok Değer Kaybeden Hisseler Borsa İstanbul'da, bugün BIST 100 endeksi içinde en çok değer kaybeden 20 hisse senedinin son ve önceki kapanış fiyatları ile günlük değişim oranları şö..
Borsada İşlem Hacmi Sıralaması Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi içinde işlem gören hisse senetleri arasında günlük işlem hacmine göre ilk 20 hisse senedi ve günlük işlem hacimleri şöyle: ..
Borsada Şehir Endekslerinin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan şehir endekslerinin, bugünkü kapanışları ile günlük değişim oranları şöyle: Şehir Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim ..
Borsada Endekslerin Değişimi Borsa İstanbul'da hesaplanan sektör endekslerinin bugünkü kapanış ile günlük değişim oranları şöyle: Sektör Endeksleri Son Kapanış Günlük Değişim BIST KOBİ S..
Borsada Günlük İşlemler (1) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Borsada Günlük İşlemler (2) Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.
Imf, Dünya Ekonomik Görünüm Raporu'nu Güncelledi Uluslararası Para Fonu (IMF), ABD ve ticaret partnerleri arasında yaşanan ticaret geriliminin, küresel ekonomiyi "rayından çıkarabileceği" uya..
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı Borsa, günü yüzde 0,17’lik düşüşle tamamladı.
Giyinme Odası Turu | Kıyafetlerimi Satıyorum ?? ??? Bu videomda Sizlere yeni giyinme odamı paylaştım ve giymediğim kıyafetlerimi ve ayakkabılarımı satışa çıkarttım. Benim düzenlerken oldukça ..
Piyasalarda Gün Sonu Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, 153,65 puan azalışla 89.744,01 puandan kapandı.
Kids Fashion Fuarı Yarın Kapılarını Açıyor
Kids Fashion Fuarı Yarın Kapılarını Açıyor
İstanbul Kids Fashion-Bebek Çocuk Hazır Giyim ve Aksesuarları Fuarı, yarın İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açacak.
Ticaret Bakanı Pekcan, İTO Heyetini Kabul Etti
Ticaret Bakanı Pekcan, İTO Heyetini Kabul Etti
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, İstanbul Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı Şekib Avdagiç ve beraberindeki heyeti kabul etti.
Borsa Günü Düşüşle Tamamladı Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, günü yüzde 0,17 değer kaybıyla 89.744,01 puandan tamamladı.
» 1 2 3 4 5 6 7